Kala i Pchełka ♥ Mirabelka [*]

Tutaj opowiadamy o naszych pupilach.

Moderator: pastuszek

Regulamin forum
Tematy nie odwiedzane dłużej niż 90 dni będą usuwane.
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
lunorek
Posty: 1273
Rejestracja: 04 sie 2016, 19:58
Miejscowość: Warszawa
Kontakt:

Re: Kala, Mirabelka i Pchełka ♥ Ktosiu dziś nas zostawił ;(

Post autor: lunorek »

Eh, przytulam z całego serduszka, doskonale wiem co czujesz... Pulpetka odchodziła na moich rękach w Wigilię :cry: Od dwóch dni żyję gdzieś obok i nie mogę znaleźć sobie miejsca. Wiem jak to boli. Na pocieszenie powiem tylko, że Ktosiu chociaż zdążył nacieszyć się życiem i miał dobry domek. Pomyśl o tym ile ciepła mu dałaś. Ja cieszyłam się Pulpecią jedynie 5 miesięcy, a i tak zdążyłam oddać jej całe swoje serce :cry:
cavioholiczka

Re: Kala, Mirabelka i Pchełka ♥ Ktosiu dziś nas zostawił ;(

Post autor: cavioholiczka »

O nie... :sadness: Przykro mi, przytulasa ślę. Ktosiu miał piękne życie przy Tobie i odszedł w spokoju w kochającym do domu. :pocieszacz: Ale i tak wiem, że słowa w takich chwilach mało dają...
Awatar użytkownika
Aussie.
Posty: 1085
Rejestracja: 20 paź 2015, 17:06
Miejscowość: Olsztynek
Kontakt:

Re: Kala, Mirabelka i Pchełka ♥ Ktosiu dziś nas zostawił ;(

Post autor: Aussie. »

To może żeby tu nie smutać opowiadaj co u dziewczyn! Jak tam moja mała, piękna modeleczka :D? Pewnie już nie taka mała, jak ją znam to wcina aż jej się uszy trzęsą i rośnie jak na drożdżach :love: . Mirabelka nadal opiekuje się nią niczym rodzona mamusia :D? Ciekawa jestem ile robaczek waży ;>
Już w DS: Salsa, Rumba, Mamba, Samba, Mała Mi, Panna Migotka, Elwirka, Frania, Lazio, Milky, Poziomka, Marysia +41
Za TM: Pestka [*] Płatek [*] Eklerka [*]
Zapraszam do nas:
Obrazek
Chocolate Monster

Re: Kala, Mirabelka i Pchełka ♥ Ktosiu dziś nas zostawił ;(

Post autor: Chocolate Monster »

Co tam u Was?
maleńka

Re: Kala, Mirabelka i Pchełka ♥ już bez Ktosia :(

Post autor: maleńka »

Co u nas ? Ciężko, dziewczyny, zwłaszcza Mirabelcia, nie mogą znaleźć sobie miejsca. A ja tęsknie strasznie. Patrzę na zdjęcia i nie wierzę że ten mały robaczek już nie będzie zabierał mi strzykawki z wit C, nie będzie wyrzucał mi bobków ze zmiotki podczas sprzątania, nie będzie już przytulał się do mnie nigdy więcej... :cry:

Kala będzie mieć w przyszłym m-cu wizytę w sprawie jej cysty. Mieliśmy zrobić to w grudniu, ale ze względu na Ktośka, chcieliśmy poczekać. Wredna zołza została obcięta, bo znowu zaczęła przechowywać jedzenie w kołtunach na zadku. :roll:
Mirabelcia jest smutna, trochę "popłakuje", zwłaszcza w nocy, ale już zaczyna być lepiej. Najważniejsze że je normalnie więc raczej nie ma o co się martwić. :?
Pchełka zrobiła się dużą pchłą, maluszkiem to ona już nie jest... Wydaje mi się że będzie duuużą świnką, chociaż narazie widać że jest dzieckiem, to dupkę ma większa niż Kala :szczerbaty:

Waga sprzed dwóch tygodni :
Kala 959
Mirabelka 823
Pchełka 769

Waga z dzisiaj :
Kala 963
Mirabelka 824
Pchełka 817


Zdjęcia będą, spróbuję też nadrobić zaległości w waszych wątkach, ale nie wiem kiedy. Praca + intensywna nauka do matury wykańczają. Ale weterynaria czeka więc trzeba się spiąć i pomęczyć. ;)
Chocolate Monster

Re: Kala, Mirabelka i Pchełka ♥ już bez Ktosia :(

Post autor: Chocolate Monster »

Przesyłam dziewczynkom buziaki :buzki:
Widziałaś może te dwie skinny do adopcji?
maleńka

Re: Kala, Mirabelka i Pchełka ♥ już bez Ktosia :(

Post autor: maleńka »

Dziękujemy za buziaki, widzę że ty też się w końcu doświniłaś :buzki:

Teraz już zobaczyłam te golaski, ale narazie nie planuje żadnego nowego zwierzaka ;)
Chocolate Monster

Re: Kala, Mirabelka i Pchełka ♥ już bez Ktosia :(

Post autor: Chocolate Monster »

No,już niedługo miesiąc będzie jak donoszę żarcie tym świniom :lol:
maleńka

Re: Kala, Mirabelka i Pchełka ♥ już bez Ktosia :(

Post autor: maleńka »

Nie wiedziałam że aż tak długo mnie nie było :redface:
Ale to super, fajnie że się rodzice zgodzili. Skończy się na dwójce czy szukasz czegoś dalej ? :szczerbaty:
Chocolate Monster

Re: Kala, Mirabelka i Pchełka ♥ już bez Ktosia :(

Post autor: Chocolate Monster »

Chyba na dwójce,mama nie chce więcej :( A szkoda,bo tyle tu świń cudnych,które domku szukają
ODPOWIEDZ

Wróć do „Nasze świnki”