Ogród Botaniczny w Powsinie!

Kwestie prawne dotyczące zwierząt

Moderator: Dzima

Ogród Botaniczny w Powsinie!

Postautor: Pandorzaste » 30 mar 2019, 10:28

Witajcie,

Mam pytanie, czy ktoś jest na tyle blisko tego Ogrodu PAN, żeby był w stanie tam podjechać i sprawdzić na żywo kilka spraw. W sensie to Warszawa, ktoś może na pewno, prawda? Koleżanka tam ostatnio była i zachwycała się prośkami, które tam żyją. Ja zachwyciłom się mniej widząc zdjęcia, może uda mi się je pokazać. Tak czy siak, mamy na pewno zaawansowaną grzybicę lub świerzbowca, fatalny stan oczu przynajmniej dwóch świnek - w wypadku jednej nie jestem pewne, czy to już czasem nie pusty i poważnie zaniedbany oczodół i ogólnie świniaki wyglądają nad wyraz mizernie. Napiszę do nich maila, kto zajmuje się opieką weterynaryjną nad prośkami, ale umówmy się, odpisać to mi mogą cokolwiek. Warto by było, żeby ktoś się tam przeszedł i zobaczył na własne oczy, jak się sprawy mają. Być może wtedy też udałoby się pogadać z obsługą twarzą w twarz i dowiedzieć się prawdy. Zdjęcia bardzo mnie zaniepokoiły :(.

Obrazek

Obrazek
Awatar użytkownika
Pandorzaste

Miejscowość: Kolbudy

Re: Ogród Botaniczny w Powsinie!

Postautor: Pandorzaste » 31 mar 2019, 9:38

Ja nie bardzo mogę, bo mieszkam na Pomorzu, pod Trójmiastem :( :(
Awatar użytkownika
Pandorzaste

Miejscowość: Kolbudy

Wróć do Ochrona zwierząt - przepisy