Strona 1 z 1

[GRUDZIĄDZ] dr n. wet. Jacek Mederski

Post: 13 lip 2013, 11:08
autor: Meg
Tutaj dzielimy się opiniami na temat Pana dr-a Jacka Mederskiego.

Obecnie przyjmuje (aktualizacja 05.01.16):
Klinika mieści się w Grudziądzu przy ul.Konstytucji 3 maja 50.
tel. 56 463 54 54
tel. alarmowy 515 292 155

http://klinika-wet.pl
klinika-wet@tlen.pl
mederski.klinika-wet@tlen.pl

Opinie wyrażane na forum są prywatnymi opiniami jego użytkowników i nie reprezentują stanowiska członków Stowarzyszenia Pomocy Świnkom Morskim.

Re: [GRUDZIĄDZ] dr n. wet. Jacek Mederski

Post: 20 gru 2013, 11:41
autor: Skiti
Nie byłam u dr Jacka Mederskiego, nawet go na oczy nie widziałam, a wpadam tam dosyć często. To jego klinika weterynaryjna, więc postanowiłam tu napisać i nie tworzyć kolejnego tematu, by osoby z Grudziądza były zorientowane.

Chodzę do kliniki dr Mederskiego z moimi świnkami do dr Joanny Zelik. Sprawnie i szybko radzi sobie z korektą trzonowców bez narkozy u świnek bardzo spokojnych. Musiałam jednak o to bardzo prosić. Wykonują RTG, USG, badanie krwi, moczu i kału. Niestety nie chcą robić narkozy wziewnej u małych zwierząt. Mimo tego, mają bardzo dobry sprzęt. Niestety ich usługi są drogie. Nie miałam jeszcze krytycznego przypadku, ale myślę, że powinni sobie w miarę poradzić. Wydaje mi się, że dr Joanna dosyć dobrze zna się na gryzoniach, choć specjalizacji jako takiej nie ma. Będę mogła więcej o niej powiedzieć, jeśli (tfu tfu) moja świnka poważnie zachoruje.