Strona 1 z 1

[WARSZAWA] lek. wet. Agata Godlewska, "Pulsvet"

Post: 13 lip 2013, 11:45
autor: ruby
Tutaj dzielimy się opiniami na temat lek. wet. Agaty Godlewskiej.

Obecnie przyjmuje (aktual. 4.12.16):
Adres:
ul. Alternatywy 7 lok. U8
Warszawa

Kontakt:
pulsvet@pulsvet.com
tel. (22) 649 31 17
tel. 793 442 204

Opinie wyrażane na forum są prywatnymi opiniami jego użytkowników i nie reprezentują stanowiska członków Stowarzyszenia Pomocy Świnkom Morskim.

Re: [WARSZAWA] lek. wet. Agata Godlewska, Pulsvet

Post: 04 gru 2016, 12:59
autor: pucka69
Doskonały weterynarz, doświadczony ale otwarty na naukę jednocześnie.
Chodziłam do dr zarówno z psem Ryszardem, jak z tymczaskami świnkami oraz ze świnkami prywatnymi. Ostatnio byłam z koszatniczką Edziem i doktor zdiagnozowała u niego problemy z stawami, zaleciła arthrofos i laseroterapie i powiem Wam że mój staruszek odżył :)

Re: [WARSZAWA] lek. wet. Agata Godlewska, Pulsvet

Post: 04 gru 2016, 15:22
autor: seledynek
Już dawno nie byłam w Pulsvecie, za daleko dla mnie. Ale jak dr Agata przyjmowała w Ogonku to byłam często właśnie u niej. Chyba pod koniec najczęściej ją wybierałam, bo jakoś przypadła mi do gustu i oczywiście dobrze leczyła moje własne i tymczasowe świnki. Wiem, że za czasów Ogonka mówiło się, że specjalizuje się w kotach, więc widząc jak się zajmuje świnkami spokojnie powierzyłaby jej też opiekę nad kotem.

Re: [WARSZAWA] lek. wet. Agata Godlewska, "Pulsvet"

Post: 05 mar 2017, 23:51
autor: Ollinek
Bardzo, bardzo dokładna! Wyjątkowo starannie bada i naprawdę angażuje się całą sobą, aby pomóc pacjentowi. Nie boi się zlecać badań i potrafi je właściwie interpretować. Zawsze świetnie trafia z lekami. Taki lekarz, o jakim marzą nawet ludzie dla siebie, bo nie leczy samych objawów, tylko szuka ich przyczyny. Jest przemiła i bardzo delikatna dla zwierząt. Naprawdę godna polecenia!

Re: [WARSZAWA] lek. wet. Agata Godlewska, "Pulsvet"

Post: 30 sie 2017, 13:36
autor: Lucus
Zmieniliśmy klinikę na Pulsvet i doktor Agatę i to była najlepsza decyzja, mimo że mamy do nich najdalej. Pani doktor zawsze dokładnie i bada nasze świnki i mamy do niej pełne zaufanie. Bardzo polecamy!

Re: [WARSZAWA] lek. wet. Agata Godlewska, "Pulsvet"

Post: 30 kwie 2022, 14:39
autor: Życzek
Dr Agata już nie Pulsvet -ale od maja WRACA DO PRACY! będzie można ją znaleźć w DR.WET na Zaruby na Kabatach :jupi: :yahoo: :102: