Grzmocik szuka domku- Piorunek w DS

Świnki, które znalazły swoje domy

Moderator: silje

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Natalinka
Posty: 2611
Rejestracja: 15 gru 2014, 17:11
Miejscowość: Warszawa
Lokalizacja: Warszawa - Żoliborz
Kontakt:

Re: Grzmocik szuka domku- Piorunek w DS

Post autor: Natalinka »

To najwspanialsze wieści na świecie! Powodzenia, chłopaki i ich Duzi!
Czarna Kluska i Morena
Awatar użytkownika
martuś
Posty: 10182
Rejestracja: 08 lip 2013, 12:25
Miejscowość: Złocieniec
Lokalizacja: zachodniopomorskie
Kontakt:

Re: Grzmocik szuka domku- Piorunek w DS

Post autor: martuś »

Nareszcie Morfeuszek doczekał się kumpla :jupi: Super, że tak sprawnie udało się chłopaków połączyć :102:
Zuzia, Suzinek, Nala, Tola, Nutka
Obrazek
DankaPawlak

Re: Grzmocik szuka domku- Piorunek w DS

Post autor: DankaPawlak »

Kochana Owieczka! Nareszcie mój ukochany hotelkowicz znalazł dom! :love:
PepusiowaMama

Re: Grzmocik szuka domku- Piorunek w DS

Post autor: PepusiowaMama »

Hej! Na wątku Morfeusza opisałam trochę, jak się sprawuje u nas ta mała owieczka, ale wrzucę i tu garść informacji i fotek. Mam nadzieję jednak, że połączycie ich wątki, żeby nie trzeba było się dublować.
Piorunek spisuje się na medal. Bobki zdrowe, apetyt doskonały. Rozśmiesza mnie maluch, jak wyciaga pyś po śniadanko albo obiadek i wcina z prędkością światła, robiąc sobie jeszcze zapasy po drodze. Daje się głaskać, ale na kolankach był spięty, więc dam mu jeszcze trochę czasu. Nie mogę się powstrzymać jednak od miziania go w drodze na wybieg w drugim pokoju.
Z Morfim Piorun zgodnie egzystuje. Konsekwentnie pilnuje swojej okragłej pupki, ale nie przemocą. Turkotania, gruchania i mruczenia jest pod dostatkiem. Gdy zabieram jednego z wybiegu lub klatki, drugi dostaje szału, więc chyba lubią się trochę. Moim zdaniem panowie tworzą obiecujący duet. Pozdrawiam i dalej proszę o :fingerscrossed: , za ich przyjaźń i za ich zdrowie.
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
miska82
Posty: 294
Rejestracja: 29 gru 2015, 20:11
Miejscowość: warszawa
Kontakt:

Re: Grzmocik szuka domku- Piorunek w DS

Post autor: miska82 »

Czwarte zdjęcie z ogorasem i ten uśmiech Piorunka :love:
A Morfi jaki wpatrzony nono :102:
No to kciuka ciotka z całych sił i z resztą zwierzynca w domku. Całuski :buzki:
miska82
Posty: 294
Rejestracja: 29 gru 2015, 20:11
Miejscowość: warszawa
Kontakt:

Re: Grzmocik szuka domku- Piorunek w DS

Post autor: miska82 »

Ahhh ten nasz Grzmocik .....
Po wyjeździe Piorunka pomimo kumpli wkoło chłopak przygasl..... Niestety nie tylko brak kumpla z którym by się dogadał mu doskwiera ale dodatkowo mocna infekcja górnych dróg oddechowych :glowawmur:
Pytanie skąd? Czyżby ode mnie coś podlapał.. ehhh
Ponieważ zaczął kichać i kaslac pojechaliśmy do lekarza didatkowo te przygaszenie... Osluchowo nie najlepiej i glutek tak więc wlonczony antybiotyk.
Zamiast lepiej po 4 dniach to gorzej i dodatkowo zaropiale oczy, nadmiar woskowiny w uszach i minimalna ilość bobkow :( Nocki nieprzespane i znów wczoraj kolejna wizyta i zmiana antybiotyku jak tylko perystaltyka jelit się poprawi... Mimo iż od samego początku dostawał priobiotyk co się zadzialo? :think: Na szczęście mamy apetyt z wagą się trzymamy :fingerscrossed:
Kciuki kciuki kciuki
PepusiowaMama

Re: Grzmocik szuka domku- Piorunek w DS

Post autor: PepusiowaMama »

Biedny Grzmocik... Trzymamy :fingerscrossed: z Piorunkiem! U nas (odpukać) wszystko ok.
miska82
Posty: 294
Rejestracja: 29 gru 2015, 20:11
Miejscowość: warszawa
Kontakt:

Re: Grzmocik szuka domku- Piorunek w DS

Post autor: miska82 »

Ponieważ Piorunek ma dom :jupi:
Prosze o przeniesienie wątku do uratowanych zaś Peru vel Grzmocik poszukuje kumpla w tym wątku:
http://www.forum.swinkimorskie.eu/viewt ... =99&t=8184
ODPOWIEDZ

Wróć do „Uratowane”