Wiki z Wrocławia szuka nowego domku

Świnki, które znalazły swoje domy

Moderator: silje

Awatar użytkownika
jadziulka
Posty: 400
Rejestracja: 09 lip 2013, 7:35
Miejscowość: Lubin
Lokalizacja: Dolny Śląsk
Kontakt:

Re: Wiki z Wrocławia szuka nowego domku

Post autor: jadziulka »

Wizyta przedadopcyjna w sprawie Wikusi przeprowadzona, czekamy na zakup większej klatki:)
AniBanani

Re: Wiki z Wrocławia szuka nowego domku

Post autor: AniBanani »

Ciesze sie :love:
kleo250

Re: Wiki z Wrocławia szuka nowego domku

Post autor: kleo250 »

Witam
Mieszkam w Bielawie i mam już 2 letnią świnkę o imieniu Myszka. Chciałabym adoptować jej koleżankę. Proszę o kontakt
Vedette

Re: Wiki z Wrocławia szuka nowego domku

Post autor: Vedette »

Z tego co wiem Wiki jest już zarezerwowana. Poszukaj innej świnki, jest tu u nas sporo świnkowych samiczek do adopcji.
Awatar użytkownika
jadziulka
Posty: 400
Rejestracja: 09 lip 2013, 7:35
Miejscowość: Lubin
Lokalizacja: Dolny Śląsk
Kontakt:

Re: Wiki z Wrocławia szuka nowego domku

Post autor: jadziulka »

Wiki jedzie w środę do nowego domku do Lubina:) :fingerscrossed: oby sie dogadała z nowa koleżanką.
Awatar użytkownika
jadziulka
Posty: 400
Rejestracja: 09 lip 2013, 7:35
Miejscowość: Lubin
Lokalizacja: Dolny Śląsk
Kontakt:

Re: Wiki z Wrocławia szuka nowego domku

Post autor: jadziulka »

Wikusia próbuje sie dogadać z nową koleżanką. Na razie nowa koleżanka jest przestraszona i piszczy na każdą próbę zbliżenia się Wikusi do niej. Nowa rodzinka już pokochała Wiki, ale ta dla której ją sprowadzili na razie strajkuje.
nadia79

Re: Wiki z Wrocławia szuka nowego domku

Post autor: nadia79 »

Mam nadzieję, że się przekona, że Wiki to fajna dziewczynka ;). Trzymam kciuki za dziewczynki :fingerscrossed: .
Daga*

Re: Wiki z Wrocławia szuka nowego domku

Post autor: Daga* »

Witam Wikusia jest własnie u nas w domku i muszę przyznać, że to naprawdę świetna świnka. Cała moja rodzinka już ją pokochała i chyba z wzajemnościa :love: widać że świnka już się u nas zadomowiła i czuje się swobodnie ;) szczególnie uwielbia zwiedzać mieszkanie i biegać w pokoju po dywanie, gdzie ma już swój ulubiony kącik do spania :D
niestety nasza obecna świnka Lucy nadal nie toleruje Wiki i każda próba połączenia samiczek kończy sie niepowodzeniem. Próbowaliśmy już kilku sposobów łączenia w różnych miejscach, ale nic to nie daje :( no ale my nie tracimy nadziei i wciąż wierzymy, że nam się uda :)
Vedette

Re: Wiki z Wrocławia szuka nowego domku

Post autor: Vedette »

Witamy i bardzo sę cieszę,zę Wiki trafiła do cudownego domku. To kochana świnka. Coo do łączenia to myślę,że dziewczyny potrzebują czasu. Czasami jesttak,że świnki natychmiastowo się tolerują a czasami trzeba na to trochę czasu i cerliwości. Mam nadzieje,że wszystki się szybko uda. Pozdrawiamy
Daga*

Re: Wiki z Wrocławia szuka nowego domku

Post autor: Daga* »

Pomyślałam, że dodam zdjęcia Wikusi :D

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
I naszej Lucy :D
Obrazek
Obrazek
Obrazek
ODPOWIEDZ

Wróć do „Uratowane”