Alice, Cecile i Padme - cała trójka już w DS

Świnki, które znalazły swoje domy

Moderator: silje

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Cynthia
Moderator globalny
Posty: 12507
Rejestracja: 07 lip 2013, 16:05
Miejscowość: Kęty/Zielonka
Lokalizacja: Kęty/Zielonka
Kontakt:

Re: Alice + czwórka dzieci i Cecile - samiczki z pseudo [Tor

Post autor: Cynthia »

A jak Cecile?
Piszczałka

Re: Alice + czwórka dzieci i Cecile - samiczki z pseudo [Tor

Post autor: Piszczałka »

guitargirl pisze:Luke :love:
:love:
Talia

Re: Alice + czwórka dzieci i Cecile - samiczki z pseudo [Tor

Post autor: Talia »

Cynthia pisze:A jak Cecile?
Cecile mieszka teraz z koleżankami w klatce obok, na razie nic jej w brzuchu nie rośnie. ;)
Talia

Re: Alice + czwórka dzieci i Cecile - samiczki z pseudo [Tor

Post autor: Talia »

Wagi maluszków już są bardzo ładne, myślę że możemy być już o nie bezpieczne. Jutro kończą 2 tygodnie i ważą od 70 do 105g - to mało, jednak są bardzo żywotne, biegają, skaczą, jedzą wszystko. ;)

Prosiłabym osoby zainteresowane maluszkami o kontakt na PW. Wstępnie była zarezerwowana Alice z Padme i Cecile.
Alice i Padme z tego co widzę jak najbardziej mogą już zostać zarezerwowane - odbiór za 2 tygodnie.
Cecile na razie trzyma formę, nie wydaje mi si,ę aby zaszła w ciążę, dla pewności potrzymam ją jeszcze 2 tygodnie. Osobę zainteresowaną jej adopcją również proszę o potwierdzenie rezerwacji.

Jeśli nic się nie zmieniło i dalej jesteście zainteresowani adopcjami świnek wcześniej zarezerwowanych to proszę o znalezienie osoby która przeprowadziła by u Was rozmowę przedadopcyjną.

Wszyscy trzej chłopcy na razie są wolni, jeśli ktoś czekał na ich gotowość do rezerwacji to nadszedł ten moment. Na dniach postaram się zrobić im ładne zdjęcia i pójdą do adopcji na stronkę.

Chyba wszystko napisałam
Pozdrwiam
Natalia
Nanally27

Re: Alice + czwórka dzieci i Cecile - samiczki z pseudo [Tor

Post autor: Nanally27 »

Ja niestety narazie muszę sie wstrzymać z adopcją :( Dlatego piszę od razu tutaj, żeby ten kto je pokocha, mógł mnie uprzedzić. Aktualnie moja mama straciła pracę i nie wiem kiedy znajdzie następną(osobom po 50-tce jest dodatkowo trudniej). Dlatego teraz wolałabym odłożyć to na potem. Ja się jeszcze uczę- ostatni rok technikum i jak praca to tylko dorywcza. A ja jednak wolałabym się nie przemęczać niepotrzebnie. Nie chcę obciążać budżetu rodzinnego swoimi zachciankami. Chciałabym zapewnić świnkom luksusy, ładnie umeblować im mieszkanko, ale w takim razie nie będę uszczuplać oszczędności, bo mogą się jeszcze przydać ;) tak więc, jeśli do nich ktoś wzdycha to niech sie zbyt długo nie zastanawia. Kochanej Mamusi przyda się ciepły dom, już wystarczająco dużo musiała znieść niewygód. A malutkiej Padme trzeba pokazać świat. U boku Mamusi i kochającego człowieka będzie na pewno szczęśliwa. :love:
Będę nadal śledzić losy dziewczyn i jak tylko sytuacja w domu się ustatkuje to napewno się jeszcze odezwę :fingerscrossed: kto wie, może jeszcze uda mi się zgarnąć dziewczynki...
Przepraszam za zamieszanie które wywołałam, ale tego się nie da zbytnio przewidzieć :idontknow:
Pozdawiam Dominika
Talia

Re: Alice i dzieciaki - WOLNE, Cecile - rez [Toruń]

Post autor: Talia »

Przykro mi z powodu sytuacji rodzinnej, trzymam kciuki aby wszystko się szybko szczęśliwie ułożyło. A co do świnek, jak nie te to inne ;) Adopciaków szukających domu nigdy nie brakuje.

Tak więc mama i cała czwórka maluszków szukają domku. Pojutrze wstawię nowe zdjęcia całej rodzinki, proszę nie liczyć na super jakość, bo będą ostre tylko w wypadku gdy ktoś poleci mi mocny, nietoksyczny klej. Maluchów nie da się utrzymać pół sekundy w miejscu.
Więc tak, domku szukają:
Alice + Padme
Obi-Wan
Anakin
Luke Skywalker - Chłopaki do adopcji w dowolnych parach, w trójkę lub pojedynczo do innych samców.
Do adopcji mogą iść po osiągnięciu wagi 250g, myślę że na koniec sierpnia.
Olga1109

Re: Alice i dzieciaki - WOLNE, Cecile - rez [Toruń]

Post autor: Olga1109 »

Obi-wan najpiękniejszy :love:
Awatar użytkownika
jasnoluska
Posty: 514
Rejestracja: 08 lip 2013, 8:38
Miejscowość: Radom
Lokalizacja: Radom
Kontakt:

Re: Alice i dzieciaki - WOLNE, Cecile - rez [Toruń]

Post autor: jasnoluska »

Padme i to jej różowe uszko są najpiękniejsi :)
"Zarozumiałością oraz bezczelnością człowieka jest mówienie,
że zwierzęta są nieme, tylko dlatego że są nieme dla jego tępej percepcji. "

http://www.forum.swinkimorskie.eu/viewt ... f=55&t=339
Talia

Re: Alice i dzieciaki - WOLNE, Cecile - rez [Toruń]

Post autor: Talia »

Wszystkie są cudne :love: Dziś maluchy już odkryły, że istnieje coś takiego jak pora karmienia.
Jestem bardzo mało tym zachwycona... ta częstotliwość pisków zdecydowanie mi nie odpowiada :szczerbaty:
ODPOWIEDZ

Wróć do „Uratowane”