Puchate Siły znowu we dwoje

Świnki, które znalazły swoje domy

Moderator: silje

Awatar użytkownika
Siula
Posty: 3998
Rejestracja: 26 kwie 2015, 21:21
Miejscowość: Tarnowo Podgóne
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Re: Puchate Siły

Post autor: Siula »

Sosnowa tak obrazowo i soczyście wszystko opisuje, że czuje jakbym tam była i widziała. W dodatku,aż się człowiek denerwuje razem z nią. I jak tu nie kochać tych forumowych świń. Żeby już nie wymyślały :fingerscrossed: Troszkę nudy nie zaszkodzi, ja bym się chętnie ponudziła eeeech.
Awatar użytkownika
Natalinka
Posty: 2611
Rejestracja: 15 gru 2014, 17:11
Miejscowość: Warszawa
Lokalizacja: Warszawa - Żoliborz
Kontakt:

Re: Puchate Siły

Post autor: Natalinka »

Siula pisze:Sosnowa tak obrazowo i soczyście wszystko opisuje, że czuje jakbym tam była i widziała. W dodatku,aż się człowiek denerwuje razem z nią. I jak tu nie kochać tych forumowych świń. Żeby już nie wymyślały :fingerscrossed: Troszkę nudy nie zaszkodzi, ja bym się chętnie ponudziła eeeech.
Fakt, że sosnowa nadawałaby się na reportera wojennego – jak nic! :lol: Z zapartym tchem czytam zawsze, bo moje świnie jakieś dziwne i w ogóle nie robią takich rzeczy, nie wiem, dlaczego :idontknow:
Czarna Kluska i Morena
Awatar użytkownika
sosnowa
Posty: 15287
Rejestracja: 19 paź 2013, 11:11
Miejscowość: Warszawa
Lokalizacja: Warszawa Saska Kępa
Kontakt:

Re: Puchate Siły

Post autor: sosnowa »

Od jakiegoś czasu mam podejrzenie, że one sobie rzuciły wyzwanie, by w miarę możliwości zaskoczyć i przerazić Dużych w czasie kwarantanny. Walczak swoje odpracował, o Myszy i Otonii napiszę, dziś do akcji wkroczyła Apa. Co się będzie powtarzać, w sumie tamci nie byli tacy znowu oryginalni, ot, jakiś stany agonalne, charczenie, drgawki, iiiiitam. Ona już wcześniej wyprodukowała OHYDĘ stulecia, która bulwersuje wszystkich wetów i całe SPŚM. To teraz co? A MEEEEEEEGARUJA BEZ JAJNIKÓW!!!!!! Buhahahaaaaaa! Tego się nikt nie spodziewał. Bieganie z wrzaskiem za Otonią i Walczakiem, włażenie na Otonię, na Walczaka, wyskubywanie futra z kupra Myszy! Hahahahahahahaahahaaa!!!!!!
Awatar użytkownika
porcella
Moderator globalny
Posty: 23079
Rejestracja: 07 lip 2013, 22:39
Miejscowość: Warszawa
Lokalizacja: Warszawa-Mokotów
Kontakt:

Re: Puchate Siły

Post autor: porcella »

Moja droga Sosnowo, Ty uprzedzaj, kiedy TAK piszesz, bo na przykład ktoś je ciasteczko, albo pije herbatę i sprzęt komputerowy cierpi znacznie.
:rotfl: :rotfl: :rotfl:
"Człowiek jest odpowiedzialny za to, co oswoił" A. de St Exupery
kontakt tylko porcella7@gmail.com
Awatar użytkownika
sosnowa
Posty: 15287
Rejestracja: 19 paź 2013, 11:11
Miejscowość: Warszawa
Lokalizacja: Warszawa Saska Kępa
Kontakt:

Re: Puchate Siły

Post autor: sosnowa »

:rotfl:
margonel
Posty: 624
Rejestracja: 28 lip 2018, 9:15
Miejscowość: Białystok
Kontakt:

Re: Puchate Siły

Post autor: margonel »

Trzymacie mnie przy życiu :laugh: :laugh:
Awatar użytkownika
martuś
Posty: 10182
Rejestracja: 08 lip 2013, 12:25
Miejscowość: Złocieniec
Lokalizacja: zachodniopomorskie
Kontakt:

Re: Puchate Siły

Post autor: martuś »

Kto jej zabroni mieć mega ruję? :szczerbaty: To, że nie ma jajników i macicy nie oznacza, że nie może mieć rujki :laugh: Ona wie lepiej co może a czego nie :laugh:
Zuzia, Suzinek, Nala, Tola, Nutka
Obrazek
Awatar użytkownika
sosnowa
Posty: 15287
Rejestracja: 19 paź 2013, 11:11
Miejscowość: Warszawa
Lokalizacja: Warszawa Saska Kępa
Kontakt:

Re: Puchate Siły

Post autor: sosnowa »

:laugh:
Awatar użytkownika
sosnowa
Posty: 15287
Rejestracja: 19 paź 2013, 11:11
Miejscowość: Warszawa
Lokalizacja: Warszawa Saska Kępa
Kontakt:

Re: Puchate Siły

Post autor: sosnowa »

Aleśmy zjechali, prawie na drugą stronę, chyba pierwszy raz w dziejach!
Jest dobrze, Otonia nawet potłuściała, Jak Helena Kurcewiczówna :laugh:
Nie ma upałów. Jest trawa. Pandemia jakby odpuściła. Zostało jeszcze ponad pół wora sieczki.
Niestety Mniejsza Duża całymi dniami siedzi zabunkrowana w świńsko-panieńskim z racji lekcji online i świnie mają mniej okazji do socalizacji, tym bardziej, że w sąsiedniej kanciapie, w tym samym celu, tylko z drugiej strony barykady, bunkruja się Więksi Duzi. Łata se chwali. Spacerów kupa i można towarzyszyć w nauczaniu, jak się umie przyzwoicie zachować. Względnie towarzyszyć temu z Większych Dużych, które akurat nie naucza, tylko wykonuje wszelkie inne czynności przewidziane w programie.
margonel
Posty: 624
Rejestracja: 28 lip 2018, 9:15
Miejscowość: Białystok
Kontakt:

Re: Puchate Siły

Post autor: margonel »

Otonia jak Helena Kurcewiczówna :laugh: Piękne ! Obie potłuściały ale dopiero po przejściach.

P.s. U mnie zostało tyleż samo sieczki. Jedzą dalej.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Uratowane”