Elitarna x-świnkowa jednostka spec. do tresowania człowieków

Tutaj opowiadamy o naszych pupilach.

Moderator: pastuszek

Regulamin forum
Tematy nie odwiedzane dłużej niż 90 dni będą usuwane.
Foggy

Re: Ponad 6kg szczęścia i 4 tymczasy choć nigdy nie wiadomo

Post autor: Foggy »

Jakie pięknoty! Cuda-psiaki! :o

Cóż, Flow widocznie opanowała sik górą... :twisted:
Assia_B

Re: Ponad 6kg szczęścia i 4 tymczasy choć nigdy nie wiadomo

Post autor: Assia_B »

Ja ostatnio jak robiłam kąpiel z cyklu "wspólne nieszczęście łączy", to nagrzałam łazienkę i pokój świnek. Wykąpałam, zawinęłam dwie tortille w ręcznik i tak się suszyli wylegując na kanapie :) Wszystko się powiodło, chorób nie było na szczęście.

Też trzymam kciuki za pracę. Fajny jakby Seba i Torpeda mogli zostać, bo u Ciebie z pewnością będą szczęśliwi. A Ty pewnie też ich już polubiłaś :)
Awatar użytkownika
Cynthia
Moderator globalny
Posty: 12502
Rejestracja: 07 lip 2013, 16:05
Miejscowość: Kęty/Zielonka
Lokalizacja: Kęty/Zielonka
Kontakt:

Re: Ponad 6kg szczęścia i 4 tymczasy choć nigdy nie wiadomo

Post autor: Cynthia »

Torpeda to jest jedna z moich wielkich miłości, a Seba to dodatek doczepiony do niej :laugh: Z Seby straszna maruda i histeryk. Jeśli zostaną - to oboje. Zresztą przyzwyczaiłam się do niego. Jednak jeśli zostaną, będą musieli zmienić imiona pasujące do stada :szczerbaty: Już nad tym dumam
Assia_B

Re: Ponad 6kg szczęścia i 4 tymczasy choć nigdy nie wiadomo

Post autor: Assia_B »

A może oni już przyzwyczajeni do tych imion swoich ;)? Skoro Torpeda to Twoja wielka miłość, to może to przeznaczenie, że są u Ciebie ;)
Awatar użytkownika
Cynthia
Moderator globalny
Posty: 12502
Rejestracja: 07 lip 2013, 16:05
Miejscowość: Kęty/Zielonka
Lokalizacja: Kęty/Zielonka
Kontakt:

Re: Ponad 6kg szczęścia i 4 tymczasy choć nigdy nie wiadomo

Post autor: Cynthia »

Ja się w niej Asiu zakochałam jak do mnie przyjechała. Bo to jest taka kochana świnka :love:
Assia_B

Re: Ponad 6kg szczęścia i 4 tymczasy choć nigdy nie wiadomo

Post autor: Assia_B »

Jakoś cicho u Was ostatnio? Może jakieś zdjęcia :)?
Awatar użytkownika
Cynthia
Moderator globalny
Posty: 12502
Rejestracja: 07 lip 2013, 16:05
Miejscowość: Kęty/Zielonka
Lokalizacja: Kęty/Zielonka
Kontakt:

Re: Ponad 6kg szczęścia i 4 tymczasy choć nigdy nie wiadomo

Post autor: Cynthia »

Cicho u Nas, bo trochę czasu braknie. Przybędzie mi tymczasów - Dzikuska i Zojka zamieszkają u Nas, żeby się podleczyć. I nauczyć, co to znaczy dobre świńskie życie.
Awatar użytkownika
Cynthia
Moderator globalny
Posty: 12502
Rejestracja: 07 lip 2013, 16:05
Miejscowość: Kęty/Zielonka
Lokalizacja: Kęty/Zielonka
Kontakt:

Re: Ponad 6kg szczęścia i 2 z podaniem o pobyt stały 4 tymcz

Post autor: Cynthia »

Wyhodowałam świniakom pierwsze w życiu zielone (Pan Robert sprezentował nam ziarno). Mam wrażenie, że to ja bardziej cieszyłam się, że urosło, niż one z tego, że jedzą :idontknow:

Torpedzie zrobił się na zadku strupek, no i wyskubała sobie udko od wewnętrznej strony. Pewnie w poniedziałek lub we wtorek przyjedziemy do dr Izy na kontrolę. Bo to może być grzyb :glowawmur:

Dream jakaś nieswoja trochę wczoraj była, ale dziś wygląda, że jej przeszło. Przestawiam dziewczyny z CC na Beaphear Naturals, chcę też wprowadzić Burgess. Zapasy suszonych ziół na zimę się kończą.

Nowe tymczasy siedzą w kącie klatki i udają, że ich nie ma. Ale jedzenie zaczęło znikać. Znaczy że jednak są :szczerbaty:

Pepa i Nicola nadal szukają domu stałego.

I tak sobie żyjemy, ja, TŻ i 12 świnek morskich. Dom wariatów. A za tydzień przyjeżdża teściowa :laugh:
koni

Re: Ponad 6kg szczęścia i 2 z podaniem o pobyt stały 4 tymcz

Post autor: koni »

Cynthia pisze:
I tak sobie żyjemy, ja, TŻ i 12 świnek morskich. Dom wariatów. A za tydzień przyjeżdża teściowa :laugh:
to zdanie aż mężowi przeczytałam ;)

Nie masz czasu na nudę...to chyba dobrze.

Zielenina od Pana Roberta, to mam wrażenie, że kawał Polski obrasta. Fajne są te prezenty znajdowane w sianku.

Łączymy się w trosce o grzybka i sami się dzisiaj w tej sprawie wybieramy do weta. Sezon na grzyby to chyba dopiero w czerwcu się zaczyna? :think: Wiosna przyszła wcześniej to może i grzyby wychodzą...
Sambojka

Re: Ponad 6kg szczęścia i 2 z podaniem o pobyt stały 4 tymcz

Post autor: Sambojka »

My właśnie tez przestawiamy ds na Beaphar (Lukrecja wierna CN). Burgess, ostatnio dużo doniesień ze jednak najlepszy nie jest. U mnie początkowo 6 świń czyscilo michy a po 2 dniach nie tknięta miska. Zajrzyj w watek zywieniowy tam dużo osób pisze ze u nich to samo- jeszcze nie wymyśliłam dlaczego ;)

Dwie ostatnie tymczaski bliskie mojemu sercu, czekam na pozytywne informacje :D
ODPOWIEDZ

Wróć do „Nasze świnki”