Cudowna Blanka za TM

Pamięci tych, które odeszły...

Moderator: pastuszek

Hawerowa

Re: Najsłodsza Blanka na świecie-Warszawa-wolna

Post autor: Hawerowa »

W sumie na przeszkodzie mi stoi tylko strach przed reakcją moich potworków.. :sadness:
Roksi147

Re: Najsłodsza Blanka na świecie-Warszawa-wolna

Post autor: Roksi147 »

Zawsze jest taki stres ja też mam teraz stresa czy Szarlotkę mi przyjmą ,ona taka malutka boje się żeby jej krzywdy nie zrobili.U ciebie jest o tyle prościej. że Blanka jest ulegała i nie powinna problemów stwarzać.A potworki w końcu się oswoją :102: .
Madzior

Re: Najsłodsza Blanka na świecie-Warszawa-wolna

Post autor: Madzior »

Hawerowa, na pewno uda Ci się łączenie :) jak coś, to służymy Ci radą. Świnki od Roksi są porządne i dobrze wychowane :szczerbaty: Wiem co mówię, bo już drugą świnkę będę brała od niej ;)
Hawerowa

Re: Najsłodsza Blanka na świecie-Warszawa-wolna

Post autor: Hawerowa »

A ile czasu będzie jeszcze trwało jej leczenie? Albo inaczej, diagnoza?
Roksi147

Re: Najsłodsza Blanka na świecie-Warszawa-wolna

Post autor: Roksi147 »

Sprawa z Blanką wygląda tak 19.12 ma kontrole w klinice do tego czasu robie jej zastrzyki ,podaje leki,oserwuje kontroluje wypijane picie i zobaczymy co dalej.Mi to wygląda na rozciągnięty brzuch po porodach jeden za drugim ,ale nie jestem wetem dlatego intensywna obserwacja jest jak na razie i szczegółowe zapisywanie co i jak.USG nic nie wykazało,RTG też nic nie wykazało.Blanka ma dwa problemy duży rozciągnięty brzunio krórego nie trzymają mięśnie oraz łapeczki jak żabka ale to niedobory witamin oraz złe żywienie niestety.

Obrazek
Obrazek
Madzior

Re: Najsłodsza Blanka na świecie-Warszawa-wolna

Post autor: Madzior »

Roksi147 pisze:Sprawa z Blanką wygląda tak 19.12 ma kontrole w klinice do tego czasu robie jej zastrzyki ,podaje leki,oserwuje kontroluje wypijane picie i zobaczymy co dalej.Mi to wygląda na rozciągnięty brzuch po porodach jeden za drugim ,ale nie jestem wetem dlatego intensywna obserwacja jest jak na razie i szczegółowe zapisywanie co i jak.USG nic nie wykazało,RTG też nic nie wykazało.Blanka ma dwa problemy duży rozciągnięty brzunio krórego nie trzymają mięśnie oraz łapeczki jak żabka ale to niedobory witamin oraz złe żywienie niestety.
Biedna żabcia :sadness: Powinien być absolutny zakaz pseudohodowli wszystkich gatunków.
KaTasia

Re: Najsłodsza Blanka na świecie-Warszawa-wolna

Post autor: KaTasia »

Blanka wygląda na tym zdjęciu jak mój Miki
Obrazek
I Miki też ma takie biedne, powyginane łapeczki. Trzymam kciuki za dziewczynkę, bo cudna jest.
Hawerowa

Re: Najsłodsza Blanka na świecie-Warszawa-wolna

Post autor: Hawerowa »

Powinni zrobić wiele rzeczy, ale coś im nie wychodzi.. Ale po to jesteśmy my, żeby pomóc maluchom ;)
Madzior

Re: Najsłodsza Blanka na świecie-Warszawa-wolna

Post autor: Madzior »

Szczerze mówiąc w mojej głowie tli się pewien pomysł, który dotyczyłby m.in trzymania zwierząt w sklepach zoologicznych, bo to m.in generuje tego typu przypadki...
Joan

Re: Najsłodsza Blanka na świecie-Warszawa-wolna

Post autor: Joan »

Sliczna kobietka, strasznie ma urzekającą mordkę :-*
ODPOWIEDZ

Wróć do „In Memoriam”