Gajka,Naewia i Milady - trzy najlepsze darth cavie

Tutaj opowiadamy o naszych pupilach.

Moderator: pastuszek

Regulamin forum
Tematy nie odwiedzane dłużej niż 90 dni będą usuwane.
Awatar użytkownika
Pandorzaste
Posty: 419
Rejestracja: 27 lip 2015, 14:54
Miejscowość: Kolbudy
Kontakt:

Re: Gajka,Naewia i Milady - trzy najlepsze darth cavie

Post autor: Pandorzaste »

Dla mnie to już była konkretna biegunka, bo w życiu nie widziałom, żeby boby się rozmazywały po posadzce po przejściu świnek, albo tych kilku złączonych w jedno-nie-wiadomo-co, ale skoro to nie jest aż tak poważne, to może zostaną na samym probiotyku, no i na suchej diecie (Milady i Gajka, rzecz jasna). Wczoraj był pierwszy dzień łączenia, więc przepisowo miały na wybiegu dużo treatów takich jak świeżutki ogórek, co też rzecz jasna na jakość bobków wpłynęło. Jak idzie o zachowanie zaś, to wszystkie mają energię...a potem padają i plackują na drybedach, zmęczone dogadywaniem się :lol: . Po czym energia wraca i wracają do ustalania hierarchii.

W zasadzie to ustalanie odbywa się w obrębie dwóch świnek, znaczy Naewi i Milady, bo ta ostatnia ani myśli dać się zdominować, za to myśli intensywnie, jakby tu zdominować większą od siebie koleżankę. Gajka natomiast patrzy na to z boku z lekkim zdezorientowaniem, co jakiś czas częstując którąś z włochatych panienek podchodzących do niej zbyt blisko strumieniem moczu :roll: . Więc włochacze biegają, turkotają, kręcą tyłeczkami a Gaja patrzy na to ze zdumieniem. Ja wciąż mówię, że ta świnia nie wie, że jest świnią, tylko myśli, że jest człowiekiem XD. Natomiast nie było zęboczynów, matriksa ani niczego podobnego. Najpoważniejszym incydentem jak dotąd było wyrwanie Milady nieco włosów przez Naewię i ich konsumpcja. Zdarzyło się jednak raz.

Czatuję na świnki z aparatem, bo chcę zrobić im więcej fotek. Na pewno w dogadywaniu się pomaga im przestrzeń jaką dla siebie dostały, a dziś jeszcze raz będzie wybieg, żeby się wyszalały porządnie.
Anulka1602

Re: Gajka,Naewia i Milady - trzy najlepsze darth cavie

Post autor: Anulka1602 »

I jak tam,panienki się dogadały??? Udało ci się zrobić jakieś :photo:
Awatar użytkownika
Pandorzaste
Posty: 419
Rejestracja: 27 lip 2015, 14:54
Miejscowość: Kolbudy
Kontakt:

Re: Gajka,Naewia i Milady - trzy najlepsze darth cavie

Post autor: Pandorzaste »

Dogadywanie trwa. Małż strasznie się martwi, bo niestety pojawiają się dźwięki bojowe świnek. Włosów znowu trochę polatało z każdej strony, skinka skończyła z zadrapanym boczkiem (ale nie do krwi, krew na szczęście się nie pojawia). Generalnie wybieg został odłożony na czas niewiadomy, dziewczyny mają za dużo nowości naraz (nowa świnka, nowy wybieg, nowa klatka) i to się kończy biegunką u dwóch z trzech. Wystarczy je wziąć na ręce, żeby im podać probiotyk, a już robią na człowieka maziaste boby, po czym znowu w klatce do pół godziny przechodzi i boby są normalne. W związki z czym na prośki jest teraz silny okres ochronny, żadnych wybiegów ani dodatkowych stresów. Łapki im umyłam, więc od jutra próbuję je nakłaniać do leków w klatce. Zdjęcia w związku z tym też na razie odkładam. Najważniejsze, żeby im się zdrowie nie posypało z tego stresu, bo wtedy podróż do weta by je wykończyła :( .

No ale z prośkami już tak jest, nie może być zbyt łatwo :glowawmur: . Ale nie martwcie się, skoro Gajka i Naewia po roku się dogadały, to w trójkę z Milady też się dogadają, choć może to potrwać. Zdaje się, że nie grożą nam nigdy lubiące się, przytulające świneczki :roll: .
Anulka1602

Re: Gajka,Naewia i Milady - trzy najlepsze darth cavie

Post autor: Anulka1602 »

A to kleksiary jedne :lol:
Trzymamy mocno :fingerscrossed: :fingerscrossed: :fingerscrossed: za zdrówko i bezstresowe,udane łączenie :buzki:
Awatar użytkownika
Pandorzaste
Posty: 419
Rejestracja: 27 lip 2015, 14:54
Miejscowość: Kolbudy
Kontakt:

Re: Gajka,Naewia i Milady - trzy najlepsze darth cavie

Post autor: Pandorzaste »

Po weekendzie na balowaniu w Toruniu wróciłam do świnek, które idealny boby mają nawet w czasie wybiegu! Choć na razie wybieg krótki czasowo, bo jednak jest jeszcze strach, że znowu się zestresują za mocno. Ale na razie wszystko, łącznie z bobami wygląda ok. Idealnie nie wygląda niestety podziabany tyłeczek łysolki, ale to niestety norma jak się łączy łysolka.

Zdjęcia z niewyjściową klatką, bo małż im sprzątał dzień wcześniej.

Obrazek

Obrazek
Mój ci on! Nie oddam! Miękko!

Obrazek

Obrazek
Wszystkie trzy na jednym poziomie! Niestety do kilku razy dziennie najwyżej.

Obrazek
Biedny, podziabany łysolek.

Obrazek

Obrazek

Obrazek
A tu klata wyjściowa, świeżo po wybiegu. Tym razem żadnych miękkich bobów!

Obrazek

Obrazek

Obrazek
Awatar użytkownika
Pandorzaste
Posty: 419
Rejestracja: 27 lip 2015, 14:54
Miejscowość: Kolbudy
Kontakt:

Re: Gajka,Naewia i Milady - trzy najlepsze darth cavie

Post autor: Pandorzaste »

No i co ja mogę powiedzieć? Z podróży przywiozłom czwartą świnię. Poduszkę- Kopernika. Wiecie, samiec łagodzi obyczaje w stadzie. Nawet jak jest poduszką :D .

Obrazek
Tu tuż po udanym wybiegu (żadnej biegunki!)

Obrazek
Tyłeczki jak widać do czyszczenia, ale póki co nie chcę ich traumatyzować kąpielą.

Obrazek
Nie tylko łyse świnki lubią dry bedy XD!

Obrazek
Za to mój łysolek kocha polarki od Pastuszka :love:

Obrazek
Tu widać też Kopernika. Oraz wszystkie trzy panny jedzące z jednej rolki!

Obrazek

Obrazek
Plus Kopernik :P

Obrazek
Wąchanie. Ale żadnego szczękania ząbkami!

Obrazek
A tak elegantka wcina ogórka.

Obrazek
A tak się wykłada po bieganiu i popcorningowaniu

Obrazek
Kto by się mógł oprzeć takiemu pysiowi?!
Awatar użytkownika
Pandorzaste
Posty: 419
Rejestracja: 27 lip 2015, 14:54
Miejscowość: Kolbudy
Kontakt:

Re: Gajka,Naewia i Milady - trzy najlepsze darth cavie

Post autor: Pandorzaste »

Świnki żyją!

Obrazek
...i marzą o ciachach O_o?

Obrazek
Joga!

Obrazek

Obrazek
Komitywa!

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek
Anulka1602

Re: Gajka,Naewia i Milady - trzy najlepsze darth cavie

Post autor: Anulka1602 »

Słodkości :love: :love: :love:
Awatar użytkownika
Pandorzaste
Posty: 419
Rejestracja: 27 lip 2015, 14:54
Miejscowość: Kolbudy
Kontakt:

Re: Gajka,Naewia i Milady - trzy najlepsze darth cavie

Post autor: Pandorzaste »

Trochę płaczę za Whisper, bo Cynthia te prosiaki tak opisuje, że wszyscy je kochamy. Ja na pewno.

Nasze małe mają się całkiem nieźle. Garść zdjęć.

Obrazek

Obrazek
Świnki uciekają z klatki ścigane przez zakrwawione monstrum XD

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek
ODPOWIEDZ

Wróć do „Nasze świnki”