Wszystko o klatkach

Czyli jak powinna mieszkać świnka

Moderator: Pulpecja

ODPOWIEDZ
Majka745

Re: Wszystko o klatkach

Post autor: Majka745 »

Zalecane minimu, to 70 lub 80 na jedną świnkę. A poza tym trzeba zwrócić uwagę, że te klatki mają 40 cm szerokości i wminimum świnki bymiały 0,28m2, a w twoich byłoby, to 0,49m2, więc znacznie więcej. Mieszkanka będą odpowiednio duże i gwarantuję Ci, że nie jedna świnka pozazdrości im takiego domku. ;)
bea99

Re: Wszystko o klatkach

Post autor: bea99 »

Super dzieki za pomoc:) bo obsługiwane 2 klatek osobno jest jednak troche męczące. Może uda mi sie nawet zakupić 160,ale jeszcze dużo namawiania przede mną,wtedy w takim razie w ogóle miałyby raj:D
axxk

Re: Wszystko o klatkach

Post autor: axxk »

bea ja mam klatke 150 podzielona na pół
tutaj masz zdjęcia żeby mieć orientację ile to jest miejsca
urządzamy
Obrazek
Obrazek


i gotowe:)
Obrazek

wczesniej chlopaki siedzieli w 2 klatkach, 100 i 80 i teraz mają wiecej miejsca nawet niz w 100
bea99

Re: Wszystko o klatkach

Post autor: bea99 »

Wow super to wszystko urządziłaś właśnie o coś takiego mi chodziło. Moje wlasnie teraz tez mieszkają w 100 i 80. A czym przedzieliłaś klatkę?:) I jeszcze gdzie taką dostałaś?:D bo ja się naszukałam i znalazłam tylko 140 lub 160, a takie 150 byłoby najlepsze:)
Awatar użytkownika
Dzima
Posty: 10013
Rejestracja: 08 lip 2013, 18:30
Miejscowość: Rogoźno
Lokalizacja: Wielkopolskie
Kontakt:

Re: Wszystko o klatkach

Post autor: Dzima »

bea99 tutaj jest 150ka i to niedroga http://www.forum.swinkimorskie.eu/viewt ... =57&t=2769
:ok:
Furia, Pyrka
Za TM :candle: Chelsea, Żyleta, Zula, Szkatuła, Gryf, Koko, Sztanga, Misia, Chimera, Pataszon, Harpia
bea99

Re: Wszystko o klatkach

Post autor: bea99 »

Przeglądałam wątek i jak zwykle nie zauważyłam, dzięki:)
axxk

Re: Wszystko o klatkach

Post autor: axxk »

klatke zakupiłam tutaj na forum. Przedzielona jest kratkami CC akurat 2 sa na szerokość tej klatki
nitusiek

Re: Wszystko o klatkach

Post autor: nitusiek »

Czy klatka 100 z całodziennym wybiegiem na pokój bedzie ok dla 3 swinek? Pytam bo mam okazje przyjąc 3 świnkę i mam dylemat :idontknow:
Awatar użytkownika
Dzima
Posty: 10013
Rejestracja: 08 lip 2013, 18:30
Miejscowość: Rogoźno
Lokalizacja: Wielkopolskie
Kontakt:

Re: Wszystko o klatkach

Post autor: Dzima »

Zależy od charakteru świnek, ale może być mała jeśli wszystkie będą chciały w niej siedzieć.
Furia, Pyrka
Za TM :candle: Chelsea, Żyleta, Zula, Szkatuła, Gryf, Koko, Sztanga, Misia, Chimera, Pataszon, Harpia
nitusiek

Re: Wszystko o klatkach

Post autor: nitusiek »

Dzima pisze:Zależy od charakteru świnek, ale może być mała jeśli wszystkie będą chciały w niej siedzieć.
Pinia i Ziutka sa tak spokojne, ze szok ponoc Pusia też bardzo spokojna, zawsze można zmienic klatkę na większą 120 jeszcze mi sie zmieści ale wieksza już nie :(
ODPOWIEDZ

Wróć do „Świnkowe mieszkanie”