Filip♥Kofi♥Bianka♥Klementyśka♥Pepa♥Jagoda♥Gloria♥Snowy♥

Tutaj opowiadamy o naszych pupilach.

Moderator: pastuszek

Regulamin forum
Tematy nie odwiedzane dłużej niż 90 dni będą usuwane.
Awatar użytkownika
Natasza
Posty: 1484
Rejestracja: 18 mar 2014, 0:25
Miejscowość: Opolskie
Kontakt:

Re: Skinny:Filipek♡Kofi♥Jagódka♡Klementynka♥Peppa♡Bianka+Glo

Post autor: Natasza »

a mogą bananka??
ja chyba kiedyś Fi kupowałam na samym początku ale królewicz nie zasmakował.
Kaki ma dużo kcal i bardzo dużo witamin - i bardzo je lubią więc kupie im to i bananka , może nabiorą
Teraz pepuszka jakaś taka mizerna.

Płatki owsiane im chyba też podam, przez ten okres zimowy
W domu juz jest grzane w piecu więc powinny juz tak nie marnować energii na dogrzewanie.
Moje łyse szczęście Filip jest ze mną od 15.01.2014, Kofi jest z nami od 6.06.2014, maluszki od 3.09.14 i Glorcia od 24.12.14
Filip&Kofi&Jagódka&Klementynka&Peppa&Bianka&Glorcia+2psy+2gekony
Usunięto reklamę z podpisu. W sprawie wyjaśnienia proszę o kontakt z administratorem.
anuleczka

Re: Skinny:Filipek♡Kofi♥Jagódka♡Klementynka♥Peppa♡Bianka+Glo

Post autor: anuleczka »

... tak kochana, bananek jak najbardziej :D Ja moje wyniosłam do pokoju, gdzie jest włączony kaloryfer i w pokoju gorąco. Wreszcie wylegują się z wywalonymi łapkami. Nooo ale muszę przyznać, że oprócz tego jedzą na okrągło.
Awatar użytkownika
martuś
Posty: 10182
Rejestracja: 08 lip 2013, 12:25
Miejscowość: Złocieniec
Lokalizacja: zachodniopomorskie
Kontakt:

Re: Skinny:Filipek♡Kofi♥Jagódka♡Klementynka♥Peppa♡Bianka+Glo

Post autor: martuś »

Banan jak najbardziej :ok: Tylko nie zdziw się jak nie podejdą od razu tylko będą kręciły głowami i skakały naokoło :lol:
Zuzia, Suzinek, Nala, Tola, Nutka
Obrazek
Awatar użytkownika
dortezka
Posty: 7493
Rejestracja: 07 lip 2013, 20:28
Miejscowość: Wrocław
Kontakt:

Re: Skinny:Filipek♡Kofi♥Jagódka♡Klementynka♥Peppa♡Bianka+Glo

Post autor: dortezka »

moje też nie zasmakowały w bananie.. no ale moim to tylko na dobre wyjdzie :szczerbaty:

oby to było tylko chwilowe i faktycznie przez chłodniejsze dni. Szybciutko wracajcie do okrągłych kształtów golaski :fingerscrossed: :buzki:
Wątek moich Pipulek: :love:
http://www.forum.swinkimorskie.eu/viewt ... f=55&t=658

Halinko, Pigulku, Balbisiu, Fifi&Rifi, Freciu.. tęsknimy :cry: http://www.forum.swinkimorskie.eu/viewt ... =71&t=4215
katiusha

Re: Skinny:Filipek♡Kofi♥Jagódka♡Klementynka♥Peppa♡Bianka+Glo

Post autor: katiusha »

U mnie banan został zbanowany...Totalna wzgarda.. :?
Awatar użytkownika
Natasza
Posty: 1484
Rejestracja: 18 mar 2014, 0:25
Miejscowość: Opolskie
Kontakt:

Re: Skinny:Filipek♡Kofi♥Jagódka♡Klementynka♥Peppa♡Bianka+Glo

Post autor: Natasza »

Muszę kupic tego banana bo znowu zapomniałam. Wróciłam z pracy ufff ! koniec miesiąca raporty, faktury mam nadzieję że wszystko wyszło okej. Jutro mam nową dziewczynę a sklepie mam nadzieję że się sprawdzi i w końcu będę miec miesiąc tylko dla moich świń .. bo troche nam czasu ostatnio brakuje :(
Moje łyse szczęście Filip jest ze mną od 15.01.2014, Kofi jest z nami od 6.06.2014, maluszki od 3.09.14 i Glorcia od 24.12.14
Filip&Kofi&Jagódka&Klementynka&Peppa&Bianka&Glorcia+2psy+2gekony
Usunięto reklamę z podpisu. W sprawie wyjaśnienia proszę o kontakt z administratorem.
anuleczka

Re: Skinny:Filipek♡Kofi♥Jagódka♡Klementynka♥Peppa♡Bianka+Glo

Post autor: anuleczka »

poproszę o nowe zdjęcia stadka :love:
Awatar użytkownika
Natasza
Posty: 1484
Rejestracja: 18 mar 2014, 0:25
Miejscowość: Opolskie
Kontakt:

Re: Skinny:Filipek♡Kofi♥Jagódka♡Klementynka♥Peppa♡Bianka+Glo

Post autor: Natasza »

Kochana będą jutro obiecuje bo niedawno wróciłam z delegacji . Praca mnie pochłania :(ale zoo ma razie ok. Jutro będą fotki; *
Moje łyse szczęście Filip jest ze mną od 15.01.2014, Kofi jest z nami od 6.06.2014, maluszki od 3.09.14 i Glorcia od 24.12.14
Filip&Kofi&Jagódka&Klementynka&Peppa&Bianka&Glorcia+2psy+2gekony
Usunięto reklamę z podpisu. W sprawie wyjaśnienia proszę o kontakt z administratorem.
balbinkowo

Re: Skinny:Filipek♡Kofi♥Jagódka♡Klementynka♥Peppa♡Bianka+Glo

Post autor: balbinkowo »

Już minęło jutro, a gdzie fotki? :photo: :levitation: :photo:
Awatar użytkownika
Natasza
Posty: 1484
Rejestracja: 18 mar 2014, 0:25
Miejscowość: Opolskie
Kontakt:

Re: Skinny:Filipek♡Kofi♥Jagódka♡Klementynka♥Peppa♡Bianka+Glo

Post autor: Natasza »

kochane nie wyrabiam z czasem, miesiąc wyprzedaży, nowi pracownicy...
U nas okej
Kofi chuda jak była-nie ma problemów hormonalnych, je, zachowuje się normalnie
peppa- schudła, osowiała, siedziała w domku, nie wychodziła do sianka, wizyta u wet, ząbki okej, ale nagniotki na stópeczkach-rivanol-po pierwszym moczeniu widac poprawę. Schudła ale i tak waży więcej niż w listopadzie.
Filip-był na kontroli ząbków, siekacze równe, szczęka lekko przesunięta jak była, apetyt ma, wszystko mu tre żeby mu siekacz znowu nie wypadł, siekacz jest nie ruchomy , waga kilka gram w góre :) zdrowy jak rybka
Reszta okej, bez wahań wagi

Dzisiaj filipek miał włączoną kołysankę seweryna krajweskiego okruszek :lol: mój R patrzył na mnie jak na wariata no coż instynkty macierzyńskie mam zaspokojone a dzieci bleeeee :D

jaszczurki ok
psy - biały ostatnio na początku grudnia dostał reakcji alergicznej na antybiotyk ..... przestał się ruszac ale szybko wet i jest już ok ,,, kontrolujemy biegunki, ścisła dieta
jamnik- obrzęki po sterydach na korzonki jeszcze są 'odczyny zapalne" ale maleją
królik - okej - w wigiie minie jej u mnie roczek jej lepszego życia :love:
W styczniu nadrobię :buzki:
Moje łyse szczęście Filip jest ze mną od 15.01.2014, Kofi jest z nami od 6.06.2014, maluszki od 3.09.14 i Glorcia od 24.12.14
Filip&Kofi&Jagódka&Klementynka&Peppa&Bianka&Glorcia+2psy+2gekony
Usunięto reklamę z podpisu. W sprawie wyjaśnienia proszę o kontakt z administratorem.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Nasze świnki”