Zdjęcia, instrukcje oraz pomysły na różne akcesoria :)

czyli jak własnoręcznie zrobić hamak, domek, półkę itp.

Moderator: Pulpecja

Wiki

Re: Zdjecia, instrukcje oraz pomysly na rozne akcesoria :)

Post autor: Wiki »

Śliczna ta norka, czy ja też mogłabym dostać instrukcję jak to cudo wykonać własnoręcznie :102: , za pomocą czego to tak ładnie stoi do góry ?
Olga1109

Re: legowiska,zabawki itd.

Post autor: Olga1109 »

Wątki "legowiska, zabawki itd." oraz "zdjęcia, instrukcje oraz pomsły na różne akcesoria" zostały połączone ;)
Lena87

Re: Zdjecia, instrukcje oraz pomysly na rozne akcesoria :)

Post autor: Lena87 »

Wiki pisze:Śliczna ta norka, czy ja też mogłabym dostać instrukcję jak to cudo wykonać własnoręcznie :102: , za pomocą czego to tak ładnie stoi do góry ?
Dziękuję :buzki: Norka zrobiona jest z nogawki od dresu :szczerbaty: Przy wejściu wszyłam zwinięty w rulon polar. Tylko musi być troszkę szerszy niż norka, żeby się ułożył w taki łuk
Wiki

Re: Zdjęcia, instrukcje oraz pomysły na różne akcesoria :)

Post autor: Wiki »

Wielkie dzięki :), po pracy muszę przeszukać szafę męża i sprawdzić których spodni już nie potrzebuje :laugh: a pasują o klateczki :102:
Lena87

Re: Zdjęcia, instrukcje oraz pomysły na różne akcesoria :)

Post autor: Lena87 »

Proszę bardzo :buzki: Jak już coś stworzysz to się pochwal :szczerbaty:
Iris

Re: Zdjęcia, instrukcje oraz pomysły na różne akcesoria :)

Post autor: Iris »

Z serii zrób to sam: domek z pudełka po butach.

W sumie wystarczy wyciąć wejście i gotowe :D, ja dodałam jeszcze małe okienko, do podglądania świniaka oraz położyłam matę na górę (przymocowałam ją recepturkami, był pod ręką), dzięki temu powstała zgrabna półeczka.

Obrazek
Obrazek



A Mandy po wejściu do domku, od razu zabrała się za "poszerzanie" zębami owego okienka ;)

Obrazek
Asia909

Re: Zdjęcia, instrukcje oraz pomysły na różne akcesoria :)

Post autor: Asia909 »

Nie boisz sie ze swinka zje pudelko po butach na ktorym jest farba drukarska? Ja moim glodomora balam bym sie dac :lol:
Ale domek bardzo fajny lecz nie trwaly. ;)
Iris

Re: Zdjęcia, instrukcje oraz pomysły na różne akcesoria :)

Post autor: Iris »

Trochę poobgryzała na początku, ale teraz jest spokój. Ale to zależy pewnie od świnki :D
Być może lepsze by było pudełko ze zwykłej tektury, bez nadruków i farb, ale akurat takiego nie miałam, a poza tym to czarne się ładnie prezentuje :D.

A co do trwałości, to tym razem bardziej mi zależało na szybkości wykonania, poza tym lubię wymieniać wszystko co jest w klatce raz na jakiś czas :).
Libra20

Re: Zdjęcia, instrukcje oraz pomysły na różne akcesoria :)

Post autor: Libra20 »

U mnie też pudełko robi za domek :D tyle że ja wycięłam jeden cały bok (ten mniejszy) wyłożone jest ręczniczkiem. Prośki się biją o niego :) W sumie jest już trzeci bo dwa poprzednie zjadły :laugh: i nic im nie jest :)
W domu cyknę Wam fotkę i wrzucę :)
hyacinth

Re: Zdjęcia, instrukcje oraz pomysły na różne akcesoria :)

Post autor: hyacinth »

Takie o to legowisko znalazłam na stronie kobieceinspiracje.pl
Fajne i wydaje się bardzo proste do wykonania. Świnki powinny być zadowolone :) Jak będe miała czas to sama wypróbuję.
Obrazek
ODPOWIEDZ

Wróć do „Zrób to sam”