Zdjęcia, instrukcje oraz pomysły na różne akcesoria :)

czyli jak własnoręcznie zrobić hamak, domek, półkę itp.

Moderator: Pulpecja

ewelinkawm3

legowiska,zabawki itd.

Post autor: ewelinkawm3 »

tu podzielcie się informacjami na tematy np.jak zrobić jakieś fajne legowizko czy kanapę dla świnki,też chciałabym inforacje jak zrobić zabawki np jakiś tunel czy piłeczka czy taka rampa np z panela i coś w tym stulu.Często zabieram prośka na działkę.mam tam taki koszyk w którym trzymałam gazety,zrobiłam z niego taką klatkę:kładę prośka na trawę i nakrywam koszykiem tym.proś uwielbia tam przebywać i podgryzać sobie trawę.ale to jest troszkę małe(nie tak bardzo małe!).chciałabym zrobić coś większego tak żeby proś mógł sobie biegać dowoli.macie pomysły ta taką zagrodę? :świnka1: TUPTUŚ CZEKA;) :świnka2:
Madzior

Re: Zdjecia, instrukcje oraz pomysly na rozne akcesoria :)

Post autor: Madzior »

Ja z nogawek od "lajkrów" zrobiłam pokrowce na półki, bo z paneli mam zrobione i wszystko położone się ześlizgiwało. Musiałam zrobić takie własnie "poszewki". Ucięta nogawka, w kilku miejscach nacięta i związane końce. Cyknę Foto przy okazji. Nie wygląda to źle, ważne, że służy :)

A norka świetniasta. Ja mam wór rzeczy do oddania i w sumie czekam, bo niektóre ciuchy można by na materiały wykorzystać :)
Awatar użytkownika
martuś
Posty: 10180
Rejestracja: 08 lip 2013, 12:25
Miejscowość: Złocieniec
Lokalizacja: zachodniopomorskie
Kontakt:

Re: Zdjecia, instrukcje oraz pomysly na rozne akcesoria :)

Post autor: martuś »

U mnie też stare ubrania i kocyki zostały wykorzystane do zrobienia świnkowych rzeczy :szczerbaty:
Zuzia, Suzinek, Nala, Tola, Nutka
Obrazek
Lena87

Re: Zdjecia, instrukcje oraz pomysly na rozne akcesoria :)

Post autor: Lena87 »

Ja też nie wyrzucam starych ubrań :szczerbaty: A te dresy idealnie się nadawały na norkę :D
elka_w

Re: Zdjecia, instrukcje oraz pomysly na rozne akcesoria :)

Post autor: elka_w »

Lena87 pisze:Uszyłam dzisiaj chłopakom norkę
Obrazek
Obrazek
Wiem, że nie jest tak ładna jak od Eli czy Pastuszka, ale szyłam ją ręcznie i nie wydałam ani grosza
Kochana zapewniam cię że jest piękna :love:
Pastuszek, rośnie nam konkurencja :szczerbaty:
Asia909

Re: Zdjecia, instrukcje oraz pomysly na rozne akcesoria :)

Post autor: Asia909 »

elka_w pisze:
Lena87 pisze:Uszyłam dzisiaj chłopakom norkę
Obrazek
Obrazek
Wiem, że nie jest tak ładna jak od Eli czy Pastuszka, ale szyłam ją ręcznie i nie wydałam ani grosza
Kochana zapewniam cię że jest piękna :love:
Pastuszek, rośnie nam konkurencja :szczerbaty:
Może podzielicie się jak uszyć jakieś cudne legowisko? :twisted: Bo bardzo bym chciała takie legowisko a'la coś takiego dla psów tylko w pomniejszemu a na kupno pieniążków nie mam :(
Czekam na instrukcje ale najlepiej zdjęciową instrukcje :twisted:
Lena87

Re: Zdjecia, instrukcje oraz pomysly na rozne akcesoria :)

Post autor: Lena87 »

elka_w pisze:
Lena87 pisze:Uszyłam dzisiaj chłopakom norkę
Obrazek
Obrazek
Wiem, że nie jest tak ładna jak od Eli czy Pastuszka, ale szyłam ją ręcznie i nie wydałam ani grosza
Kochana zapewniam cię że jest piękna :love:
Pastuszek, rośnie nam konkurencja :szczerbaty:
Dziękuję :buzki: Szkoda tylko, że te moje barany nie potrafią z niej korzystać :angry: A co do konkurencji, to na pewno nie w moim wypadku, bo ja nie potrafię aż tak ładnie szyć :szczerbaty:
elka_w

Re: Zdjecia, instrukcje oraz pomysly na rozne akcesoria :)

Post autor: elka_w »

eee tak Lenka to kwestia wprawy ja też szyłam ręcznie a potem kupiłam maszynę do szycia nie mając żadnego doświadczenia i uczyłam się :):) :buzki:
ODPOWIEDZ

Wróć do „Zrób to sam”