Filip♥Kofi♥Bianka♥Klementyśka♥Pepa♥Jagoda♥Gloria♥Snowy♥

Tutaj opowiadamy o naszych pupilach.

Moderator: pastuszek

Regulamin forum
Tematy nie odwiedzane dłużej niż 90 dni będą usuwane.
madzia0902

Re: Skinny:Filipek♡Kofi♥Jagódka♡Klementynka♥Peppa♡Bianka+Glo

Post autor: madzia0902 »

Natasza pytanie mam czy Twoja świnka też była taaaka wielka przed porodem? bo mi się wydaje że moja to zaraz pęknie :shock:

Obrazek

Obrazek

Niedługo zawału dostanę jak się nie wykluje w końcu :glowawmur:
Awatar użytkownika
Natasza
Posty: 1484
Rejestracja: 18 mar 2014, 0:25
Miejscowość: Opolskie
Kontakt:

Re: Skinny:Filipek♡Kofi♥Jagódka♡Klementynka♥Peppa♡Bianka+Glo

Post autor: Natasza »

OJ kochana ! to chyba tuż tuż.
Znalazłam zdjęcie które słałam do weta dnia 02.09 a 03.09 się urodziły moje glizdy.
U Ciebie ten brzuszek ma jakby tam 6 siedziało :shock: Na zdjęicu tego aż tak nie widac ale moja też tak wyglądała że jakby ją dotknąc igła to by wybuchła

Obrazek

A robiłaś USG ile ma byc ? mi na USG wyszły 2 ale obraz się nakrywał i wyszły mi 4 :)
Ja miałam ogromne ryzyko , że poród nie pójdzie dobrze więc przygotowałam nr do DOGGY DREAM, oni mają karetkę całodobową nie wiem czy u Ciebie w mieście są. Albo nr do zaprzyjaźnionego weta. U mnie na szczęście wyskakiwały jedna po drugiej bez problemu.

Naprawdę współczuje Ci tego oczekiwania u mnie to byłyt nerwy przez tydzień, nic nie jadłam siedziałam cay dzień w domu i pilnowałam ... trzymamy kciuki za maluszki
A jeśli mogę spytać co zrobisz z maluszkami > masz dla nich jakiś dobry dom ?
Moje łyse szczęście Filip jest ze mną od 15.01.2014, Kofi jest z nami od 6.06.2014, maluszki od 3.09.14 i Glorcia od 24.12.14
Filip&Kofi&Jagódka&Klementynka&Peppa&Bianka&Glorcia+2psy+2gekony
Usunięto reklamę z podpisu. W sprawie wyjaśnienia proszę o kontakt z administratorem.
madzia0902

Re: Skinny:Filipek♡Kofi♥Jagódka♡Klementynka♥Peppa♡Bianka+Glo

Post autor: madzia0902 »

Jejku Twoja przy mojej to się malutka wydaje... to ile Lulu ma tych maluchów :O aż się boję :( u mnie nie ma takiej weterynaryjnej karetki :/ Na usg nie byłam bo wet powiedział żeby jej niepotrzebnie nie stresować jeśli nic złego się nie dzieje no ale widać po jej wielkości że dwa maluchy to raczej nie będą :/ Padnę ze stresu zanim się te małe urodzą, już tak od dwóch tygodni wyczekuję na rozwiązanie i się wyczekać nie mogę :glowawmur: Oby to było już na dniach, a najlepiej dzisiaj :fingerscrossed: Na dwa maluchy mam już chętną dziewczynę, jedną samiczkę pewnie będą chciała sobie zostawić, ale póki co nie gdybam bo nie wiem ile się urodzi i jakiej płci, ale jeśli nie znajdę chętnych to dam je tutaj do adopcji bo do zoologa w życiu ich nie sprzedam. W ogóle fajnie Twoja niunia wyglądała, jakby miała spodnie na tyłek założone :love:
Awatar użytkownika
Natasza
Posty: 1484
Rejestracja: 18 mar 2014, 0:25
Miejscowość: Opolskie
Kontakt:

Re: Skinny:Filipek♡Kofi♥Jagódka♡Klementynka♥Peppa♡Bianka+Glo

Post autor: Natasza »

No jakby miała portki jak karol krawczyk :D
A Stefanek tez jest taki różowiutki :love:
trzymamy kciuki :love:
Moje łyse szczęście Filip jest ze mną od 15.01.2014, Kofi jest z nami od 6.06.2014, maluszki od 3.09.14 i Glorcia od 24.12.14
Filip&Kofi&Jagódka&Klementynka&Peppa&Bianka&Glorcia+2psy+2gekony
Usunięto reklamę z podpisu. W sprawie wyjaśnienia proszę o kontakt z administratorem.
Raftylka

Re: Skinny:Filipek♡Kofi♥Jagódka♡Klementynka♥Peppa♡Bianka+Glo

Post autor: Raftylka »

Przepraszam Was, ale one sa tak okropne ze szok :D
Awatar użytkownika
swissi
Posty: 766
Rejestracja: 03 sty 2016, 12:39
Miejscowość: Toruń
Lokalizacja: Toruń
Kontakt:

Re: Skinny:Filipek♡Kofi♥Jagódka♡Klementynka♥Peppa♡Bianka+Glo

Post autor: swissi »

ojaaa hehe a taka świnka na dzień , dwa przed porodem jest wstanie się poruszać :)

ładne łysolki :D
Kraska (ze mną od 06.02.2016) :love: http://www.forum.swinkimorskie.eu/viewt ... =55&t=5913
MELCIA [*] 21.12.2015 EMIL [*] 19.04.2012 ZWINKA [*] 28.05.2019 [/size]
madzia0902

Re: Skinny:Filipek♡Kofi♥Jagódka♡Klementynka♥Peppa♡Bianka+Glo

Post autor: madzia0902 »

Dzięki Natasza :fingerscrossed: na pewno się przydadzą :love:
Awatar użytkownika
Natasza
Posty: 1484
Rejestracja: 18 mar 2014, 0:25
Miejscowość: Opolskie
Kontakt:

Re: Skinny:Filipek♡Kofi♥Jagódka♡Klementynka♥Peppa♡Bianka+Glo

Post autor: Natasza »

Dla mnie łysolki to najpiękniejsze świnki, kudłate dla mnie mogły by nie istnieć, kwestia gustu ale to prawda ktoś mi kiedyś powiedział że albo się w nich człowiek zakocha albo nie będzie mógł na nie patrzeć :D

Jak to mówią kochajmy łysych :D

Madzia naprawdę mocno trzymam za Was kciuki , niestety u mnie Filip był z zoologa, potem dobrałam mu niby na ogłoszeniu był samiec z jak się okazało pseudo hodowli, samiczka jak się okazało była po pierwszej rui, była młodziutka za młodziutka....szanse żeby było wszystko dobrze były zerowe .. Dbałam o Kofinie jak najlepiej, żeby ją przygotować pod kątem karmienia itd jak najlepiej żeby miała siły na poród. Stres, nerwy, wrzuty sumienia. Ale jak wszystkie się urodziły - wszystko widziałam bo Filip zaczął wtedy gryźć kraty, to kamień z serca. I chocby urodziły mi się same samce i tak bym ani jednego nie oddała. Porozdzielałabym w osobne klatki i koniec. Jak się widzi te maluszki, dokarmia się je , patrzy jak zaczynają brykac no niesamowite :love: Nie jednokrotnie były sytuacje na forum, że mimo iż świnki dopuszczone z papierem - czyli zdecydowanie mniejsze ryzyko na komplikacje ... dopuszczone w odpowiednim wieku - co chyba najważniejsze rodziły maluszki a one odchodziły albo matka odchodziła. Nie ma reguły jednak wiadomo takie rzeczy nie powinny się zdarzac. Moja koleżanka kupiła dziś świnkę w zoologu - od razu jej powiedziałam, żeby sprawdziła płec zanim dobierze drugą świnkę , żeby historia się nie powtórzyła. Ja wyznaję zasadę "jesteś odpowiedzialny za to co oswoiłeś" - i przez to nie wynajmuje mieszkania z moim .. mieszkamy osobno czasem trzeba wybrać :102: tylko im wylicza ile mają lat :angry:
Moje łyse szczęście Filip jest ze mną od 15.01.2014, Kofi jest z nami od 6.06.2014, maluszki od 3.09.14 i Glorcia od 24.12.14
Filip&Kofi&Jagódka&Klementynka&Peppa&Bianka&Glorcia+2psy+2gekony
Usunięto reklamę z podpisu. W sprawie wyjaśnienia proszę o kontakt z administratorem.
balbinkowo

Re: Skinny:Filipek♡Kofi♥Jagódka♡Klementynka♥Peppa♡Bianka+Glo

Post autor: balbinkowo »

Natasza pisze: Jak to mówią kochajmy łysych :D
Ojj, to Twój R musi się mieć na baczności... nie zna dnia ani godziny.... zzzit i kolano na głowie będzie miał :lol:

Cieszę się że to tylko strupek u Kofiśki :tired:
No, my to chyba już będziemy tak miały, świńskie mamy zawsze gotowe na wycieczkę do weta :laugh:
madzia0902

Re: Skinny:Filipek♡Kofi♥Jagódka♡Klementynka♥Peppa♡Bianka+Glo

Post autor: madzia0902 »

Są 5 maluszków :) Byłam przy porodzie bo mnie piski pierwszego obudziły. Jak na razie wszystkie zdrowe :) Dzięki Natasza za wsparcie i trzymanie kciuków. Powiedz mi co teraz mam robić? Jakaś specjalna karma, dokarmiać czy dać w spokoju mamie zająć się małymi?
ODPOWIEDZ

Wróć do „Nasze świnki”