SPŚM

26 września, 2023

Dzięki naszym "DT" jesteśmy w stanie pomagać świnkom morskim. Spełniają bardzo ważną rolę w życiu organizacji. Nigdy nie ma ich za dużo.

1. Jakie są obowiązki DT?
Dom tymczasowy, poza opieką nad podopiecznym, musi na bieżąco informować o jego stanie zdrowia, aktualizować wątek adopcyjny i informować o zmianach statusu świnki (do adopcji/zarezerwowana). Nowe domy tymczasowe otrzymują opiekuna, członka bądź wolontariusza, który pomaga im w zrozumieć zasady i wyjaśnia jak poruszać się na forum. Nie zostaniesz sam - zawsze możesz liczyć na naszą pomoc!

2. Co muszę zrobić aby zostać DT?
Domem tymczasowym może zostać pełnoletnia osoba, która przeszła wizytę przedadopcyjną. Wizytę przedadopcyjną przechodzi się tylko raz - jeżeli adoptowałeś/adoptowałaś od nas świnkę nie musisz przechodzić wizyty ponownie. Jeżeli jesteś zainteresowany, napisz do nas: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

3. Czy SPŚM pomaga w utrzymaniu swoich podopiecznych?
Staramy się pomóc w utrzymaniu świnek morskich, jednak głównie skupiamy się na leczeniu świnek morskich oraz wspieraniu DT, w których świnek jest dużo. Więc może się zdarzyć, że w danym momencie SPŚM nie będzie miało funduszy na zapewnienie DT pomocy w postaci karmy i ściółki dla dwóch lub trzech świnek.