Podłoże kuwety

Czyli jak powinna mieszkać świnka

Moderator: Pulpecja

Podłoże kuwety

Postautor: meserszmit007 » 22 cze 2019, 21:36

Witam! :świnka1:
Moje świnki bardzo ładnie korzystają z kuwety i było to super ułatwienie sprzątania do puki używałam maty łazienkowej.
Jakiś czas temu kupiłam im dry bed. Świnki go kochają, wolą często leżeć na nim niż w śpiworkach, jednak nie jestem w stanie pozbyć się z niego pyłku z peletu. Jak wsypałam im trociny do kuwety było jeszcze gorzej :cry:
Macie jakieś sposoby na posprzątanie tego? A może używacie do kuwety czegoś innego?
Dzisiaj się poddałam i położyłam im mate łazienkową ale nie chciałabym pogarszać im komfortu i zrezygnować z dry beda.
meserszmit007

Miejscowość: Szczytno

Re: Podłoże kuwety

Postautor: Dzima » 23 cze 2019, 12:48

Wytnij kawałek maty łazienkowej dopasowanej kształtem do kuwety i połóż na pellet.
Mam i polecam :like:
Obrazek
Chimera, Furia, Koko i Sztanga
Awatar użytkownika
Dzima

Miejscowość: Oborniki

Postautor: vojtas12 » 18 lip 2019, 21:13

Cześć

Mam krytyczny wręcz problem z podłożem w klatce. Mam teoretycznie niepylacy żwirek bardzo gruby plus drybed. Ale dwie moje Świnki od dłuższego czasu maja problem z oczami, nie wiem czemu, wet wskazuję podłoże. Zasugerujcie proszę jakieś rozwiązanie. Chciałbym zachować drybed, bo Świnki je lubią. Co ciekawe trzecia świnka (z adopcji SPSM) nie ma żadnych problemów...
vojtas12

Miejscowość: Warszawa/Inowrocław

Postautor: Bulletproof » 19 lip 2019, 15:38

Jakie są to problemy? Skąd pochodzą tamte świnki? Może alergia na sianko?
Obrazek
Obrazek
Malibu odeszła w wieku 5 lat, 2 miesiące, 1 tydzień i 3 dni

LINK DO NASZEGO WĄTKU :102:
Awatar użytkownika
Bulletproof

Miejscowość: Gdańsk

Wróć do Świnkowe mieszkanie