Międzygatunkowe Zbóje

Tutaj opowiadamy o naszych pupilach.

Moderator: pastuszek

Regulamin forum
Tematy nie odwiedzane dłużej niż 90 dni będą usuwane.
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
etycja
Posty: 1197
Rejestracja: 08 lip 2013, 23:04
Miejscowość: Kraków
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Międzygatunkowe Zbóje

Post autor: etycja »

Dziwnie zakłada się temat po tym jak zniknęło kilka lat wspólnej historii z Caviarnią w tle. Jednak zdecydowałam pokazać buziole moich podopiecznych aby ktoś nie pomyślał, że moje świnki żyją jedynie w cyber świecie :lol: Trudno jednak mówić o jednych stworach, nie wspominając o innych, więc wybaczcie, ale zwierzaki różne pojawią się w tym temacie. Możecie je wszystkie nazywać świnkami, będzie łatwiej. Czemu Zbóje? To od nazwy hodowli, którą prowadzę. Kilka osób wie, że mam hodowlę chomiczków z rodowodem zarejestrowaną w czeskim związku miłośników i hodowców chomików. Skoro to mini zbóje, to reszta też Zbójnicka. Począwszy od chomików a kończąc na Zbóju Klusku czyli psie
Swinki żyją w mini stadkach aby raźniej było. Nie rozpędzam się jednak, bo 8 wieprzaków wystarczy

Świnko dziewczyny znacie. Właśnie minęły 3 lata jak szukają człowieka.
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Albert też na szczęście nie mieszka sam. Ma kolegę z którym świetnie się dogaduje (tfutfu odpukać).
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Na koniec Nesiochłopcy czyli senior już Neskwik, Hektorek i młodociany Chocapic
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Ostatnio zmieniony 09 lip 2017, 8:56 przez etycja, łącznie zmieniany 14 razy.
Obrazek
Świniomaniaczka

Re: Międzygatunkowe Zbóje

Post autor: Świniomaniaczka »

Cudowne stadko :love: A mogłabyś też wstawić :photo: chomiczków? :102:
odeta89

Re: Międzygatunkowe Zbóje

Post autor: odeta89 »

A o tym Teddy kawalerze coś więcej możemy wiedzieć? :)
Awatar użytkownika
etycja
Posty: 1197
Rejestracja: 08 lip 2013, 23:04
Miejscowość: Kraków
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: Międzygatunkowe Zbóje

Post autor: etycja »

Oczywiście powrzucam wszystko, tylko wstawiania jest sporo.
Teddy chłopak to chyba chodzi Ci o rudego Luciena. Pochodzi z hodowli Cheeroke http://www.cheeroke.wbs.cz/ Szukałam kolegi dla Alberta, który został osamotniony po śmierci Ciniusia. Żaden proś nie podbił mojego serca a jeśli któryś podbił to dziwnymi zbiegami okoliczności umierały zanim odebrałam. Zrozpaczona przestałam szukać i wtedy na facebooku zobaczyłam jego, już troszkę starszego bo 2 miesięcznego przystojniaka. Nie minęły dwie minuty jak miałam już opracowany plan na sprowadzenie go do Polski. Przeprowadzona akcja przebiegła bardzo sprawnie i mały trafił do mnie. Bardzo szybko dogadał się z Albertem i teraz wszystko robią razem. Gdy Lucien przyjechał do klatki założyłam mu podwieszany rondelek do spania. Teraz mieści tam jedynie przednie łapki, ale nie zabieram bo i tak co rano znajduję go siedzącego przytulonego do rondelka. Lucien jest genialny, dużo gada, dużo je i nie grymasi co bardzo ważne. Jedynie nie lubi czesania i kontroli pazurków. No cóż życie jest okrutne

Fotki chomików to chyba zacznę od bąków młodocianych, bo to najlepszy wiek do robienia słit foci:
Ciaran Zbójnickie Chomiczki samczyk yellow blue sh mały jest takim miśkiem. Duży i przylepny.
Obrazek

Smilla Happy Hamster -samiczka blue lh ściągnięta do hodowli. Nie jest duża ale za to pięknie zbudowana. Mała terrorystka. Nie przejdę koło klatki bez wzięcia małej na ręce.
Obrazek

Tinka's Jaś -samczyk blue sh bardzo opanowany i zorganizowany chomik. Zero destrukcji. Wszystko zawsze robi dokładnie tak samo i o tej samej porze
Obrazek

Bonifacy Zbójnickie Chomiczki -samczyk champagne banded lh. Śpioch i obżartuch. Bardzo miły i cierpliwy chomiczek
Obrazek

Cian Zbójnickie Chomiczki -champagne shs Strasznie cwany lis. Bardzo towarzyski, ale ma zawsze swoje zdanie i zawsze musi na swoim postawić
Obrazek

Rodzinne foto
Obrazek

Chrysander -samczyk yellow cream shs. Chomiczek, sama słodycz. Uwielbiam tego bąka.
Obrazek

Obrazek

Śniadanko. Ciaran i Caspian. Caspiana zostawiam w hodowli :)
Obrazek

Obrazek

Następnym razem wrzucę kolejne foty. Mam nadzieję, ze nie zatkam Wam serwera znowu :102:
Obrazek
Świniomaniaczka

Re: Międzygatunkowe Zbóje

Post autor: Świniomaniaczka »

Ale cudne chomiczki :love: Najbardziej spodobał mi się Bonifacy :102:
STYCZKA

Re: Międzygatunkowe Zbóje

Post autor: STYCZKA »

Chomiczki są śliczne, mają piękne kolory. Piękne jest to zdjęcie jak wspólnie jedzą :D
Awatar użytkownika
Dzima
Posty: 9997
Rejestracja: 08 lip 2013, 18:30
Miejscowość: Rogoźno
Lokalizacja: Wielkopolskie
Kontakt:

Re: Międzygatunkowe Zbóje

Post autor: Dzima »

etycja pisze: Nie rozpędzam się jednak, bo 8 wieprzaków wystarczy
Kilka razy czytałam to zdanie :roll: :lol:
Wszyscy piękni :love: Najbardziej podoba mi się ta ruda panienka :buzki: , Fruzia?
Furia, Pyrka
Za TM :candle: Chelsea, Żyleta, Zula, Szkatuła, Gryf, Koko, Sztanga, Misia, Chimera, Pataszon, Harpia
Awatar użytkownika
Cynthia
Moderator globalny
Posty: 12502
Rejestracja: 07 lip 2013, 16:05
Miejscowość: Kęty/Zielonka
Lokalizacja: Kęty/Zielonka
Kontakt:

Re: Międzygatunkowe Zbóje

Post autor: Cynthia »

Jasne że Fruzia, moje marzenie
Awatar użytkownika
Dzima
Posty: 9997
Rejestracja: 08 lip 2013, 18:30
Miejscowość: Rogoźno
Lokalizacja: Wielkopolskie
Kontakt:

Re: Międzygatunkowe Zbóje

Post autor: Dzima »

Cynthia pisze:Jasne że Fruzia, moje marzenie
Na starej caviarnii obczajałam tą trójcę :redface: :lol:
Furia, Pyrka
Za TM :candle: Chelsea, Żyleta, Zula, Szkatuła, Gryf, Koko, Sztanga, Misia, Chimera, Pataszon, Harpia
Kiniuchaaa

Re: Międzygatunkowe Zbóje

Post autor: Kiniuchaaa »

Jaki wspaniały zwierzyniec! :love:
ODPOWIEDZ

Wróć do „Nasze świnki”