Filip♥Kofi♥Bianka♥Klementyśka♥Pepa♥Jagoda♥Gloria♥Snowy♥

Tutaj opowiadamy o naszych pupilach.

Moderator: pastuszek

Regulamin forum
Tematy nie odwiedzane dłużej niż 90 dni będą usuwane.
Zaffiro

Re: Skinny:Filipek♡Kofi♥Jagódka♡Klementynka♥Peppa♡Bianka+Glo

Post autor: Zaffiro »

Nie ma to jak bieganie na lonie natury :D
Za zdrówko pupili :fingerscrossed:
Awatar użytkownika
Natasza
Posty: 1484
Rejestracja: 18 mar 2014, 0:25
Miejscowość: Opolskie
Kontakt:

Re: Skinny:Filipek♡Kofi♥Jagódka♡Klementynka♥Peppa♡Bianka+Glo

Post autor: Natasza »

Umarłam.. byłam dziś z białym na antybiotyk w zastrzyku. A on po nim zaczął mi ledwo chodzić, leżał smutny, nie dał się dotknąć . Moja wet .... po pracy... przyjechała do gabinetu gdzie nawet jej nie prosiłam o to tylko napisałam smsa co się dzieje a ona za 30 min była w gabinecie. .... :love:

Alergia na antybiotyk... masakra już myślałam, że mi pies zejdzie. Po 15 min od podania leku na te objawy biały trochę odżył ale już chyba dochodzi do siebie bo zjadł ładnie kolacje, na smyczy ciągnął więc już chyba będzie ok :fingerscrossed: co za dzień, jeszcze w robocie mnie wkurzają :levitation:
Moje łyse szczęście Filip jest ze mną od 15.01.2014, Kofi jest z nami od 6.06.2014, maluszki od 3.09.14 i Glorcia od 24.12.14
Filip&Kofi&Jagódka&Klementynka&Peppa&Bianka&Glorcia+2psy+2gekony
Usunięto reklamę z podpisu. W sprawie wyjaśnienia proszę o kontakt z administratorem.
balbinkowo

Re: Skinny:Filipek♡Kofi♥Jagódka♡Klementynka♥Peppa♡Bianka+Glo

Post autor: balbinkowo »

O matko kochana, chyba też bym umarła z przerażenia :sadness: Dobrze że wszystko się dobrze skończyło, a wetka z powołania widać, pozazdościć Nataszko, że taką znalazłaś :D
Pozdrówki dla prośków i piesełów i dla Glorci oczywiście :buzki:
katiusha

Re: Skinny:Filipek♡Kofi♥Jagódka♡Klementynka♥Peppa♡Bianka+Glo

Post autor: katiusha »

:shock: Dobrze, że się szczęśliwie skończyło :buzki:
Awatar użytkownika
Natasza
Posty: 1484
Rejestracja: 18 mar 2014, 0:25
Miejscowość: Opolskie
Kontakt:

Re: Skinny:Filipek♡Kofi♥Jagódka♡Klementynka♥Peppa♡Bianka+Glo

Post autor: Natasza »

Jutro mam dzień wolny..mam nadzieję że nie spędze go u weta. U mnie chyba sezon chorobowy:

najpierw peppa, potem pies z korzonkami, potem filip-zęby, Kofi - badania hormonalne, biały ... a dopiero połowa miesiąca :fingerscrossed:

jutro pocykam fotki ;]


bialy już okej ;]]]
Moje łyse szczęście Filip jest ze mną od 15.01.2014, Kofi jest z nami od 6.06.2014, maluszki od 3.09.14 i Glorcia od 24.12.14
Filip&Kofi&Jagódka&Klementynka&Peppa&Bianka&Glorcia+2psy+2gekony
Usunięto reklamę z podpisu. W sprawie wyjaśnienia proszę o kontakt z administratorem.
balbinkowo

Re: Skinny:Filipek♡Kofi♥Jagódka♡Klementynka♥Peppa♡Bianka+Glo

Post autor: balbinkowo »

Ojj, to oby więcej nie było rewelacji i wizyt u weta :fingerscrossed:
Super że biały lepiej :D A jak waga Kofisi?
Buziaki dla stadka :buzki:
Awatar użytkownika
Natasza
Posty: 1484
Rejestracja: 18 mar 2014, 0:25
Miejscowość: Opolskie
Kontakt:

Re: Skinny:Filipek♡Kofi♥Jagódka♡Klementynka♥Peppa♡Bianka+Glo

Post autor: Natasza »

Ja z tą świńską wagą zwariuje...jedna świnka-jedno ważenie , możliwość wahania wagi 1:6. 6 świń-6 ważeń , możliwość wahań 6:6 :?

Masakra ostatnio zero czasu na cokolwiek, praca - same obowiązki ledwo wyrabiam :(
Przed chwilą poważyłam potwory.. gdzieś mi się zapodziały ważenia wcześniejsze :glowawmur: w porównaniu do 16 października[z forum] mam takie wyniki . Jutro tamte znajde.

Więc co do wagi z tamtego czasu są spadki.

Filip-pięknie trzyma wage na stałym poziomie - nadal uważamy na ząbki, wszystko mu trę np marchew żeby mu ten siekacz znowu nie wypadł. na razie wygląda ok .

Klementyna - spadła o ok 50 gram

Jagoda - trzyma wagę

Peppa - spadek aż ok 100 g

Kofi - były z nią przeboje przez ten czas, waga ostatnio u weta 703 / 710 dziś 720 ok

Bianka - spadek ok 50 g
U mnie w domu było dosc zimno , grzałam im termofory i robiłam norki ale na pewno więcej energii zużywały na ogrzanie si,e na szczęście od kilku dni mamy opał więc mam nadzieję że waga wróci. Peppa do obserwacji-zresztą jak reszta ..
Moje łyse szczęście Filip jest ze mną od 15.01.2014, Kofi jest z nami od 6.06.2014, maluszki od 3.09.14 i Glorcia od 24.12.14
Filip&Kofi&Jagódka&Klementynka&Peppa&Bianka&Glorcia+2psy+2gekony
Usunięto reklamę z podpisu. W sprawie wyjaśnienia proszę o kontakt z administratorem.
balbinkowo

Re: Skinny:Filipek♡Kofi♥Jagódka♡Klementynka♥Peppa♡Bianka+Glo

Post autor: balbinkowo »

Hmm.. może rzeczywiście spalały więcej energii (czytaj masy ;) ) na ogrzanie się w chłodniejsze dni, zwłaszcza ze to golaski :think:
Prośki proszę nie martwić Dużej, tylko ładnie jeść i tyć :D
anuleczka

Re: Skinny:Filipek♡Kofi♥Jagódka♡Klementynka♥Peppa♡Bianka+Glo

Post autor: anuleczka »

Nataszka moje zaczęły jeść banana, a banan tuczy więc dla skinny polecam. :102:
ODPOWIEDZ

Wróć do „Nasze świnki”