Filip♥Kofi♥Bianka♥Klementyśka♥Pepa♥Jagoda♥Gloria♥Snowy♥

Tutaj opowiadamy o naszych pupilach.

Moderator: pastuszek

Regulamin forum
Tematy nie odwiedzane dłużej niż 90 dni będą usuwane.
Awatar użytkownika
Natasza
Posty: 1484
Rejestracja: 18 mar 2014, 0:25
Miejscowość: Opolskie
Kontakt:

Re: Skinny:Filipek♡Kofi♥Jagódka♡Klementynka♥Peppa♡Bianka+Glo

Post autor: Natasza »

Każdy mój dzień wolny to wizyta u weta. Nie czekałam ząbkami Fi do jutra[zresztą pracuje] bo widziałam że jakiś osowiały siedzi więc już dziś była korekta ząbka. A mój psiak Tina ma jakieś dwa "guzy" - wyrostki. Tak jakby na końcu żeber ale to nie żeberko bo jest okrągłą kulką. Moja wet poradziła mi udanie się do innego weta bo ona ani operacji takich nie przeprowadza więc poleciła mi kogoś . Ale z racji że jest to obustronne to zazwyczaj nie jest to nic nie po kojącego. tak więc jeszcze w tym tyg wizyta u innego weta + może jakieś rtg. :fingerscrossed:
Moje łyse szczęście Filip jest ze mną od 15.01.2014, Kofi jest z nami od 6.06.2014, maluszki od 3.09.14 i Glorcia od 24.12.14
Filip&Kofi&Jagódka&Klementynka&Peppa&Bianka&Glorcia+2psy+2gekony
Usunięto reklamę z podpisu. W sprawie wyjaśnienia proszę o kontakt z administratorem.
Zaffiro

Re: Skinny:Filipek♡Kofi♥Jagódka♡Klementynka♥Peppa♡Bianka+Glo

Post autor: Zaffiro »

:fingerscrossed: :fingerscrossed: mocno trzymam kciuki :fingerscrossed: :fingerscrossed:
Awatar użytkownika
dortezka
Posty: 7493
Rejestracja: 07 lip 2013, 20:28
Miejscowość: Wrocław
Kontakt:

Re: Skinny:Filipek♡Kofi♥Jagódka♡Klementynka♥Peppa♡Bianka+Glo

Post autor: dortezka »

ehhh.. to Ci "rozrywek" dostarczają zwierzaki..

oby wszystkie ładnie wyzdrowiały :fingerscrossed: :buzki:
Wątek moich Pipulek: :love:
http://www.forum.swinkimorskie.eu/viewt ... f=55&t=658

Halinko, Pigulku, Balbisiu, Fifi&Rifi, Freciu.. tęsknimy :cry: http://www.forum.swinkimorskie.eu/viewt ... =71&t=4215
Awatar użytkownika
Natasza
Posty: 1484
Rejestracja: 18 mar 2014, 0:25
Miejscowość: Opolskie
Kontakt:

Re: Skinny:Filipek♡Kofi♥Jagódka♡Klementynka♥Peppa♡Bianka+Glo

Post autor: Natasza »

No kurczaki.ostatnio każdy wolny dzień u weta. Czekam co będzie kolejne. . . Oby nic bardzo zlego
Moje łyse szczęście Filip jest ze mną od 15.01.2014, Kofi jest z nami od 6.06.2014, maluszki od 3.09.14 i Glorcia od 24.12.14
Filip&Kofi&Jagódka&Klementynka&Peppa&Bianka&Glorcia+2psy+2gekony
Usunięto reklamę z podpisu. W sprawie wyjaśnienia proszę o kontakt z administratorem.
Zaffiro

Re: Skinny:Filipek♡Kofi♥Jagódka♡Klementynka♥Peppa♡Bianka+Glo

Post autor: Zaffiro »

Znam ten ból doskonale.... :buzki:
balbinkowo

Re: Skinny:Filipek♡Kofi♥Jagódka♡Klementynka♥Peppa♡Bianka+Glo

Post autor: balbinkowo »

Jak tam Filipek po korekcie? I co u Kofi? Rzeczywiście stadko dostarcza Ci "rozrywki" :levitation:
Trzymam kciuki za psinkę Tinkę i resztę zwierzyńca :fingerscrossed: :fingerscrossed: :fingerscrossed:
Awatar użytkownika
Natasza
Posty: 1484
Rejestracja: 18 mar 2014, 0:25
Miejscowość: Opolskie
Kontakt:

Re: Skinny:Filipek♡Kofi♥Jagódka♡Klementynka♥Peppa♡Bianka+Glo

Post autor: Natasza »

Filipek po korekcie ok. Kofi wyniki tarczycy ok, badanie prosfiu świnki wszytko pod kątem narządowym te z ok.
Waga ostatnie kilka gram w góre... więc kontrolujemy .
Moje łyse szczęście Filip jest ze mną od 15.01.2014, Kofi jest z nami od 6.06.2014, maluszki od 3.09.14 i Glorcia od 24.12.14
Filip&Kofi&Jagódka&Klementynka&Peppa&Bianka&Glorcia+2psy+2gekony
Usunięto reklamę z podpisu. W sprawie wyjaśnienia proszę o kontakt z administratorem.
Zaffiro

Re: Skinny:Filipek♡Kofi♥Jagódka♡Klementynka♥Peppa♡Bianka+Glo

Post autor: Zaffiro »

Oby dobrych wieści było więcej ;) :fingerscrossed:
Awatar użytkownika
Natasza
Posty: 1484
Rejestracja: 18 mar 2014, 0:25
Miejscowość: Opolskie
Kontakt:

Re: Skinny:Filipek♡Kofi♥Jagódka♡Klementynka♥Peppa♡Bianka+Glo

Post autor: Natasza »

My już po wecie..jak każdy nasz wolny dzień , to już staje się cyklem każdego wolnego dnia :D na szczęście z suczką Tinusią ok, te guzki po obu stronach to tylko odczyn po tym jak nie dawno dostawała leki na korzonki. Dostała przeciwzapalny do mięśniowo, żeby szybciej się rozeszło i już .

U nas dziś dzień wolny aktywnie, najpierw z Tiną wet. Potem z koleżanką i jej czarnym psiakiem na bolko , się gizdy nasze wybiegały. A jutro może biały pojedzie z psem mojego R do Turawy taką wycieczkę im urządze... aaa i oczywiście mój R z nami :lol:
WAGA KOFI WZROSŁA DO 730 :)
U białego ostra biegunka o 2 w nocy jechłam na dyżur bo lało się z niego a dostał tabletki dla ludzi których nie powinien więc od razu wet. :?

Obrazek

Obrazek

Obrazek
Moje łyse szczęście Filip jest ze mną od 15.01.2014, Kofi jest z nami od 6.06.2014, maluszki od 3.09.14 i Glorcia od 24.12.14
Filip&Kofi&Jagódka&Klementynka&Peppa&Bianka&Glorcia+2psy+2gekony
Usunięto reklamę z podpisu. W sprawie wyjaśnienia proszę o kontakt z administratorem.
Awatar użytkownika
dortezka
Posty: 7493
Rejestracja: 07 lip 2013, 20:28
Miejscowość: Wrocław
Kontakt:

Re: Skinny:Filipek♡Kofi♥Jagódka♡Klementynka♥Peppa♡Bianka+Glo

Post autor: dortezka »

Kofisiu tyj ładnie :fingerscrossed:
i za psiołki by nie chorowały :fingerscrossed:
Wątek moich Pipulek: :love:
http://www.forum.swinkimorskie.eu/viewt ... f=55&t=658

Halinko, Pigulku, Balbisiu, Fifi&Rifi, Freciu.. tęsknimy :cry: http://www.forum.swinkimorskie.eu/viewt ... =71&t=4215
ODPOWIEDZ

Wróć do „Nasze świnki”