Filip♥Kofi♥Bianka♥Klementyśka♥Pepa♥Jagoda♥Gloria♥Snowy♥

Tutaj opowiadamy o naszych pupilach.

Moderator: pastuszek

Regulamin forum
Tematy nie odwiedzane dłużej niż 90 dni będą usuwane.
Awatar użytkownika
Natasza
Posty: 1484
Rejestracja: 18 mar 2014, 0:25
Miejscowość: Opolskie
Kontakt:

Re: Skinny:Filipek♡Kofi♥Jagódka♡Klementynka♥Peppa♡Bianka+Glo

Post autor: Natasza »

SUPER! koniecznie zrób fotki jak już dojdą do siebie .
Teraz kontroluj ich wagę na bieżąco, zwróć uwagę czy każda świnka je równo. Tzn u mnie te większe odpychały Jagódkę i musiałam ją dostawiac do cycka.

Na razie żadnej karmy one póki co będą karmione przez mamę. Moje jak już czuły się na siłach zaczęły same podjadac z misko mamy :) to co tam było. Karma verse laga najlepiej, pamietaj o witaminie c, pietruszka
Moje łyse szczęście Filip jest ze mną od 15.01.2014, Kofi jest z nami od 6.06.2014, maluszki od 3.09.14 i Glorcia od 24.12.14
Filip&Kofi&Jagódka&Klementynka&Peppa&Bianka&Glorcia+2psy+2gekony
Usunięto reklamę z podpisu. W sprawie wyjaśnienia proszę o kontakt z administratorem.
Awatar użytkownika
Natasza
Posty: 1484
Rejestracja: 18 mar 2014, 0:25
Miejscowość: Opolskie
Kontakt:

Re: Skinny:Filipek♡Kofi♥Jagódka♡Klementynka♥Peppa♡Bianka+Glo

Post autor: Natasza »

Kochane dziś wrzucę jakieś fotki bo zaniedbałam :(
chciałam uprzejmie donieść , że wynajmuje od kwietnia mieszkanie z moim R i nie mogę wziąc tam zwierząt
mieszkanie ejst w mojej klatce pod moim stary mieszkaniem hahahaha piętro wyżej będę miała moje wszystkie skarby :love: :yahoo:
Moje łyse szczęście Filip jest ze mną od 15.01.2014, Kofi jest z nami od 6.06.2014, maluszki od 3.09.14 i Glorcia od 24.12.14
Filip&Kofi&Jagódka&Klementynka&Peppa&Bianka&Glorcia+2psy+2gekony
Usunięto reklamę z podpisu. W sprawie wyjaśnienia proszę o kontakt z administratorem.
katiusha

Re: Skinny:Filipek♡Kofi♥Jagódka♡Klementynka♥Peppa♡Bianka+Glo

Post autor: katiusha »

:tired: Uffff...Bo jak zaczęłam czytać, że bez zwierząt to pobladłam.. Znaczy, że będą u Twoich rodziców?
Awatar użytkownika
Natasza
Posty: 1484
Rejestracja: 18 mar 2014, 0:25
Miejscowość: Opolskie
Kontakt:

Re: Skinny:Filipek♡Kofi♥Jagódka♡Klementynka♥Peppa♡Bianka+Glo

Post autor: Natasza »

Hhehe o to chodziło :D tak będą z moimi rodzicami piętro wyżej ufff bo nie wynajęłabym gdzieś daleko bo muszę miec je non stop na oku 8-)
Moje łyse szczęście Filip jest ze mną od 15.01.2014, Kofi jest z nami od 6.06.2014, maluszki od 3.09.14 i Glorcia od 24.12.14
Filip&Kofi&Jagódka&Klementynka&Peppa&Bianka&Glorcia+2psy+2gekony
Usunięto reklamę z podpisu. W sprawie wyjaśnienia proszę o kontakt z administratorem.
Awatar użytkownika
Natasza
Posty: 1484
Rejestracja: 18 mar 2014, 0:25
Miejscowość: Opolskie
Kontakt:

Re: Skinny:Filipek♡Kofi♥Jagódka♡Klementynka♥Peppa♡Bianka+Glo

Post autor: Natasza »

Kochane jesteśmy !!!!
Przepraszam za brak odzewu ale niestety u mnie w pracy ludzie non stop się zmieniają i nie nadążam na zatrudnianiem nowych ... do tego teraz jestem chora, 3 antybiotyk a gorączka nadal .. więc siedzę na L4
U nas niestety smutne wieści. Królik Gloria odeszła. Jadła normalnie, 3 miesiące wcześniej byłyśmy u weta i nie było nic niepokojącego. Na kości szczęki miała malutką kulkę. Niestety w te 3 miesiące zęby były tragiczne. Jeszcze w ten sam dzień pojechałam do Wrocławia , korekta zęba itd. Zalecenie penicylina co dwa dni. Chodziłyśmy i wydawało się , że będzie okej a przy kolejnym zastrzyku dostała wstrząsu anafilaktycznego umierała mi na rękach. Wet jeszcze dawał adrenalinę i coś tam jeszcze ale nie udało się jej uratować. :(
Potem: Wziełam świnięta na przegląd. Jagoda cysty na jajnikach. + guzek nad pępuszkiem. Operacja udana - ale przez prawie dwa tygodnie problem z jedzeniem coś tam jadła + herbi ale nie jak zdrowa świnka. W końcu zaskoczyła. Guzek okazał się ? tłuszczakiem czy kaszakiem już sama nie wiem. Odgraniczony od skóry. Ale najgorsze przed nami. Malutki, maciupki guzeczek miała Bianeczka na boku. Drugi na brzuszku taki jak Jagódka a trzeci w pachwinie. Guzki delikatnie urosły, w związku z tym, że są one w dotyku i w miejscu jak u Jagódki jest możliwe, że to to samo. Filip dalej z zębami musi uważać - kontrolujemy , jeździmy na korekty jak trzeba. We wtorek Filip idzie na kontrolę bo ma wytrzeszcz, zawsz jedno oko mu bardziej było widać ale teraz w obu widać białka , taka cieńka otoczka - albo jestem świnko hipochondrykiem .. a co u Was?
Moje łyse szczęście Filip jest ze mną od 15.01.2014, Kofi jest z nami od 6.06.2014, maluszki od 3.09.14 i Glorcia od 24.12.14
Filip&Kofi&Jagódka&Klementynka&Peppa&Bianka&Glorcia+2psy+2gekony
Usunięto reklamę z podpisu. W sprawie wyjaśnienia proszę o kontakt z administratorem.
Chocolate Monster

Re: Skinny:Filipek♡Kofi♥Jagódka♡Klementynka♥Peppa♡Bianka+Glo

Post autor: Chocolate Monster »

To u Was się dzieje!
Dla króliczka :candle:
Oby te guzki nie okazały się groźne!
Może masz jakieś :photo: ?
Awatar użytkownika
Natasza
Posty: 1484
Rejestracja: 18 mar 2014, 0:25
Miejscowość: Opolskie
Kontakt:

Re: Skinny:Filipek♡Kofi♥Jagódka♡Klementynka♥Peppa♡Bianka+Glo

Post autor: Natasza »

Fotki wrzucę jutro bo mam nowego lapka i muszę uruchomić stary :) ale na pewno coś wrzucimy a jak nie to zrobimy ;]
Moje łyse szczęście Filip jest ze mną od 15.01.2014, Kofi jest z nami od 6.06.2014, maluszki od 3.09.14 i Glorcia od 24.12.14
Filip&Kofi&Jagódka&Klementynka&Peppa&Bianka&Glorcia+2psy+2gekony
Usunięto reklamę z podpisu. W sprawie wyjaśnienia proszę o kontakt z administratorem.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Nasze świnki”