...::::☀ Kris ☀ Larusek ☀ Santuś ☀::::...nowa klatka C&C

Tutaj opowiadamy o naszych pupilach.

Moderator: pastuszek

Regulamin forum
Tematy nie odwiedzane dłużej niż 90 dni będą usuwane.
ODPOWIEDZ
katiusha

Re: Kris i Larusek i Santuś - uczymy czystości

Post autor: katiusha »

Natchnęłaś mnie z tym szyciem. Wczoraj wyciągnęłam maszynę i uszyłam kilka lezanek. Dzis też planuję :szczerbaty:
Za szczęśliwe i bezproblemowe rozwiazanie :buzki: :fingerscrossed:
Żaneta84

Re: Kris i Larusek i Santuś - uczymy czystości

Post autor: Żaneta84 »

Katiusha mnie natchnęła Pastuszka :) to ona była moim pierwszym przewodnikiem po świecie szycia :)
Proste rzeczy jak kołderka szyję sama, ale te trudniejsze jak np. jamka (według mnie trudniejsza) kupuję od Pastuszka :) Dziś właśnie przyszła nowiutka jameczka :)
cavioholiczka

Re: Kris i Larusek i Santuś - uczymy czystości

Post autor: cavioholiczka »

Prawdziwy świnkowy raj! :love: :please:
Żaneta84

Re: Kris i Larusek i Santuś - uczymy czystości

Post autor: Żaneta84 »

Wczoraj wieczorem, oglądaliśmy Larego. To świnka, która ma troszkę problemów zdrowotnych, a dokładniej nawraca mu się zapalenie warg. Ale natychmiast reagujemy i szybko zdrowieje. I tak go właśnie oglądaliśmy... i już chcialiśmy lecieć do weterynarza :shock: bo zauważyliśmy to i nie bardzo wiedzieliśmy co to :)
Obrazek

Ale szybko mąż wpadł na pomysł, żeby obejrzeć w tym samym miejscu Kriska i Santusia. I emocje opadły :D na szczęście, bo to okazała się pozostałość po pępuszku:
Obrazek

Mnie to rozśmieszyło, bo w sumie już widzieliśmy to, tak samo jak i dwa suteczki, a mimo to w jakis popłoch wpadliśmy :)
katiusha

Re: Kris i Larusek i Santuś - uczymy czystości

Post autor: katiusha »

:lol: Pamiętam, że ktoś tu kiedyś tez wpadł w przerazenie bo odkrył u wieprzowiny...sutki :rotfl:
Żaneta84

Re: Kris i Larusek i Santuś - uczymy czystości

Post autor: Żaneta84 »

:laugh:

Teraz to i ja się śmieję :) ale wczraj wieczór chciałam lecieć do weta :redface:
Kurcze a przecież mamy je już kilka miesięcy i nie raz to widziałam, ale mąż jakoś tak mnie nastraszył! Po czym sam stwierdził, żebym się uspokoiła i zaczął oglądać Krisa i Santusia (oni akurat mają bielutkie i mało widoczne, ale też są)

:laugh:
Awatar użytkownika
Chryzantem
Posty: 952
Rejestracja: 05 sie 2013, 14:37
Miejscowość: Katowice
Kontakt:

Re: Kris i Larusek i Santuś - uczymy czystości

Post autor: Chryzantem »

pępol grozy :lol:
Andzia [*], Klara [*], Zosia [*], Stefanka [*], Nunci [*], Fifka[/url]
loriain

Re: Kris i Larusek i Santuś - uczymy czystości

Post autor: loriain »

Kati, to u mnie Duży wpadł w panikę :lol: jak byłam w Polsce, myślał że Lunie coś wyrosło :szczerbaty:
Żaneta84

Re: Kris i Larusek i Santuś - uczymy czystości

Post autor: Żaneta84 »

Kurcze a ja mu ten pępek octaniseptem nawet psiknęłam :lol: żeby się lepiej przyjżeć tajemniczej narośli :lol:
:laugh:
katiusha

Re: Kris i Larusek i Santuś - uczymy czystości

Post autor: katiusha »

Dobrze, ze od razu odkaziłaś :rotfl:
ODPOWIEDZ

Wróć do „Nasze świnki”