Jeżynka śliczna dziewczynka :)

Świnki, które znalazły swoje domy

Moderator: silje

Talia

Re: Jeżynka śliczna dziewczynka :)

Post autor: Talia »

Choruję na nią od początku, ten kolor mnie urzeka do granic możliwości... Jak tylko zobaczyłam że jest znów do adopcji to nie daje mi spokoju :redface:
maleńka

Re: Jeżynka śliczna dziewczynka :)

Post autor: maleńka »

Cudowna, i ten wzrok :love: Ale bałabym się że moje dziewczyny jej nie przyjmą do siebie..
katzarzyna

Re: Jeżynka śliczna dziewczynka :)

Post autor: katzarzyna »

Też byłam zainteresowana, ale nie było możliwości adopcji, szkoda, że ślicznota tyle czeka, a jak tam łączenia, udało się ją z kimś połączyć?
ruby

Re: Jeżynka śliczna dziewczynka :)

Post autor: ruby »

Talia pisze:Choruję na nią od początku, ten kolor mnie urzeka do granic możliwości... Jak tylko zobaczyłam że jest znów do adopcji to nie daje mi spokoju :redface:
Talia,wiesz,ze zyc Ci nie dam? bede Ci o niej pisala, jaka jest piekna, jaka slodka, jak ladnie zerka, ze jest srebrna, taka jak lubisz, mam taka, wiem jak cudnie sie ja tuli, no daj sie namowic, daj jej domek na swieta...
Miłasia
Posty: 2855
Rejestracja: 21 sie 2013, 18:03
Miejscowość: Włocławek
Kontakt:

Re: Jeżynka śliczna dziewczynka :)

Post autor: Miłasia »

Przepiękna dziewczyna :love:
joasior

Re: Jeżynka śliczna dziewczynka :)

Post autor: joasior »

Ale sie porobiło. Proszę o przeniesienie do zarezerwowanych. Jak się wszystko wyjaśni to napiszę co z Jeżynką. ;)
twojawiernafanka

Re: Jeżynka śliczna dziewczynka :)

Post autor: twojawiernafanka »

I co tam, jak tam? :)
joasior

Re: Jeżynka śliczna dziewczynka :)

Post autor: joasior »

Jeżynka jedzie do Karenik i będzie miała koleżankę. :D Dziewczyna ma doświadczenie w łączeniu więc mam nadzieję, że się uda.
Próbowałam ją łączyć po raz ostatni, bo bardzo chcialam, żeby u mnie została ale nic z tego. Przez kilka dni było względnie dobrze ale potem pożarła się znowu z Matyldą. :(
Awatar użytkownika
Cynthia
Moderator globalny
Posty: 12507
Rejestracja: 07 lip 2013, 16:05
Miejscowość: Kęty/Zielonka
Lokalizacja: Kęty/Zielonka
Kontakt:

Re: Jeżynka śliczna dziewczynka :)

Post autor: Cynthia »

Więc kiedy jedziemy? Przed świętami? Świnkowa wymiana - ja Ci Cleo Ty mi Jeżynę :szczerbaty:
joasior

Re: Jeżynka śliczna dziewczynka :)

Post autor: joasior »

Moja kochana szara klucha wczoraj pojechała z Cynthią i dzisiaj rusza do Warszawy skąd zabierze ją Karenik.
Już za nią tęsknię. :(
ODPOWIEDZ

Wróć do „Uratowane”