Zefirka, Triss [*] i Cheri

Tutaj opowiadamy o naszych pupilach.

Moderator: pastuszek

Regulamin forum
Tematy nie odwiedzane dłużej niż 90 dni będą usuwane.
Martula

Zefirka, Triss [*] i Cheri

Post autor: Martula »

Witam :)
Mam na imię Marta i chciałam pochwalić się moimi 2 świnkami. Zefa jest z zoologa i jest zemną od lipca zeszłego roku, postanowiłam kupić drugą świnkę po stracie pierwszej która również była z zoologicznego. Po pewnym czasie zauważyłam, że Zefka jest smutna, osowiała i nie jest tak szczęśliwa jak na początku. U weterynarza zaczęłam rozmowę czy świnka jest zwierzątkiem do którego można dokupić towarzysza. I weterynarka dopiero otworzyła mi oczy że owszem można, a nawet jest wskazane, i poleciła mi nie kupno, ale właśnie adopcję! Poradziła abym poszukała info na internecie. I tym sposobem trafiłam tu na forum, i poczytałam o świnkach i zrozumiałam że Zefa źle się u mnie czuje, od razu zaczęły się zmiany: klatka, podłoże, warzywa, siano i oczywiście koleżanka :) tak trafiła do mnie Triss. Przyglądałam się jej zdjęciom i czułam że coraz bardziej pragnę zapewnić jej domek. Kiedy przyjechała do mnie była takim rozwrzeszczanym stworzeniem :) teraz uspokoiła się, zakumplowała z Zefką i jestem teraz bardzo szczęśliwa :)
file:///C:/Users/MRT/Desktop/Zwierzaki/vbnm,..png
Ostatnio zmieniony 24 cze 2017, 11:12 przez Martula, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Asita
Posty: 9429
Rejestracja: 18 lut 2015, 18:11
Miejscowość: Sopot
Kontakt:

Re: Zefirka i Triss

Post autor: Asita »

Witaj :) może fotki świneczek? :photo:
Moje myszaki http://www.forum.swinkimorskie.eu/viewt ... =55&t=4152
Żurek i Alfredzik na zawsze pozostaną z nami
Awatar użytkownika
jolka
Wiceprezes ds. adopcyjnych
Posty: 7727
Rejestracja: 27 sie 2014, 20:57
Miejscowość: Warszawa
Lokalizacja: Warszawa-Mokotów
Kontakt:

Re: Zefirka i Triss

Post autor: jolka »

O MARTA, fajnie Cię widzieć :jupi:

To ja dodam ha ha dziewczynkę- bo Triss to moja przyszywana córeczka :love:

Obrazek

tu stary watek Trisski i jej siostry Ciri :love:


http://forum.swinkimorskie.eu/viewtopic ... ilit=triss
Chantal Jaśminka TM /16.11.2014
Kafelek TM 04.06.2018-
Zuzia TM 21.06.2018
Myszka TM 26.12.2018
Grusia TM 15.11.2019
Patryczek TM-21.12.2020
Olala TM-2.04.2021
Agatka TM-8.07.2021
Blusia TM-6.08.2021
Martula

Re: Zefirka i Triss

Post autor: Martula »

Obrazek

To są moje kochane Diablice :*
Martula

Re: Zefirka i Triss

Post autor: Martula »

Dziewczyny są niesamowite :) w klatce czasami pokłócą się, ale na łóżku, na kolanach są jak psiapsiółki, a Zefa tak wylizuje Triss, że mała prawie zasypia :D

Obrazek

Obrazek

Obrazek
Awatar użytkownika
jolka
Wiceprezes ds. adopcyjnych
Posty: 7727
Rejestracja: 27 sie 2014, 20:57
Miejscowość: Warszawa
Lokalizacja: Warszawa-Mokotów
Kontakt:

Re: Zefirka i Triss

Post autor: jolka »

Jak świetnie patrzeć na takie obrazki :love: Bardzo się ciesze jak"moje dzieciaki " znajduja takie fajne domki :jupi:
Chantal Jaśminka TM /16.11.2014
Kafelek TM 04.06.2018-
Zuzia TM 21.06.2018
Myszka TM 26.12.2018
Grusia TM 15.11.2019
Patryczek TM-21.12.2020
Olala TM-2.04.2021
Agatka TM-8.07.2021
Blusia TM-6.08.2021
Chocolate Monster

Re: Zefirka i Triss

Post autor: Chocolate Monster »

:love:
Martula

Re: Zefirka i Triss

Post autor: Martula »

A ja jestem szczęśliwa że takiemu dzieciaczkowi mogłam dać domek :) co dzień są u mnie na łóżku, Michał na początku krzywo na to patrzył, ale teraz czasami nawet sam bierze je na łóżko :)) szczegół że pozwala im łazić tylko po mojej kołdrze a swoją zabiera jak najdalej :P
Martula

Re: Zefirka i Triss

Post autor: Martula »

Moja mama niby nie przepada za świnkami bo boi się zwierząt "szczuropodobnych" i tego że świnki mają takie zęby, ale kiedy zobaczyła jak ja te świnki Kocham, i jak je dzielnie wożę ze sobą za każdym razem w kocykach osobnych aby było im ciepło i wygodnie, uszyła mi transporterek dla nich :D uszyła go z jakiś grubych kocyków, w środku jest przedziałek aby nie pozabijały się, aby każda miała swoją przestrzeń i mówiła że uszyła jeszcze im norki do komór. Jeszcze nie widziałam go, ale w ten weekend jadę do domu na święta i moje świnki dostana ten wspaniały prezent od mojej mamy :)) a jestem pewna że będzie super, moja mama jest krawcową od ponad 20 lat i po tym jak w dzieciństwie szyła mi i siostrze sukienki i różne stroje to jestem pewna że transporter będzie SUPER!!! Po świętach wstawię zdjęcie aby pochwalić się jaką mam Kochaną i zdolną mamę oraz moje szczęśliwe mordeczki przy prezencie (lub w nim :D).
Chocolate Monster

Re: Zefirka i Triss

Post autor: Chocolate Monster »

Moja siostra na początku była na nie jeśli chodzi o świnki,a wczoraj przyłapałm ją jak sobie Halfika głaskała :lol:
ODPOWIEDZ

Wróć do „Nasze świnki”