Elvis&Freddy&Sanczo :) Nowe zdjęcia 18.09

Wątki nieaktywne a godne zachowania

Moderator: porcella

Regulamin forum
1. Do działu archiwum bez zgody admina nie wolno przenosić wątków z wyjątkiem:
a. nieaktywnych/zamkniętych wątków adopcyjnych;
b. wątków związanych z akcjami, imprezami które już miały miejsce.
W innych przypadkach tematy mogą zostać skasowane bez wcześniejszego ostrzeżenia.
Wątki przenoszone do działu "Archiwum" muszą zostać zamknięte.
AniBanani

Re: Elvis&Freddy&Sanczo :) Nowe zdjęcia 18.09

Post autor: AniBanani »

No nie, nie jestem z nim
Ann

Re: Elvis&Freddy&Sanczo :) Nowe zdjęcia 18.09

Post autor: Ann »

A skąd Ty wiesz na którym roku jest mój TŻ? :D
Awatar użytkownika
Dzima
Posty: 9997
Rejestracja: 08 lip 2013, 18:30
Miejscowość: Rogoźno
Lokalizacja: Wielkopolskie
Kontakt:

Re: Elvis&Freddy&Sanczo :) Nowe zdjęcia 18.09

Post autor: Dzima »

Ann pisze:A skąd Ty wiesz na którym roku jest mój TŻ? :D
p o d e j r z a n e e e Obrazek



:laugh:
Furia, Pyrka
Za TM :candle: Chelsea, Żyleta, Zula, Szkatuła, Gryf, Koko, Sztanga, Misia, Chimera, Pataszon, Harpia
Ann

Re: Elvis&Freddy&Sanczo :) Nowe zdjęcia 18.09

Post autor: Ann »

Dzima pisze:
Ann pisze:A skąd Ty wiesz na którym roku jest mój TŻ? :D
p o d e j r z a n e e e Obrazek



:laugh:
No właśnie, chyba muszę z nim poważnie porozmawiać :lol:
Ale on teraz rok ma w plecy, więc może będziecie razem, bo chyba na 3. rok teraz idziesz?;) Chyba, że to tajne :szczerbaty:
Awatar użytkownika
awa39
Posty: 175
Rejestracja: 17 lip 2013, 15:50
Miejscowość: Bydgoszcz
Kontakt:

Re: Elvis&Freddy&Sanczo :) Nowe zdjęcia 18.09

Post autor: awa39 »

AniBanani jakoś niedługo zawita do Ciebie nowy chłopak?
maleńka

Re: Elvis&Freddy&Sanczo :) Nowe zdjęcia 18.09

Post autor: maleńka »

Chcę nowe fotki :buzki:
AniBanani

Re: Elvis&Freddy&Sanczo :) Nowe zdjęcia 18.09

Post autor: AniBanani »

Ann pisze:A skąd Ty wiesz na którym roku jest mój TŻ? :D
bo jak się spotkałyśmy po kupno domku to mi powiedziałaś :102:\

a w ogóle to u nas dziś krwawa noc. tak pogryźli mi golasa, że musiałam rozdzielić... :roll:
Zdjecia będą jutro, bo wszystko do prania poszło, tak zasikane. Nie wiem czy oni teren znaczą :glowawmur: ?
Camelot będzie u mnie 4 października z samego rana. Już przelew za niego zrobiłam, więc nic się nie da zrobić na NIE :ups:
Ostatnio zmieniony 22 wrz 2013, 11:19 przez AniBanani, łącznie zmieniany 1 raz.
Ann

Re: Elvis&Freddy&Sanczo :) Nowe zdjęcia 18.09

Post autor: Ann »

O to chyba będziecie nawet razem w grupie, bo Ty masz nazwisko na B a on na C :lol:
A jak tam golas, bardzo pogryziony..? Fado go wyliże :D Ale ciekawe co się tak nagle stało, przecież było dobrze - chyba nigdy nie zrozumiem jak świnki mogą siedzieć ze sobą jakiś czas w klatce, a później im nagle coś odbija :?
AniBanani

Re: Elvis&Freddy&Sanczo :) Nowe zdjęcia 18.09

Post autor: AniBanani »

Wysyłam tylko stosowne oświadczenie na temat tego, że po prostu JD znalazł nie to czego szukał i wysłał mi ciekawą wiadomość , w której oskarża mnie o kłamstwo na temat tego, że nie studiuję na Weterynarii. Muszę wam teraz wszystkim przedstawić jak sprawa wygląda. JD każe mi powiedzieć wszystkim, że studiuję na weterynarii na pierwszym roku (EDŁUG NIEGO WCALE)tzn teraz będę szła na drugi , a nie na trzeci. Jeśli bym tego nie napisała to stosowne oświadczenie by w moje sprawie wystosowali. Niektórym ciężko pojąć, że ktoś mógł iść do szkoły rok wcześniej niż inne dzieci. Jestem ciekawa kiedy dojdzie do tego, że będę musiała pisać oświadczenia(śmieszna sprawa na forum adopcyjnym...) na temat tego,że mam też siostrę bliźniaczkę oraz brata i że ciężko choruję.
Niesamowite jak wiele rzeczy ludzie próbują dowiedzieć się z połowicznych informacji na facebooku. Jednocześnie zarzucając kłamstwo.
Dziewczyny sytuacja zaistniała taka, a nie inna. Jeśli ktoś próbuje się dowiedzieć ile mam lat i czy studiuję czy nie na postawie mojego wpisu na facebooku, że nie zdam, no to warto może jednak najpierw się zapytać o co chodziło i jak sytuacja się dalej ciągnie. Ciężko mi uwierzyć, że ktoś kto należy do SPŚM może zabawiać się w urzędników Państwowoych i szukać inf na mój temat.
Może jakiś odpis ze studiów się przyda.
Przepraszam za zamieszanie i życzę wszystkim miłego dnia.
Ma nadzieję, że takie oświadczenie wystarczy. ŻE JEST PIERWSZY ROK WETERYNARII A NIE TRZECI I BEDZIE DRUGI BO POSZLAM DO SKZOLY ROK WCZESNIEJ.
POZDRAWIAM
Awatar użytkownika
Dzima
Posty: 9997
Rejestracja: 08 lip 2013, 18:30
Miejscowość: Rogoźno
Lokalizacja: Wielkopolskie
Kontakt:

Re: Elvis&Freddy&Sanczo :) Nowe zdjęcia 18.09

Post autor: Dzima »

To już oświadczenia trzeba pisać? :think:
( :rotfl: )
Hmmm...może też walnę jakieś "orędzie" u siebie w wątku żebyś nie była sama ;) :lol:
Furia, Pyrka
Za TM :candle: Chelsea, Żyleta, Zula, Szkatuła, Gryf, Koko, Sztanga, Misia, Chimera, Pataszon, Harpia
Zablokowany

Wróć do „Archiwum”