Suchy pokarm

Czyli co powinna, a czego nie może jeść świnka morska

Moderator: pastuszek

Re: Suchy pokarm

Postautor: podrik » 30 lip 2019, 11:40

porcella pisze:
podrik pisze:Genialny jest JR Farm Grainless Complete :love:

Tak, tylko nie znam świnki, która by chciała ją jeść..

Moje jedzą, mojej przyjaciółki jadły, drugiej przyjaciółki również, prosiaki najomych jedzą.. wszystkie którymi się opiekowałam z chęcią pożerały JR. Osobiście nie mam najmniejszych problemów i moje świnie chętnie ją jedzą. Większość ludzi po słowach że "nie znam świnki, która by chciała ją jeść" nawet nie spróbuje podać tej karmy a zdecydowanie warto - bardziej niż święte CC czy inne chrupy. Więc ja gorąco namawiam :P
Obrazek Obrazek

ObrazekObrazek
Awatar użytkownika
podrik

Miejscowość: Wrocław

Postautor: Dzima » 30 lip 2019, 13:45

Próbowałam ją dawać, ale bunt był ogromny, odsłaniały mate i jadły pellet, srały do misek, a Żyleta (jak żyła) to sikała do miski, ogólnie panował głód. Jednak dzięki temu po takim głodowy okresie (Walczyłam 2 tygodnie i się poddałam) dały się namówić na beaphar natura :szczerbaty: pierwsze trzy dni był szał i jadły tylko to, potem zaczęłam im mieszać z CC, bo entuzjazm opadł, ale teraz zjadają wszystko co do granulki (beaphar natura+CC).
I tymczasy też tego uczę, ale faktycznie te co jadły ziarnówkę łatwiej przestawiają się na CC niż beaphara (z jr farm już nie eksperymentuję).
Obrazek
Chimera, Furia, Koko i Sztanga
Awatar użytkownika
Dzima

Miejscowość: Oborniki

Postautor: margonel » 30 lip 2019, 15:16

No cóż, potrafią postawić na swoim, świntuszki. :laugh: :laugh:
margonel

Miejscowość: Białystok

Poprzednia

Wróć do Żywienie