Bogdan vel Milord-świnka bez oczu [Warszawa]rezerwacja

Wątki nieaktywne a godne zachowania

Moderator: porcella

Regulamin forum
1. Do działu archiwum bez zgody admina nie wolno przenosić wątków z wyjątkiem:
a. nieaktywnych/zamkniętych wątków adopcyjnych;
b. wątków związanych z akcjami, imprezami które już miały miejsce.
W innych przypadkach tematy mogą zostać skasowane bez wcześniejszego ostrzeżenia.
Wątki przenoszone do działu "Archiwum" muszą zostać zamknięte.
Marta_K

Re: Bogdan - świnka bez oczu... Chwilowo w Poznaniu

Post autor: Marta_K »

porcella pisze:
Marta_K pisze:No może, ale to teraz naprawdę jego najmniejszy problem, czy go inna świnka polubi czy nie...
Wszoły pójdą precz szybko. Kochani - nie macie racji, świnka niewidoma musi mieć towarzystwo, inaczej sobie nie poradzi w zyciu, bo nie wie dokąd ma iść, gdzie jedzenie, gdzie picie, gdzie spanie. Ślepa świnka dobiera sobie przewodnika i za nim podąża, wtedy radzi sobie bez najmniejszych problemów, bo wzrok jest najmniej ważnym zmysłem u tych zwierząt. Spytajcie dr Oliwię. Przy tym małooczu to pewnie zresztą nie będzie wiele do roboty, tzn trzeba będzie go sfotografować rtg, albo zrobić usg, żeby sprawdzić, jak wyglądają te zawiązki gałek ocznych i - wtedy wet decyduje - usuwać, albo nie.
Nic mu sie nie sączy z tych oczodołów? Bo to by wymagało pilnej konsultacji.
Może spróbować zrobić mu zwykłe zdjęcia tych oczek w jak największym zbliżeniu i posłać do dr Oliwii z prośba o konsultację?
Ja nie mówię, że nie potrzebuje towarzystwa, tylko, że akurat Havek odpada... Bo ja Bogusia mieć tu i leczyć nie mam jak... Przypomnij sobie proszę ja było z Rysiem w P-niu. Niech Boguś jedzie do W-wy....
STYCZKA

Re: Bogdan - świnka bez oczu... Chwilowo w Poznaniu

Post autor: STYCZKA »

Dużo szczęścia ci życzę, maluszku :buzki:
Awatar użytkownika
Jack Daniel's
Posty: 3794
Rejestracja: 14 lip 2013, 12:18
Miejscowość: Częstochowa/Warszawa
Lokalizacja: Częstochowa/Warszawa
Kontakt:

Re: Bogdan - świnka bez oczu... Chwilowo w Poznaniu

Post autor: Jack Daniel's »

A może by go z chłopakami ze Szczecina spróbować połączyć, co u nas są? Podobne schorzenie, łatwiej dla przyszłego DS. No i... dokładnie połowa będzie miała oczy :lol:
Tylko czy tercet znowu tak łatwo wydać do adopcji? Niby raz nam się udało, ale...
Podpis usunięty przez administratora.
Marta_K

Re: Bogdan - świnka bez oczu... Chwilowo w Poznaniu

Post autor: Marta_K »

Hmm... może udałoby się drugi raz...
Rozmawiałam przed chwilą z jedną osobą i najprawdopodobniej mogłabym go jutro już wysłać do W-wy...
Awatar użytkownika
Jack Daniel's
Posty: 3794
Rejestracja: 14 lip 2013, 12:18
Miejscowość: Częstochowa/Warszawa
Lokalizacja: Częstochowa/Warszawa
Kontakt:

Re: Bogdan - świnka bez oczu... Chwilowo w Poznaniu

Post autor: Jack Daniel's »

W jakich godzinach? Bo nie wiem, czy dam radę odebrać.
Podpis usunięty przez administratora.
Awatar użytkownika
dream*
Posty: 45
Rejestracja: 08 lis 2013, 13:02
Miejscowość: Warszawa
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: Bogdan - świnka bez oczu... Chwilowo w Poznaniu

Post autor: dream* »

możemy jutro zabrać świnstwo samochodem do Warszawy bo akurat jedziemy do Poznania na zlot forum szynszylowego i z paroma adopcjami ;)
Ostatnio zmieniony 16 lis 2013, 18:20 przez dream*, łącznie zmieniany 1 raz.
Piorunowa

Re: Bogdan - świnka bez oczu... Chwilowo w Poznaniu

Post autor: Piorunowa »

Tak teraz zobaczyłam jego zdjęcia - biduś :sadness: Ale i tak jest śliczny :love:
Marta_K

Re: Bogdan - świnka bez oczu... Chwilowo w Poznaniu

Post autor: Marta_K »

dream* pisze:możemy jutro zabrać świnstwo samochodem do Warszawy bo akurat jedziemy do Poznania na zlot forum szynszylowego i z paroma adopcjami ;)

podaje mój numer:
508 656 263

Hmm... ktoś od szynszyli kontaktował się z panią pracującą w sklepie zoo z którego jest prosiak i mówił, że może wziąć jutro... To Ty może? ;-)
Marta_K

Re: Bogdan - świnka bez oczu... Chwilowo w Poznaniu

Post autor: Marta_K »

JD pewnie jakoś wieczorem, bo te osoby z Poznania chyba coś koło 15 będą wyjeżdżać. To w końcu kto bierze tego prosiaka, bo się pogubiłam;P
Awatar użytkownika
dream*
Posty: 45
Rejestracja: 08 lis 2013, 13:02
Miejscowość: Warszawa
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: Bogdan - świnka bez oczu... Chwilowo w Poznaniu

Post autor: dream* »

Marta_K pisze:
dream* pisze:możemy jutro zabrać świnstwo samochodem do Warszawy bo akurat jedziemy do Poznania na zlot forum szynszylowego i z paroma adopcjami ;)

podaje mój numer:
508 656 263

Hmm... ktoś od szynszyli kontaktował się z panią pracującą w sklepie zoo z którego jest prosiak i mówił, że może wziąć jutro... To Ty może? ;-)
chyba tak :) Pani z Leopardusa też zreszta jest z szynszylowego :)
a kto w wawie ja odbierze?
Zablokowany

Wróć do „Archiwum”