Dropsio(*) i Cosiek - duet prawie doskonały

Tutaj opowiadamy o naszych pupilach.

Moderator: pastuszek

Regulamin forum
Tematy nie odwiedzane dłużej niż 90 dni będą usuwane.
Dropsio

Re: Dropsio i Cosiek - duet prawie doskonały

Post autor: Dropsio »

W sumie nieźle, do finału sie dostałam...

Obiecane fotki. Marne bo marne, ale są.

Pierwsza zieleninka...
Obrazek

Obrazek

Jestem załamana wiadomością o śmierci Balbinki i Nali... To nie tak miało być. Czemu zwierzaki żyją tak krótko :sadness:
Dzisiaj znowu śniło mi się że Dropsik odszedł podczas jazdy do weta na to nieszczęsne pobranie krwi. Wiem, ze odwlekam, wiem, że powinnam go wziąć, ale strasznie sie boję. Niby od jakiegoś miesiąca, dwóch jest na prawdę dobrze, czasem w ogóle nie widac po nim ze ma jakiekolwiek problemy, oddycha normalnie, je dużo, nie chudnie, popcornuje, nalesnikuje... Wiadomo ze jak się zmęczy to troszkę gorzej oddycha, ale na prawdę nie jest zle, widac ze czuje sie dobrze. O leki sam juz się dopomina co wieczór, wylizuje strzykawkę :P
Miłasia
Posty: 2855
Rejestracja: 21 sie 2013, 18:03
Miejscowość: Włocławek
Kontakt:

Re: Dropsio i Cosiek - duet prawie doskonały

Post autor: Miłasia »

Dużo zdrówka dla Dropsika :fingerscrossed: :fingerscrossed: :fingerscrossed: .
Dropsio

Re: Dropsio i Cosiek - duet prawie doskonały

Post autor: Dropsio »

Będę próbowała umówić się do Dziwaka na przyszły tydzień. Wezmę też Cośka na kontrolę przy okazji...
Cały czas męczy mnie kwestia Cośka właśnie. Nie wiem czy nie lepiej byłoby go oddać... Mimo trudnego charakteru może jednak by się z inną świnką dogadał w końcu. Nie mam możliwości żeby dobierać trzecią świnkę. Myślałam że może z Dropsem się w końcu dotrą i zaakceptują, ale stan zdrowia Dropsa nie pozwala na takie eksperymenty. A w sumie Coś nadal jest dziki, nie wygląda na to żeby się do nas bardzo przywiązał. Może lepszy towarzysz dodałby mu odwagi w nowym domu? :idontknow: No i nie wiadomo jaki ma wpływ jego obecność na Dropsa. Widzę czasem że się na siebie denerwują. Może Dropsowi brak konkurencji też zrobiłby dobrze?
Z jednej strony wiem, że nie powinno się oddawać zwierzaków... Gdyby to ode mnie zależało to już dawno próbowałabym dobrać Cosiowi kogoś. Ale z drugiej strony jeśli jemu to miałoby wyjść na dobre... Jedyne co mnie martwi to właśnie płochliwość Cośka. Nadal czasem ucieka do domku jak ktoś wchodzi do pokoju, więc jak wielkim stresem musiałaby dla niego być przeprowadzka :idontknow:
Awatar użytkownika
Asita
Posty: 9429
Rejestracja: 18 lut 2015, 18:11
Miejscowość: Sopot
Kontakt:

Re: Dropsio i Cosiek - duet prawie doskonały

Post autor: Asita »

Hm, ja też mam podobną sytuację. Znaczy może o tyle inną, że moje chłopaki się nie atakują, więc mogą bez problemu mieszkać razem. Czasem tylko się zastanawiam, co będzie, jak Żurka zabraknie... Ja już jestem przyzwyczajona do ucieczek, Żurek to już nie ucieka, ale Mietek tak. A miałabyś do kogo oddać?
Moje myszaki http://www.forum.swinkimorskie.eu/viewt ... =55&t=4152
Żurek i Alfredzik na zawsze pozostaną z nami
Dropsio

Re: Dropsio i Cosiek - duet prawie doskonały

Post autor: Dropsio »

Właśnie nie bardzo... Myślałam o jednej osobie z forum która się nim wcześniej interesowała, ale wątpię żeby to wypaliło.
Tym trudniej mi podjąć jakąkolwiek decyzję. Pogadam z Dziwakiem, może będzie w stanie stwierdzić jaki wpływ ma Coś na Dropsa i odwrotnie. :idontknow:

Dzisiaj mija 5 lat odkąd Dropsik jest z nami. Mam nadzieję, że jeszcze wiele takich rocznic będziemy świętować razem... :)
Obrazek
Awatar użytkownika
urszula1108
Posty: 3209
Rejestracja: 16 maja 2014, 18:01
Miejscowość: Nadolice Wlk/Wrocław
Kontakt:

Re: Dropsio i Cosiek - duet prawie doskonały

Post autor: urszula1108 »

Cudny uśmiech :love:
Dużo zdrówka życzymy :D
Obrazek
Awatar użytkownika
Asita
Posty: 9429
Rejestracja: 18 lut 2015, 18:11
Miejscowość: Sopot
Kontakt:

Re: Dropsio i Cosiek - duet prawie doskonały

Post autor: Asita »

Ciężko coś Ci poradzić. Strasznie to smutne, że chłopaki się nie dogadały :(
Moje myszaki http://www.forum.swinkimorskie.eu/viewt ... =55&t=4152
Żurek i Alfredzik na zawsze pozostaną z nami
Awatar użytkownika
martuś
Posty: 10182
Rejestracja: 08 lip 2013, 12:25
Miejscowość: Złocieniec
Lokalizacja: zachodniopomorskie
Kontakt:

Re: Dropsio i Cosiek - duet prawie doskonały

Post autor: martuś »

Dropsio pisze: Dzisiaj mija 5 lat odkąd Dropsik jest z nami. Mam nadzieję, że jeszcze wiele takich rocznic będziemy świętować razem...
Oby było ich jak najwięcej! :prezent: My niestety 6-stej nie doczekaliśmy...
Wszystkiego najlepszego dla Dropsika i Dużej :prezent:

Ciężka sprawa z tymi świniami :? Niby stadne, źle im samym a jak dorzucamy towarzysza to się gryzą :roll: Jak by było fajnie jakby każda świnka z każdą się dogadywała :szczerbaty:
Zuzia, Suzinek, Nala, Tola, Nutka
Obrazek
Awatar użytkownika
diefenbaker
Posty: 1786
Rejestracja: 17 lip 2013, 18:15
Miejscowość: Piaseczno
Kontakt:

Re: Dropsio i Cosiek - duet prawie doskonały

Post autor: diefenbaker »

...żeby tak ludzie się potrafili dogadywać jak świnki... :szczerbaty:
Bardzo trudna decyzja, ciężko cokolwiek doradzić...trzeba słuchać co serce podpowiada, albo rozum :pocieszacz:
Dropsiku więcej takich rocznic i zdrówka :prezent:
dominika45

Re: Dropsio i Cosiek - duet prawie doskonały

Post autor: dominika45 »

wszystkiego najzieleńszego DROPSIKU!!!!!! :prezent:
ODPOWIEDZ

Wróć do „Nasze świnki”