Chłoniak - chemioterapia wydłuża życie czy może cierpienie ?

Moderator: Dzima

ODPOWIEDZ
Pati od Mili

Re: Chłoniak - chemioterapia wydłuża życie czy może cierpien

Post autor: Pati od Mili »

ech Kajtusiu, dzielny jesteś niesamowicie! Pan Adam również ma mnóstwo wiary i zaparcia. Cieszę się bardzo, że udało się malucha ustabilizować. Mogę tylko sobie wyobrazić, co ostatnio przeszliście, oboje. Spokoju życzę Wam obojgu Panie Adamie i wielu jeszcze dobrych chwil razem z Kajtkiem.
Jak on świetnie wychodzi na zdjęciach- fotogeniczny jest :)
Mam nadzieję, że lepiej się czuje skoro zaczyna sam jeść. Proszę pisz Moje Siubutki co u Was.
Niezmiennie myślę o Was i trzymam kciuki

P.S: równia trochę mniej pochyła ;) tego i Kajtkowi życzę
Moje Siubutki

Re: Chłoniak - chemioterapia wydłuża życie czy może cierpien

Post autor: Moje Siubutki »

Witamy wszystkich, jedziemy z Kajtkiem właśnie do Medicavetu więc jest okazja aby coś napisać. Kajtek czuje się lepiej bardziej pomaga mi utrzymać swoją wagę, wcina wiecęj zieleninki, jest mniej wybredny. Częściej biega i stoi już na łapkach. Z drugiej strony zaczęły mu bardzo wypadać włoski i ewidentnie coś go pobolewa bo niechętnie się kładzie tylko skuli i przysiądzie.
Badania krwi, które wykonaliśmy ostatnio wskazywały na stan zapalny ( wysokie monocyty i neutrofile). Tak poza tym boby wzorowe, siku robi i jak trzeba to pogoni swojego braciszka :-).
Zobaczymy co powiedzą w Medicavecie.
Pozdrawiamy
Awatar użytkownika
sosnowa
Posty: 15289
Rejestracja: 19 paź 2013, 11:11
Miejscowość: Warszawa
Lokalizacja: Warszawa Saska Kępa
Kontakt:

Re: Chłoniak - chemioterapia wydłuża życie czy może cierpien

Post autor: sosnowa »

Mocno trzymamy.
Kajtek, nie daj się chłopie. dziewczyny cię pozdrawiają.
Moje Siubutki

Re: Chłoniak - chemioterapia wydłuża życie czy może cierpien

Post autor: Moje Siubutki »

Jedziemy już do domku, było ciężko. Kajtek ma pokłute wszystkie łapki. Na razie czuje się nieźle
Awatar użytkownika
martuś
Posty: 10187
Rejestracja: 08 lip 2013, 12:25
Miejscowość: Złocieniec
Lokalizacja: zachodniopomorskie
Kontakt:

Re: Chłoniak - chemioterapia wydłuża życie czy może cierpien

Post autor: martuś »

Biedny Kajtuś :pocieszacz: Najważniejsze, że lepiej się czuje :buzki:
Zuzia, Suzinek, Nala, Tola, Nutka
Obrazek
Awatar użytkownika
diefenbaker
Posty: 1786
Rejestracja: 17 lip 2013, 18:15
Miejscowość: Piaseczno
Kontakt:

Re: Chłoniak - chemioterapia wydłuża życie czy może cierpien

Post autor: diefenbaker »

zdjęcia z dziewczynami super :like: oby już tylko takie były... Kajtuś trzymaj się mocno i zdrowiej :fingerscrossed: :fingerscrossed:
Awatar użytkownika
sosnowa
Posty: 15289
Rejestracja: 19 paź 2013, 11:11
Miejscowość: Warszawa
Lokalizacja: Warszawa Saska Kępa
Kontakt:

Re: Chłoniak - chemioterapia wydłuża życie czy może cierpien

Post autor: sosnowa »

bardzo mocno trzymamy
Moje Siubutki

Re: Chłoniak - chemioterapia wydłuża życie czy może cierpien

Post autor: Moje Siubutki »

Witamy wszystkie świnki
Właśnie karmię małego więc szybciutko coś napiszę.
Kajtek czuje się nie najlepiej ponieważ walczy ze skutkami podania mu chemioterapeutyku. Ma podrażnione drogi oddechowe, łapki w strupkach, pocięte od golenia żyletką. Następny raz chyba sam go ogolę bo widzę, że baby jednak nie mają pojęcia o goleniu :). Wypadają mu też strasznie włoski. Poprawiła się natomiast jego aktywność, podchodzi do mnie, chce abym mu coś podał ale od wszystkiego odwraca główkę. To wina startych do podniebienia górnych trzonowców. Powoduje to tarcie dolnymi trzonowcami o górne podniebienie i w efekcie rany. Po chemioterapii czeka go wyrwanie jednego ząbka którego korzeń przerósł do oczodołu i powoduje całe to zamieszanie. Po za tym pokazuje swojemu braciszkowi kto na wybiegu jest szefem :) w zasadzie nie musi nic robić. Kiedy leży i odpoczywa, podchodzący do niego Romeo trzyma odpowiedni dystans bo wie, że jak zbliży się za bardzo to Kajtek wyląduje na jego karku :). Później jak będzie chwilka to zamieszczę jakieś zdjęcia.
Pozdrawiamy
Awatar użytkownika
diefenbaker
Posty: 1786
Rejestracja: 17 lip 2013, 18:15
Miejscowość: Piaseczno
Kontakt:

Re: Chłoniak - chemioterapia wydłuża życie czy może cierpien

Post autor: diefenbaker »

czyli sam w ogóle nie je teraz? :sadness: biedaczek jeszcze takie niedogodności się go imają... oby jak najszybciej przeszły te wszystkie nieprzyjemności :fingerscrossed:
Awatar użytkownika
sosnowa
Posty: 15289
Rejestracja: 19 paź 2013, 11:11
Miejscowość: Warszawa
Lokalizacja: Warszawa Saska Kępa
Kontakt:

Re: Chłoniak - chemioterapia wydłuża życie czy może cierpien

Post autor: sosnowa »

Z tym goleniem to fakt, powinni zatrudnić tam jakiegoś cyrulika :lol: Był tam swego czasu stażysta, ale jakoś go nie widuję od czasu, kiedy pomagał mi nieść posażną 120 Euzebiusza w zeszłym roku :lol:
Biedak, trzymam za te zębowe historie dodatkowo. A czemu te górne trzonowce tak starte? Nie przesada to aby?
ODPOWIEDZ

Wróć do „Nowotwory, guzy, ropnie, kaszaki”