...::::☀ Kris ☀ Larusek ☀ Santuś ☀::::...nowa klatka C&C

Tutaj opowiadamy o naszych pupilach.

Moderator: pastuszek

Regulamin forum
Tematy nie odwiedzane dłużej niż 90 dni będą usuwane.
ODPOWIEDZ
Żaneta84

Re: ...::::☀ Kris ☀ Larusek ☀ Santuś ☀::::...nowa klatka C&C

Post autor: Żaneta84 »

No z polarkami można kombinować w kwestii kolorystyki :)
Te pandy bardzo mi się spodobały :) ale świnka peppa też bedzie cudowna :)
A polarowy las jest superprosty do zrobienia :) a ile zainteresowania. Santuś właściwie zawładnął polarowym lasem i wychodził tylko na jedzenie. A chłopaki probowali sie kłaść w pobliżu przykrywając się no choćby jednym wiszącym troczkiem.
katiusha

Re: ...::::☀ Kris ☀ Larusek ☀ Santuś ☀::::...nowa klatka C&C

Post autor: katiusha »

Pięknie mają :like: Ciekawa sprawa z tym polarowym lasem. W wolnej chwili spróbuję moim zawiesić :szczerbaty:
Żaneta84

Re: ...::::☀ Kris ☀ Larusek ☀ Santuś ☀::::...nowa klatka C&C

Post autor: Żaneta84 »

Chciałam się pochwalić, że dokupiliśmy jeszcze kratek do klatki. Będziemy ją powiększać, bo Santuś bardzo męczy Larego. I mamy nadzieje, że większa klatka pozwoli się przynajmniej Laremu schować, a może Santusiowi wyhasać.
Dziś zaczęliśmy budowę, ale skonczymy jutro, bo brakuje nam polipropylenu/poliwęglanu do budowy kuwety.
Także zdjęcia z nowej klatki wkrótce :) No i czeka mnie szyyyyyyycie. Łapię się za zamawianie polarków ;)
Awatar użytkownika
Fikus.i.Max
Posty: 502
Rejestracja: 29 cze 2016, 7:53
Miejscowość: Wrocław
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Re: ...::::☀ Kris ☀ Larusek ☀ Santuś ☀::::...nowa klatka C&C

Post autor: Fikus.i.Max »

O niegrzeczny Santuś :nono: . Czekam na zdjęcia większej klatki i grzecznego świniaka :lol: :ok: .
U mnie: bez świnek :cry:
Za TM Fifi, Max, Antoś, Fikuś :candle:

Do adopcji:
Zbyt często mnie tu nie ma, ale na PW i maile odpowiadam.
Gusiak

Re: ...::::☀ Kris ☀ Larusek ☀ Santuś ☀::::...nowa klatka C&C

Post autor: Gusiak »

Pochwal się fotkami koniecznie :102:
Gusiak

Re: ...::::☀ Kris ☀ Larusek ☀ Santuś ☀::::...nowa klatka C&C

Post autor: Gusiak »

Jak poszła przebudowa?
Żaneta84

Re: ...::::☀ Kris ☀ Larusek ☀ Santuś ☀::::...nowa klatka C&C

Post autor: Żaneta84 »

Przepraszam, że tak długo nie odpisywałam, ale zajęta jestem ostatnio. Szykuję się do przywitania synka na świecie :) wybaczcie. Zdjęcia zrobione, klatka powiększona, ale wrzucę je innym razem. Z takich nowych nowości, to Santunio przeszedł kastrację. Teraz jest odizolowany w górnej części klatki (2x2 kratki). I musze wam powiedzieć, że jak jest sam jest dużo spokojniejszy. I wobec nas milszy (nie zgrzyta na nas zębami) i no nie męczy Larego. Dzięki czemu Lary wreszcie przytył w tym tygodniu już 20g (po 3 dniach) a waga mu stała. Podejrzewałam stres i miałam rację. Jeżeli Santunio po okresie rekonwalescencji nadal będzie bardzo męczący dla Krisa i Larego - to zamieszka sam. Nie wiem jak taki śliczny świnek może mieć takie diabelskie usposobienie :D
Chocolate Monster

Re: ...::::☀ Kris ☀ Larusek ☀ Santuś ☀::::...nowa klatka C&C

Post autor: Chocolate Monster »

Oby był spokojniejszy dla Laruska :fingerscrossed: :fingerscrossed:
Żaneta84

Re: ...::::☀ Kris ☀ Larusek ☀ Santuś ☀::::...nowa klatka C&C

Post autor: Żaneta84 »

No tak.
Santunio póki co mieszka sam:
Obrazek

Chłopcy na dole:
Obrazek

A tak wyglądała klatka przez chwile, przed kastracją Santusia i tak będzie wyglądać gdy Santi całkiem dojdzie do siebie. Wetka powiedziała, żeby go potrzymać w izolatce tak z 4 tygodnie.
Obrazek
Gusiak

Re: ...::::☀ Kris ☀ Larusek ☀ Santuś ☀::::...nowa klatka C&C

Post autor: Gusiak »

No no - willa robi wrażenie :102: Patrząc na wybiegi naszych świnek - sama chciałabym mieć takie wypasione lokum 8-) Cudne, z tym piętrem i polarowy lasem - rewelacja :love:
ODPOWIEDZ

Wróć do „Nasze świnki”