SPŚM

22 października, 2019

Chcesz adoptować świnkę?
adopcje@swinkimorskie.eu

GRUPA ADOPCYJNA pomoże wybrać Ci nowego przyjaciela!

Musisz oddać świnkę?
odbiory@swinkimorskie.eu

Pomóż nam!


PLN

Świński komiks

Aktualności

Korowód Wolski 2017

Po raz kolejny będziemy mogli się spotkać na Korowodzie Wolskim. Zapraszamy wszystkich miłośników świnek morskich do odwiedzenia naszego stoiska!

Szukajcie nas w namiocie numer 22.

Zapraszamy!

Ratujemy kolejne świnki - puchate Radomiaki!

Listopad. Jeże już śpią przykryte kołderką z liści. Psy chowają się do swoich bud, a ludzie zakładają palta, puchówki i bereciki. Nocą temperatura spada poniżej zera. W pięknym mieście Radomiu, ktoś pozbawiony ludzkich uczuć i rozumu wyrzucił na dwór, w krzaki, całą rodzinę świnek morskich. Dziewięć!

Więcej…

Ruszyły wirtualne adopcje!

Nie możesz wziąć świnki do domu ? Adoptuj świnkę wirtualnie! Nie wszystkie nasze świnki mają szanse na nowy dom.
Niektóre są zbyt wiekowe, inne cierpią na przewlekłe dolegliwości, są niepełnosprawne. Przebywają długo w Domach Tymczasowych i pewnie już tam zostaną...
Dla nich właśnie rozpoczynamy akcję „Wirtualne adopcje”!
Każdy, kto chce pomóc chorej śwince, może ją wirtualnie adoptować i przekazywać środki finansowe na jej leczenie i utrzymanie. Wasze pieniądze trafią na konto SPŚM, które zapłaci za leczenie „waszej” świnki i kupi dla niej karmę.
Dział wirtualnych adopcji - „Świnkowa Przystań” - znajduje się w menu Adopcje poniżej punktu „świnki do adopcji”. Znajdziecie tam portrety naszych specjalnych podopiecznych :-)

1% dla świnek!

Zaczyna ruszać fala rozliczania PITów. Bardzo gorąco zachęcamy Was, miłośników świnek morskich, do przekazania swojego 1% podatku na pomoc świnkom morskim!
Wpisujemy nr KRS SPŚM czyli 0000334421!