Mole książkowe

Dyskusje niekoniecznie o świnkach.

Moderatorzy: Panna Fiu Fiu, Dzima, kakazuma

Regulamin forum
Tematy nie odwiedzane dłużej niż 90 dni będą usuwane.
oldzej

Re: Mole książkowe

Post autor: oldzej »

Uwielbiam czytać sensacyjno-przygodowe typu Cussler czy thillery medyczne np Coben. Lubię też Tess, Du Brul. Ostatnio czytałam trylogię Jeźdźca miedzianego. Gorąco polecam. Czytam zarówno e-booki jak i klasyczne książki choć wolę zdecydownie te ostatnie. Tylko miejsca juz w domu brak...
Agmeszka

Re: Mole książkowe

Post autor: Agmeszka »

csm-101 pisze:Agmeszka też ostatnio przeczytałem Rok 1984 Orwella. Bardzo dobra książka, nie tylko o historię opisaną w niej chodzi ale ma drugie dno. Jak dla mnie wymiata. Co do Lotu nad kukułczym gniazdem to książka napisana w znakomitym klimacie chociaż na koniec spodziewałem się chyba trochę czegoś innego, co nie zmienia faktu że była bardzo dobra.
Lot... jest super film zreszta tez genialny aczkolwiek przewaznie ekranizacje ksiazek sa gorsze. Tutaj zarowno ksiazka jak i film super. Teraz przymierzam sie do ksiazki ATLAS CHMUR, musze na chomikuj.pl poszperac :)
Awatar użytkownika
dortezka
Posty: 7493
Rejestracja: 07 lip 2013, 20:28
Miejscowość: Wrocław
Kontakt:

Re: Mole książkowe

Post autor: dortezka »

o! widzę, że nie jestem sama w mojej świnko-książkomanii :szczerbaty:
mój TŻ fantasy i inne takie z wampirami i innymi bzdetami :D
ja uwielbiam sensacyjne, kryminalne.. jak to osoba która twardo stąpa po ziemi :szczerbaty:
i tylko książki papierowe! :102:
Wątek moich Pipulek: :love:
http://www.forum.swinkimorskie.eu/viewt ... f=55&t=658

Halinko, Pigulku, Balbisiu, Fifi&Rifi, Freciu.. tęsknimy :cry: http://www.forum.swinkimorskie.eu/viewt ... =71&t=4215
Agmeszka

Re: Mole książkowe

Post autor: Agmeszka »

Polecam tez Lorenzo Carcaterra Uśpieni, film wspanialy a ksiazka jeszcze lepsza.
csm-101

Re: Mole książkowe

Post autor: csm-101 »

Ja obecnie czytam Joe Alex - Cichym ścigałam go lotem. Zapowiada się, że będzie dobre, zobaczymy :).
Asia909

Re: Mole książkowe

Post autor: Asia909 »

Ja niestety nie mam czasu na czytanie :( Jedynie to szkolne lektury a po nich nic ciekawego nie można się spodziewać...
Za to moja mama bardzo dużo czyta, połyka książki. Ostatnio czytała jakąś taką książkę, którą bardzo sobie chwaliła
Oto ona:
Obrazek
Ja osobiście gdy byłam młodsza przeczytałam całą serie ,,Mój sekretny jednorożec'' i wręcz czytałam całą książkę w jeden dzień. :lol:
STYCZKA

Re: Mole książkowe

Post autor: STYCZKA »

Uwielbiam czytać, ale tylko papierowe książki. Zaczytuję się w Jodi Picoult. To autorka bardzo popularna w Stanach, ale i u nas też. Polecam BEZ MOJEJ ZGODY,KRUCHA JAK LÓD, DZIEWIĘTNAŚCIE MINUT jak i wiele innych. Na jesienne szarugi w sam raz. A tak w ogóle książka, o której nigdy nie zapomnę, to PACHNIDŁO. Autor to Suskind, imię niestety wyleciało mi z głowy. Super lektura, na jej podstawie powstał film, ale jak to bywa książka jest sto razy lepsza.
csm-101

Re: Mole książkowe

Post autor: csm-101 »

Jedynie to szkolne lektury a po nich nic ciekawego nie można się spodziewać...

No współczuję. Szczególnie jeżeli jesteś na etapie Kordianów Werterów czy innych tego typu "arcydzieł". Z lektur muszę przyznać, że np. Krzyżaków i W Pustyni i w Puszczy wspominam bardzo dobrze. Nawet dość niedawno czytałem jeszcze raz tych pierwszych. Antki i Kamizelki też nie były złe. Kamienie na szaniec też niedawno sobie odświeżyłem ;).
Lena87

Re: Mole książkowe

Post autor: Lena87 »

Uwielbiam czytać. Przede wszystkim horrory :szczerbaty: "Miasteczko Salem" to wg. mnie najlepsza książka Kinga, ale przeczytałam prawie wszystkie jego książki. Bardzo lubię też książki Doroty Terakowskiej, zwłaszcza "Tam gdzie spadają anioły" i "W krainie kota". Oprócz tego książki dla młodzieży, np. "Harry Potter" A ostatnio przeczytałam serię książek "Tunele" Rodericka Gordona i Briana Williamsa. Gorąco polecam :D
Bunia
Posty: 228
Rejestracja: 21 lip 2013, 22:27
Miejscowość: Łowicz
Kontakt:

Re: Mole książkowe

Post autor: Bunia »

Ja ogólnie czytam książki Harlana Cobena i Elisabeth Lowell
ODPOWIEDZ

Wróć do „Nasze sprawy”