16-pak(?) + tymczasy - czyli moje mini zoo..

Tutaj opowiadamy o naszych pupilach.

Moderator: pastuszek

Regulamin forum
Tematy nie odwiedzane dłużej niż 90 dni będą usuwane.
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Aussie.
Posty: 1085
Rejestracja: 20 paź 2015, 17:06
Miejscowość: Olsztynek
Kontakt:

Re: 15-pak(?) + tymczasy - czyli moje mini zoo..

Post autor: Aussie. »

Edit: Kawka postawiona na chwilę klatka w klatkę z Trójeczką zaczęła się ruszać, konkretnie ruszać głową, po kilku minutach odwróciła się i zaczęła zaglądać do klatki. Cała trójka jeden obok drugiego stały na dwóch łapkach, patrzyły zaciekawione i gadały do niej. Po 15 minutach odstawiłam klatkę w drugi kraniec pokoju bo jednak kwarantanna to kwarantanna. Mała zaczęła chodzić po klatce, zjadła kawałek buraczka, poskubala liście brzozy i poszła z powrotem na podusię, słyszałam nawet jak coś tak sobie po ciuchutku gada na co ku mojemu zaskoczeniu odpowiedziała jej Kostka :D. Waży 710g, nie jest ani chuda ani gruba, taka w sam raz. Z miseczki też ubyło więc karmy coś podjadła jak nie patrzyłam :D. Myślę, że już w tygodniu założę jej wątek jak znajdę czas na zrobienie zdjęć :).
Już w DS: Salsa, Rumba, Mamba, Samba, Mała Mi, Panna Migotka, Elwirka, Frania, Lazio, Milky, Poziomka, Marysia +41
Za TM: Pestka [*] Płatek [*] Eklerka [*]
Zapraszam do nas:
Obrazek
Awatar użytkownika
Panna Fiu Fiu
Administrator
Posty: 7609
Rejestracja: 07 lip 2013, 17:15
Miejscowość: Chorzów
Lokalizacja: Chorzów
Kontakt:

Re: 15-pak(?) + tymczasy - czyli moje mini zoo..

Post autor: Panna Fiu Fiu »

Wszystkie chomy to zapewne małe hybrydy karzełków :) Śmieszne są :D
Obrazek
Awatar użytkownika
Anula
Posty: 2801
Rejestracja: 13 lip 2015, 8:41
Miejscowość: Gliwice
Kontakt:

Re: 15-pak(?) + tymczasy - czyli moje mini zoo..

Post autor: Anula »

Uffff całe szczęście, że z Kawką lepiej, biedna malutka musiała być przerażona i stąd taka reakcja. Mam nadzieję, że teraz będzie już tylko lepiej.
Awatar użytkownika
Aussie.
Posty: 1085
Rejestracja: 20 paź 2015, 17:06
Miejscowość: Olsztynek
Kontakt:

Re: 15-pak(?) + tymczasy - czyli moje mini zoo..

Post autor: Aussie. »

Ufff Kawka jest już "żywa" :D. Je normalnie choć spożywa zdumiewająco mało siana, jakby praktycznie go nie jadła.. Możliwe, że się odzwyczaiła skoro tam go nie dostawała..? Nie mam w przeciągu następnego tygodnia takiego dnia żebym mogła jechać do weta na kontrolę zębów ale ponieważ karma zaczęła bardzo szybko znikać to myślę, że nie jest to kwestia przerośniętych trzonowców.. Znowu trafił mi się biedak, jak Kostka, który zna bardzo mało smaków, burak tak, marchew tak, ogórek tak, jabłko nie, pekin nie, seler nie, papryka nie.. :roll: ..


O Piankę i bąbelki też jestem troszkę spokojniejsza. Mała praktycznie cały czas siedzi "pod powierzchnią". Wychodzi wieczorem po zapas warzywek i owoców i ponownie znika w jednym z wielu wejść do tuneli :D. Na chwilę po tym jak weszła do tunelu słyszałam takie cichuteńkie jakby popiskiwanie, to maluszki witają się z mamą :love: .

Jeżeli chodzi o moją trójeczkę, co by nie było, że zaniedbuję czy coś toooo, dzisiaj przyszły nasze dłuuuugo (3 msc) oczekiwane kratki. Muszę je tylko odebrać od Ani z Olsztyna, w tygodniu i w Niedzielę będę tworzyć :yahoo: .

Macie pozdrowienia od małych przystojniaków:

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek
Już w DS: Salsa, Rumba, Mamba, Samba, Mała Mi, Panna Migotka, Elwirka, Frania, Lazio, Milky, Poziomka, Marysia +41
Za TM: Pestka [*] Płatek [*] Eklerka [*]
Zapraszam do nas:
Obrazek
katiusha

Re: 15-pak(?) + tymczasy - czyli moje mini zoo..

Post autor: katiusha »

Te chomicze paczałki.. Obrazek słodziachne.
Kawka jest cudna I zdrówka życzę jej duuuużo :fingerscrossed: A była "Pani" Kawki i chomiczków - do odstrzału :twisted:
Awatar użytkownika
Aussie.
Posty: 1085
Rejestracja: 20 paź 2015, 17:06
Miejscowość: Olsztynek
Kontakt:

Re: 15-pak(?) + tymczasy - czyli moje mini zoo..

Post autor: Aussie. »

Jest jest jest! Jest mój wymarzony wybieg :yahoo: . Po złożeniu okazało się, że większość dodatków dobrałam w kolorze różowym ale to na prawdę przypadek :lol: .

Obrazek

Świnki zachwycone, Grzebyk świrował i pstrykał po całym wybiegu nie dowierzając, że jest tyle miejsca.

Obrazek

Pestka biegała po całym wybiegu biadoląc, że jak to, że tyle miejsca, że gdzie Ona ma iść. "O matko ile miejsca, o jejku ile schowanek, o poduszka, idę zobaczyć, o tam jest domek, muszę wejść do środka! O matko tam jeszcze nie byłam, o jej jedzenie zjem trochę, a nie nie mogę tam jeszcze muszę iść!"

Obrazek

Obrazek

Obrazek
Już w DS: Salsa, Rumba, Mamba, Samba, Mała Mi, Panna Migotka, Elwirka, Frania, Lazio, Milky, Poziomka, Marysia +41
Za TM: Pestka [*] Płatek [*] Eklerka [*]
Zapraszam do nas:
Obrazek
Awatar użytkownika
Asita
Posty: 9429
Rejestracja: 18 lut 2015, 18:11
Miejscowość: Sopot
Kontakt:

Re: 15-pak(?) + tymczasy - czyli moje mini zoo..

Post autor: Asita »

Super zagroda :szczerbaty: To jest do stałego mieszkania, czy na czasowe wybiegi? Super ten materac z pomarańczy.
Moje myszaki http://www.forum.swinkimorskie.eu/viewt ... =55&t=4152
Żurek i Alfredzik na zawsze pozostaną z nami
Awatar użytkownika
zwierzur
Posty: 3807
Rejestracja: 24 sie 2016, 21:59
Miejscowość: Warszawa
Kontakt:

Re: 15-pak(?) + tymczasy - czyli moje mini zoo..

Post autor: zwierzur »

Uch! Siadłam i zaniemówiłam z zachwytu... i podziwiam... A robota "w lesie"... To jeszcze efektowniej wygląda, niż na maluśkim zdjęciu... Pani Inżynier z powołania! :jupi:
Dobre chwile są jak wisienki na torcie...
Awatar użytkownika
Aussie.
Posty: 1085
Rejestracja: 20 paź 2015, 17:06
Miejscowość: Olsztynek
Kontakt:

Re: 15-pak(?) + tymczasy - czyli moje mini zoo..

Post autor: Aussie. »

Asita pisze:Super zagroda :szczerbaty: To jest do stałego mieszkania, czy na czasowe wybiegi? Super ten materac z pomarańczy.
Zdecydowanie jest to stałe mieszkanie dla Trójeczki. Wybieg zabezpieczony jest w taki sposób, że ani kropelka nie dostanie się pod spód :).
zwierzur pisze:Uch! Siadłam i zaniemówiłam z zachwytu... i podziwiam... A robota "w lesie"... To jeszcze efektowniej wygląda, niż na maluśkim zdjęciu... Pani Inżynier z powołania! :jupi:
Oj weeeeź bo się zaczerwienię :redface: :D.
Już w DS: Salsa, Rumba, Mamba, Samba, Mała Mi, Panna Migotka, Elwirka, Frania, Lazio, Milky, Poziomka, Marysia +41
Za TM: Pestka [*] Płatek [*] Eklerka [*]
Zapraszam do nas:
Obrazek
dominika45

Re: 15-pak(?) + tymczasy - czyli moje mini zoo..

Post autor: dominika45 »

A możesz zdradzić gdzie nabyłaś takie materacyki: arbuz i pomarańcza? czy może sama uszyłaś? Zagroda cudowna!!! :buzki: :buzki:
ODPOWIEDZ

Wróć do „Nasze świnki”