✰Wojownicy Lilith✰ czteroświń(pięcio?)+kociu dwupak+tymczasy

Tutaj opowiadamy o naszych pupilach.

Moderator: pastuszek

Regulamin forum
Tematy nie odwiedzane dłużej niż 90 dni będą usuwane.
Awatar użytkownika
Dzima
Posty: 9997
Rejestracja: 08 lip 2013, 18:30
Miejscowość: Rogoźno
Lokalizacja: Wielkopolskie
Kontakt:

Re: ✰Wojownicy Lilith✰ 10sięcioświń + koci dwupak ♡♡♡

Post autor: Dzima »

No nie wierzę ktoś się odnalazł :) a ja ciągle mam twoje klucze od domu! Musimy się w końcu spotkać i już nawet wiem kiedy ;)
Oj dużo się u ciebie wydarzyło... Teraz musi być lepiej, jeden człowiek tyle nie zniesie :fingerscrossed:
Furia, Pyrka
Za TM :candle: Chelsea, Żyleta, Zula, Szkatuła, Gryf, Koko, Sztanga, Misia, Chimera, Pataszon, Harpia
Awatar użytkownika
MartusiaMartus
Posty: 960
Rejestracja: 21 gru 2015, 16:06
Miejscowość: Gdańsk
Lokalizacja: Gdańsk
Kontakt:

Re: ✰Wojownicy Lilith✰ 10sięcioświń + koci dwupak ♡♡♡

Post autor: MartusiaMartus »

Mieszkam w Gdańsku z moim TŻ. Jeśli będziesz potrzebować jakiejkolwiek pomocy to wal śmiało ! :love:

3maj się mocno! Jesteśmy z Tobą :please:
Bonia [*],Roma [*] Runa [*] Bianca i Vera- moje Księżniczki :-D http://www.forum.swinkimorskie.eu/viewt ... =55&t=5716[/color][/b]

Roma 5.11.2016-.11.17
Bonia 2.12.2012-31.07.16
Runa 2016-2018
Awatar użytkownika
Lilith88
Posty: 4733
Rejestracja: 11 lis 2014, 20:35
Miejscowość: Gdańsk
Kontakt:

Re: ✰Wojownicy Lilith✰ 10sięcioświń + koci dwupak ♡♡♡

Post autor: Lilith88 »

Dziewczyny dziękuję za wsparcie :buzki:
paprykarz pisze: A my to kiedy się ostatnio widziałyśmy?
Yyy.. To jest dobre pytanie.. :?
Dzima pisze:No nie wierzę ktoś się odnalazł :) a ja ciągle mam twoje klucze od domu! Musimy się w końcu spotkać i już nawet wiem kiedy ;)
Wiesz? :shock: Kiedy?
Awatar użytkownika
porcella
Moderator globalny
Posty: 23072
Rejestracja: 07 lip 2013, 22:39
Miejscowość: Warszawa
Lokalizacja: Warszawa-Mokotów
Kontakt:

Re: ✰Wojownicy Lilith✰ 10sięcioświń + koci dwupak ♡♡♡

Post autor: porcella »

hej, miło Cię widzieć !
"Człowiek jest odpowiedzialny za to, co oswoił" A. de St Exupery
kontakt tylko porcella7@gmail.com
Awatar użytkownika
sosnowa
Posty: 15286
Rejestracja: 19 paź 2013, 11:11
Miejscowość: Warszawa
Lokalizacja: Warszawa Saska Kępa
Kontakt:

Re: ✰Wojownicy Lilith✰ 10sięcioświń + koci dwupak ♡♡♡

Post autor: sosnowa »

Witaj na forum :buzki:
Awatar użytkownika
Lilith88
Posty: 4733
Rejestracja: 11 lis 2014, 20:35
Miejscowość: Gdańsk
Kontakt:

Re: ✰Wojownicy Lilith✰ 10sięcioświń + koci dwupak ♡♡♡

Post autor: Lilith88 »

Dziękuję jeszcze raz :buzki:

Wczoraj oddałam Hota, smutno mi bardzo ale nie miałam już siły na kolejne próby łączenia, za każdym razem była chwila ok a później takie walki, że dramat. Będzie mu dobrze, bo wrócił do swojej hodowli i ma tam zostać, Magda mu będzie podrzucać maluchy do opieki a takie agresory zazwyczaj są dobrymi wujkami :) może też uda się w końcu znaleźć mu towarzystwo na stałe, niestety u mnie to nie wyszło a był ze mną ponad 2 lata. Rozstać było się ciężko ale ważne żeby świniaki miały dobrze.

Od wczoraj w stadzie taka cisza, że aż mi dziwnie żadnych kłótni, pisków.. Nawet Gery grzeczny a Wiewiórek który był najbardziej maltretowany przez Hota widać, że już odżył, niestety futerko będzie długo odrastać. Czarny jak to Czarny leży i czeka na pieszczoty i żarcie, w jego wypadku nigdy nic się nie zmienia ;)

W drugim stadzie Tasman z Devilkiem którego jeszcze dobrze nie znacie, tam panuje wieczna siesta. Devil to urocze 10 miesięczne dziecko z którym nigdy nie ma problemów :love: Ale jest tam aż tak spokojnie, że zaczyna martwić mnie Tasiek, ostatnio ciągle leży w hamaku z wywalonymi stopami i przychodzi tylko po jedzenie a tak to można go tam macać, szturchać, ciagnac za stopę a on nic, nawet koty go łapkami jak pyrgają to nie reaguje, już mi się zdarzyło sprawdzać czy żyje. Nie wiem jak na to reagować, ma młodego kolegę, jeszcze do niedawna tak nie było. Czy to już starość? On z Gerym skończyło w kwietniu 4 lata ale to jeszcze nie tak dużo a Gery zachowuje się normalnie, zresztą Czarny 2 miesiace starszy i nawet on leniuch ma więcej werwy, Wiewiórek 4 lata w październiku i dalej z niego małe ADHD. Nie widze zmian u nikogo w sumie poza Taśkiem, niby wypuszczony z klatki biega ale tak to nic. Może być tak znudzony?

Koty mają się dobrze, rozrabiają jak zawsze. Mort trochę zmądrzał choć dalej jest głupiutkim kotkiem ale nabrał ciut gracji i zdecydowanie nie jest takim niszczycielskim huraganem jak kiedyś. Mirmił moje słoneczko najjaśniejsze, które kocham najmocniej dalej jest kochanym Mirmiłem.

Zaraz wrzucę kilka zdjęć, tylko usiądę do komputera ;)
boe22

Re: ✰Wojownicy Lilith✰ 10sięcioświń + koci dwupak ♡♡♡

Post autor: boe22 »

No pokaż te cudeńka wszystkie! :szczerbaty:
Pani Strzyga

Re: ✰Wojownicy Lilith✰ 10sięcioświń + koci dwupak ♡♡♡

Post autor: Pani Strzyga »

Dobrze Cię widzieć. :)
cappuccino

Re: ✰Wojownicy Lilith✰ 10sięcioświń + koci dwupak ♡♡♡

Post autor: cappuccino »

Devilek jest piękny, miałam okazję macać :love: Są prawie w równym wieku z Czesiem!
Zresztą wszystkie świnie Lilith to kocham :lol:
Awatar użytkownika
martuś
Posty: 10180
Rejestracja: 08 lip 2013, 12:25
Miejscowość: Złocieniec
Lokalizacja: zachodniopomorskie
Kontakt:

Re: ✰Wojownicy Lilith✰ 10sięcioświń + koci dwupak ♡♡♡

Post autor: martuś »

Lilith wróciła i znowu zaginęła :idontknow: A miała wrzucić zdjęcia! :nono:
Widzę, że zostało Ci tylko "stare" stado, które pamiętam :( :pocieszacz:
Zuzia, Suzinek, Nala, Tola, Nutka
Obrazek
ODPOWIEDZ

Wróć do „Nasze świnki”