Cropp i Deep - przystojni panowie w DS

Świnki, które znalazły swoje domy

Moderator: silje

Awatar użytkownika
awa39
Posty: 175
Rejestracja: 17 lip 2013, 15:50
Miejscowość: Bydgoszcz
Kontakt:

Re: Cropp i Deep - przystojni panowie szukają domku [Poznań]

Post autor: awa39 »

Sjell pisze:no ja tez czekam na WPA i troche mnie juz denerwuje .Brak kontaktu wolontariusza , ktory ma pzreprowadzic wizyte , ale jeszcze czekam... bo te dwie swinki sa boskie!
To trzymam kciuki aby ta WPA odbyła się jak najszybciej bo mieszkanko chłopakom przygotowałeś super :fingerscrossed:
Sjell
Posty: 51
Rejestracja: 25 sie 2013, 19:48
Miejscowość: Jelenia Góra
Kontakt:

Re: Cropp i Deep - przystojni panowie szukają domku [Poznań]

Post autor: Sjell »

Dzieki! mam nadzieje ze starczy mi cierpliwosci , bo wszyscy w kolo mi mowia zebym sobie kupil w zoologu , bo szybciej i nie trzeba "cudowac" z WPA i umowa adopcyjna...
Sjell
Posty: 51
Rejestracja: 25 sie 2013, 19:48
Miejscowość: Jelenia Góra
Kontakt:

Re: Cropp i Deep - przystojni panowie szukają domku [Poznań]

Post autor: Sjell »

zaczynam byc poirytowany ta cala sytuacja a raczej szopka , z ta cala mondo cane ... co napisze to dostaje automatyczna wiadomosc , ze dziekuja i sie odezwa...a kontaktu niema nadal.Mozna tlumaczyc z ewolontariat ze cos tam , ale niepodoba mi sie to coraz bardziej.
Dzis sie wolontariusz licytuje ze on mi odpisal a ja jemu nie...niepowazne to wszystko...
Agrr... no wstepnie juz jestem umowiony na wizyte , mam nadzieje ze w koncu dojdzie do skutku!
Agmeszka

Re: Cropp i Deep - przystojni panowie szukają domku [Poznań]

Post autor: Agmeszka »

Dokładnie Cię rozumiem :)
Ja też pół roku temu miałam problem z adopcją z wizytami itd. aż w końcu zrezygnowałam bo poczułam się tak jakby nikomu nie zależało na tym aby świnki znalazły dom i żebym je przygarnęła. Jakby ktoś robił mi łaskę, że odda mi prosiaka pod opiekę.
Znalazłam świnkę z ogłoszenia i ja przygarnęłam. Darowałam sobie adopcje.
Po pół roku zarejestrowałam się na forum i postanowiłam jeszcze raz spróbować zaadoptować świnkę bo mój Maniek potrzebował towarzysza. Nie chciałam żeby był samotny.
Wiem że dużo osób się poddaje i idą do pierwszego lepszego zoologa po takich trudnościach z zaadoptowaniem zwierzaka.
Ja spróbowałam jeszcze raz, całe szczęście trafiłam na osobę która szybko i sprawnie przeprowadziła adopcje :)
Są tu ludzie którym naprawdę zależy na tym aby świnki miały dobrze i szybko znajdowały dobre i kochające domy i nie stwarzają problemów tam gdzie ich nie ma.
Widocznie tak musiało być dzięki temu, że za pierwszym razem się nie udało mam Mańka (prosiaczka z ogłoszenia) a za tydzień przyjedzie do mnie świnka którą udało się adoptować wszystko dobrze się skończyło :D
Sjell
Posty: 51
Rejestracja: 25 sie 2013, 19:48
Miejscowość: Jelenia Góra
Kontakt:

Re: Cropp i Deep - przystojni panowie szukają domku [Poznań]

Post autor: Sjell »

w srode jestem umowiony w koncu na wizyte! U mnie z wizyta jest problem bo ludzi w moim miescie niema ze stowarzyszenia i ludzie z forum musieli posilkowac sie pomoca innej fundacji. Zobaczymy jak sie sprawy potocza...
Agmeszka

Re: Cropp i Deep - przystojni panowie szukają domku [Poznań]

Post autor: Agmeszka »

Ja tez mialam ten sam problem, ale sie udalo i w piatek bede miala prosiaczka :)
Agmeszka

Re: Cropp i Deep - przystojni panowie szukają domku [Poznań]

Post autor: Agmeszka »

Dla chcącego nie ma nic trudnego, trzymam kciuki zeby sie udalo :fingerscrossed: :)
Awatar użytkownika
porcella
Moderator globalny
Posty: 23099
Rejestracja: 07 lip 2013, 22:39
Miejscowość: Warszawa
Lokalizacja: Warszawa-Mokotów
Kontakt:

Re: Cropp i Deep - przystojni panowie szukają domku [Poznań]

Post autor: porcella »

Kochani - jest nas na całą Polskę tylko około 80 osób z wolontariuszami włącznie, w tym najwięcej w największych miastach. Znamy się często tylko z forum, a przecież dzialamy w realu. Nie traktujcie nas, proszę, jak usługodawców, bo to bardziej skomplikowane - często DS wypatrzy do adopcji świnkę w innym mieście i wtedy trzeba organizować kogoś całkiem obcego do wizyty. Pomyślcie sami - ile razy w miesiącu znaleźlibyście kilka godzin, żeby pójść na rozmowę do obcych ludzi w sprawie obcej świnki? Jesteśmy tylko ludźmi - robimy ile się da, ale czasami są jakieś problemy. Nie pisze tego w tej konkretnej sprawie, tylko - tak - w ogóle... :-)
I przepraszam za Offtop :buzki:
"Człowiek jest odpowiedzialny za to, co oswoił" A. de St Exupery
kontakt tylko porcella7@gmail.com
aristo256

Re: Cropp i Deep - przystojni panowie szukają domku [Poznań]

Post autor: aristo256 »

Ale słodziaki :spsm: :świnka1: :świnka2: :jupi:
Sjell
Posty: 51
Rejestracja: 25 sie 2013, 19:48
Miejscowość: Jelenia Góra
Kontakt:

Re: Cropp i Deep - przystojni panowie szukają domku [Poznań]

Post autor: Sjell »

i moge je tylko narazie ogladac na fotkach. Bo WPA i osoba z ktora mialo sie to odbyc to porazka. Ale jest szansa teraz na inna osobe i szybsze zalatwienie formalnosci. Mam nadzieje ze tym razem pojdzie to normalnie.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Uratowane”