Suchy pokarm

Czyli co powinna, a czego nie może jeść świnka morska

Moderator: pastuszek

ODPOWIEDZ
Asia909

Re: Suchy pokarm

Post autor: Asia909 »

http://animalia.pl/produkt,26132,105,ve ... j-2kg.html
Moje świnie uwielbiają pellets'y. Co sądzicie o tej karmie? :)
Smakuje świnkom?
Ania

Re: Suchy pokarm

Post autor: Ania »

Moje prosiaki dostają tą karmę, wprawdzie jak pomieszam z CC to ona szybciej znika, ale generalnie jedzą dość chętnie no i nie zostaje dużo okruszków, co dla mnie też jest ważne
AnnaCionaka

Re: Suchy pokarm

Post autor: AnnaCionaka »

Czy ktoś się spotkał z karmami dla świnek morskich tej firmy?
Obrazek
Asia909

Re: Suchy pokarm

Post autor: Asia909 »

Nie ale na pewno będzie słabej jakości ;)
Andzia

Re: Suchy pokarm

Post autor: Andzia »

Asia909 pisze:http://animalia.pl/produkt,26132,105,ve ... j-2kg.html
Moje świnie uwielbiają pellets'y. Co sądzicie o tej karmie? :)
Smakuje świnkom?
Moje nie chciały tej karmy,wrecz uciekaly od misek :shock:

wolaly głodowac niz ja ruszyc :idontknow:
Awatar użytkownika
Dzima
Posty: 10005
Rejestracja: 08 lip 2013, 18:30
Miejscowość: Rogoźno
Lokalizacja: Wielkopolskie
Kontakt:

Re: Suchy pokarm

Post autor: Dzima »

Ostatnio świnka nie chce jeść CN, wyjada tylko CC. Zastanawiam się nad wprowadzeniem zamiast CN jakiejś innej karmy i wybór padł na Vitakraft Emotion, ale nie wiem dokładnie na jaki typ: sensitive, regular, beauty?
Polecacie w ogóle te karmy? Cenowo wydają się podobnie jak VL. Chętnie to świnki jedzą?
Furia, Pyrka
Za TM :candle: Chelsea, Żyleta, Zula, Szkatuła, Gryf, Koko, Sztanga, Misia, Chimera, Pataszon, Harpia
Monique

Re: Suchy pokarm

Post autor: Monique »

Ja teraz daje CC + Vitakraft Emotion. Moi panowie jedzą chętnie, nawet bardziej niż CN, ale i tak każdy z nich wybiera to co lubi. Miałam jeszcze sensitive i wydawało mi się, że lepiej im smakowała.
Ann

Re: Suchy pokarm

Post autor: Ann »

Ja kupiłam kiedyś swoim na spróbowanie taką :)
Obrazek
Kiedy otworzyłam paczuszkę to aż sprawdziłam czy to na pewno karma dla świnek - najwięcej granulatu to takie duże, zielone kulki. Ale moje zaraz zabrały się do jedzenia, zostawiały tylko serduszka (karma ma w sobie właśnie te duże kule, gwiazdki i serduszka, każdy rodzaj działa na coś tam :szczerbaty: w sensie na zęby, sierść itp., już dokładnie nie pamiętam ;)).
Moim zasmakowała, także polecam :ok:
Catarinha

Re: Suchy pokarm

Post autor: Catarinha »

Serdelek dostawał taką w wersji dla dzieci jak był malutki :) Ale że to wybredne prosię jest, wybierał sobie - serduszka be, gwiazdeczki be, no ewentualnie kuleczki nadawały się do jedzenia... A co mu nie pasowało, wyciągał z miski i ustawiał przed nią w rządku :laugh: Od tej pory tylko CC, wszystkie granulki wyglądają w niej tak samo, więc nie ma wybrzydzania :lol:
Dropsio

Re: Suchy pokarm

Post autor: Dropsio »

Ja nigdy tej karmy nie zamawiałam - zawsze podejrzane wydawały mi się te kolorowe pasma na świńskiej sierści :szczerbaty:
ODPOWIEDZ

Wróć do „Żywienie”