Strata przyjaciela

Wątki dotyczące funkcjonowania forum

Moderator: pastuszek

Strata przyjaciela

Postautor: Cekiri » 11 wrz 2018, 13:45

Hej,
Jestem tu ponieważ nie mam nikogo kto mógłby pomóc w tej smutnej chwili....
Wczoraj mój najlepszy przyjaciel odszedł za tęczowy mostek [*]...
Jest mi bardzo przykro z tego powodu... Bardzo kocham moją malutką Maksię - tak kocham ponieważ razem z jej odejściem odeszła cząstka mnie bardzo mnie to boli i tęsknię....
Mam do Was kochani pytanie ponieważ nie wiem co dalej... Czy powinnam się zdecydować na kolejną? Bardzo boję się kolejnego rozstania (Maksia dożyła tylko 4,5 lat). Niestety pochodziła że sklepu zoologicznego ponieważ była prezentem urodzinowym (moim marzeniem) bardzo chorowala pomimo dobrych warunków (klatka 100 cm wybiegi, karma Cavia Coplete z verce lagi, siana ziółem wybiegów częstych wizyt u weterynarza specjalisty itp) Czy ktoś wie coś o dobrych chodowlach na terenie Wrocławia?
Cekiri

Miejscowość: Wrocław

Re: Strata przyjaciela

Postautor: porcella » 11 wrz 2018, 19:39

Tu nie polecamy hodowli - tu mamy świnki do adopcji. I nie wydajemy do adopcji pojedynczych świnek, bo to zwierzęta stadne, pojedynczo trzymane częściej chorują, potrzebują towarzystwa.
Zainteresuj się warunkami adopcji http://swinkimorskie.eu/SPSM/index.php? ... &Itemid=83
popatrz, jakie mamy świnki do adopcji we Wrocławiu i okolicach. Jeśli masz dużą klatkę i lubisz świnki - zapraszamy!
"Człowiek jest odpowiedzialny za to, co oswoił" A. de St Exupery
kontakt tylko porcella7@gmail.com
Awatar użytkownika
porcella

Miejscowość: Warszawa

Postautor: martuś » 12 wrz 2018, 9:21

Świnki z hodowli nie zawsze żyją dłużej a 4,5 roku to ładny wiek. Zdarzają się starsze świnki ale często też odchodzą młodziaki 1-2 letnie :(
"Tam na dnie został Wasz ślad i moja łza..."
Zuzia, Suzinek, Nala, Tola

Obrazek
Awatar użytkownika
martuś

Miejscowość: Złocieniec

Postautor: sosnowa » 13 wrz 2018, 16:34

Bardzo wspołczuję. Najlepszym pomysłem byłaby adopcja.
Awatar użytkownika
sosnowa

Miejscowość: Warszawa

Postautor: Bulletproof » 14 wrz 2018, 13:52

Świnka żyła sama, tak? To i tak długi wiek jak na świnkę ze sklepu, do tego żyjącą samotnie..
To zwierzęta silnie stadne i obowiązkowo muszą być minimum dwie. Najlepszym wyjściem będzie adopcja ;)
Obrazek
Obrazek
Malibu odeszła w wieku 5 lat, 2 miesiące, 1 tydzień i 3 dni

LINK DO NASZEGO WĄTKU :102:
Awatar użytkownika
Bulletproof

Miejscowość: Gdańsk

Wróć do Forum