Chłoniak - chemioterapia wydłuża życie czy może cierpienie ?

Moderator: Dzima

ODPOWIEDZ
Moje Siubutki

Re: Chłoniak - chemioterapia wydłuża życie czy może cierpien

Post autor: Moje Siubutki »

Witamy wszystkich
Kajtek podróżnik właśnie wcina śniadanie i tak przy okazji zdałem sobie sprawę, że pokonaliśmy już razem ponad 20 tys. kilometrów jeżdżąc do Warszawy i Wrocławia.

Obrazek
Moje Siubutki

Re: Chłoniak - chemioterapia wydłuża życie czy może cierpien

Post autor: Moje Siubutki »

Jesteśmy na miejscu, Kajtuś spokojny nie wie co go czeka mnie natomiast ogarnął wielki strach :-P

Obrazek
Awatar użytkownika
diefenbaker
Posty: 1786
Rejestracja: 17 lip 2013, 18:15
Miejscowość: Piaseczno
Kontakt:

Re: Chłoniak - chemioterapia wydłuża życie czy może cierpien

Post autor: diefenbaker »

Nie dziwię się, że boisz...mi nawet jest ciężko sobie wyobrazić co czujesz...jednak nie ze względu na brak wyobraźni czy empatii, ale na ogrom tych uczuć, które musisz teraz odczuwać i które są z pewnością przytłaczające :pocieszacz: Sama mam trochę perypetii z moimi, w tym wycinane guzy,ale to i tak ciężko porównać, zresztą nie o to tu chodzi. Doświadcza los te Wasze świneczki..i tyle czasu już walczycie... cieszę się, że choć czasem światełko w tunelu się zapala...i oby jak najczęściej się pojawiało :fingerscrossed:
Mili tak trzymaj :fingerscrossed:
Kajtuś oby już było po i wszystko się udało :fingerscrossed: I dla Waszych Dużych dużo sił i oby los się trochę bardziej łaskawy okazał :fingerscrossed:
Moje Siubutki

Re: Chłoniak - chemioterapia wydłuża życie czy może cierpien

Post autor: Moje Siubutki »

Kajtuś właśnie zasnął . Idę się przejść może czas szybciej minie do końca zabiegu
Moje Siubutki

Re: Chłoniak - chemioterapia wydłuża życie czy może cierpien

Post autor: Moje Siubutki »

Już po wszystkim. Widok masakryczny powiem wam. Kajtuś jest jeszcze odrętwiały i wykręconą ma główkę, co chwilę głośno piszczy zapewne z bólu, ale jest ze mną i nic mu już nie grozi. ;) Potem napiszę więcej
Ostatnio zmieniony 30 maja 2016, 19:28 przez Moje Siubutki, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
diefenbaker
Posty: 1786
Rejestracja: 17 lip 2013, 18:15
Miejscowość: Piaseczno
Kontakt:

Re: Chłoniak - chemioterapia wydłuża życie czy może cierpien

Post autor: diefenbaker »

Biedny mały, ale przeciwbólowe powinny dłużej działać...ważne, że już po :pocieszacz: węzły poszły na badania czy nie ma takiej potrzeby? oby jak najszybciej doszedł do siebie, dzielny świnek :fingerscrossed:
Moje Siubutki

Re: Chłoniak - chemioterapia wydłuża życie czy może cierpien

Post autor: Moje Siubutki »

Więc Kajtusiowi wycięto 6 węzłów podbródkowych i jeszcze torbiel na tarczycy się znalazla. Na 90 to węzły zmienione niestety przez chłoniaka, musimy poczekać na badanie hist. Widok pociętego Kajtusia jest przygnębiający, ale jest mu już lepiej bo przyjął swoją ulubioną pozycję podczas wylegiwania się :-) Zjadł nawet 5ml pokarmu. Obok Kajtka jest maluszek, który też miał ten sam zabieg co on, z tą różnicą że miał ropne zapalenie węzłów podbródkowych i ludowych. Biedny sam tu sobie siedzi.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Nowotwory, guzy, ropnie, kaszaki”