Filip♥Kofi♥Bianka♥Klementyśka♥Pepa♥Jagoda♥Gloria♥Snowy♥

Tutaj opowiadamy o naszych pupilach.

Moderator: pastuszek

Regulamin forum
Tematy nie odwiedzane dłużej niż 90 dni będą usuwane.
Awatar użytkownika
Natasza
Posty: 1484
Rejestracja: 18 mar 2014, 0:25
Miejscowość: Opolskie
Kontakt:

Re: Skinny:Filipek♡Kofi♥Jagódka♡Klementynka♥Peppa♡Bianka+Glo

Post autor: Natasza »

:laugh: Pepka się napięła bo uciekać chciała i sie złościła dlatego fotka na szybko, co prawda Bianka swoim gabarytem zasłoniła dynie ale cyknęłam i dałam im żyć :szczerbaty: super rabat przyda się na karme bo 10 kg idzie nam w miesiąc..
mam nadzieję, że mój facet teraz je doceni i pzestanie marudzic bo to w końcu moje gwiazdy :redface:
Moje łyse szczęście Filip jest ze mną od 15.01.2014, Kofi jest z nami od 6.06.2014, maluszki od 3.09.14 i Glorcia od 24.12.14
Filip&Kofi&Jagódka&Klementynka&Peppa&Bianka&Glorcia+2psy+2gekony
Usunięto reklamę z podpisu. W sprawie wyjaśnienia proszę o kontakt z administratorem.
Werusiek

Re: Skinny:Filipek♡Kofi♥Jagódka♡Klementynka♥Peppa♡Bianka+Glo

Post autor: Werusiek »

To teraz celebryci! Zarobiły na siebie, że tak powiem :szczerbaty: Nie mozna się na nie gniewać, łyse słodkie piękności :love:
Assia_B

Re: Skinny:Filipek♡Kofi♥Jagódka♡Klementynka♥Peppa♡Bianka+Glo

Post autor: Assia_B »

Gratulacje! :-) Z pewnością ucieszą się z nagrody :-)
Awatar użytkownika
Natasza
Posty: 1484
Rejestracja: 18 mar 2014, 0:25
Miejscowość: Opolskie
Kontakt:

Re: Skinny:Filipek♡Kofi♥Jagódka♡Klementynka♥Peppa♡Bianka+Glo

Post autor: Natasza »

No na pewno, domówię im jeszcze jakieś przysmaki do 100 zł i będzie uczta.
Ehh te nasze świnki mają piekne życie. Jak oglądałam odbieranie zwierząt z gospodarstw ... zaniedbane, wygłodzone, niekochane okropne .. a my chuchamy, dmuchamy ..
Moje łyse szczęście Filip jest ze mną od 15.01.2014, Kofi jest z nami od 6.06.2014, maluszki od 3.09.14 i Glorcia od 24.12.14
Filip&Kofi&Jagódka&Klementynka&Peppa&Bianka&Glorcia+2psy+2gekony
Usunięto reklamę z podpisu. W sprawie wyjaśnienia proszę o kontakt z administratorem.
Awatar użytkownika
dortezka
Posty: 7493
Rejestracja: 07 lip 2013, 20:28
Miejscowość: Wrocław
Kontakt:

Re: Skinny:Filipek♡Kofi♥Jagódka♡Klementynka♥Peppa♡Bianka+Glo

Post autor: dortezka »

Gratuluję wygranej!
Natasza pisze: Jak oglądałam odbieranie zwierząt z gospodarstw ... zaniedbane, wygłodzone, niekochane okropne .. a my chuchamy, dmuchamy ..
Ojj.. tak jest niestety. Mi się czasami wydaje, że moje "biedne" bo czasami czasu brak na porządne mizianie.. potem widzę taki program w TV i placzę.. te smutne oczka, nieszczęście w nich.. i ryczę i tule te moje Pipki..
Wątek moich Pipulek: :love:
http://www.forum.swinkimorskie.eu/viewt ... f=55&t=658

Halinko, Pigulku, Balbisiu, Fifi&Rifi, Freciu.. tęsknimy :cry: http://www.forum.swinkimorskie.eu/viewt ... =71&t=4215
balbinkowo

Re: Skinny:Filipek♡Kofi♥Jagódka♡Klementynka♥Peppa♡Bianka+Glo

Post autor: balbinkowo »

Ojjj, też tak mam... :roll: a świninki patrzą wtedy na mnie z nieskrywanym zdziwieniem na pysiach... i myślą sobie pewnie "czy ta Duża kompletnie zwariowała?" :lol:
katiusha

Re: Skinny:Filipek♡Kofi♥Jagódka♡Klementynka♥Peppa♡Bianka+Glo

Post autor: katiusha »

Piękne zdjęcie! :love: Zasłużone gratulacje! :buzki:
Awatar użytkownika
Natasza
Posty: 1484
Rejestracja: 18 mar 2014, 0:25
Miejscowość: Opolskie
Kontakt:

Re: Skinny:Filipek♡Kofi♥Jagódka♡Klementynka♥Peppa♡Bianka+Glo

Post autor: Natasza »

dziękujemy :buzki:
Moje łyse szczęście Filip jest ze mną od 15.01.2014, Kofi jest z nami od 6.06.2014, maluszki od 3.09.14 i Glorcia od 24.12.14
Filip&Kofi&Jagódka&Klementynka&Peppa&Bianka&Glorcia+2psy+2gekony
Usunięto reklamę z podpisu. W sprawie wyjaśnienia proszę o kontakt z administratorem.
Awatar użytkownika
Natasza
Posty: 1484
Rejestracja: 18 mar 2014, 0:25
Miejscowość: Opolskie
Kontakt:

Re: Skinny:Filipek♡Kofi♥Jagódka♡Klementynka♥Peppa♡Bianka+Glo

Post autor: Natasza »

Trochę się pochorowałam a dziś zamknięcie miesiąca .. mam nadzieję że będzie dobrze jak miesiąc temu bo jak wyjdzie błąd to chyba padnę. Od 4 .11 mam kilka dni wolnych więc zrobię świnim spa , manicure itd . Przyszła paczusia dla świń : 10 kg VL, musli z VL x 2 :D więc póki co mamy 23 kg karmy ... może na dwa miechy starczy :fingerscrossed: no i sianko się kończy .. miłego dnia ;*
Moje łyse szczęście Filip jest ze mną od 15.01.2014, Kofi jest z nami od 6.06.2014, maluszki od 3.09.14 i Glorcia od 24.12.14
Filip&Kofi&Jagódka&Klementynka&Peppa&Bianka&Glorcia+2psy+2gekony
Usunięto reklamę z podpisu. W sprawie wyjaśnienia proszę o kontakt z administratorem.
katiusha

Re: Skinny:Filipek♡Kofi♥Jagódka♡Klementynka♥Peppa♡Bianka+Glo

Post autor: katiusha »

Zacne ilości :o Listonosz nie ma lekko :lol: :buzki:
ODPOWIEDZ

Wróć do „Nasze świnki”