Jeżynka śliczna dziewczynka :)

Świnki, które znalazły swoje domy

Moderator: silje

katzarzyna

Re: Jeżynka śliczna dziewczynka :)

Post autor: katzarzyna »

no niby tak, ale jakby się nie zaakceptowały, to byłby problem :idontknow:
Awatar użytkownika
Cynthia
Moderator globalny
Posty: 12507
Rejestracja: 07 lip 2013, 16:05
Miejscowość: Kęty/Zielonka
Lokalizacja: Kęty/Zielonka
Kontakt:

Re: Jeżynka śliczna dziewczynka :)

Post autor: Cynthia »

To by wróciła do Dt... :szczerbaty:
katzarzyna

Re: Jeżynka śliczna dziewczynka :)

Post autor: katzarzyna »

a jest spokojna, towarzyska, kiziasta i miziasta?

Przegadam z TŻ...
joasior

Re: Jeżynka śliczna dziewczynka :)

Post autor: joasior »

Jeżynka jest grzeczną świnką w stosunku do ludzi. Jest płochliwa ale na kolankach jest grzeczna i rozpłaszcza się jak naleśnik. :love:
Odnośnie innych świnek to zanim do mnie trafiła siedziała z 2 koleżankami. Niestety z moją Matyldą sie nie dogadała. Ale na razie chciałabym jej poszukać domu z towarzyszką. Jeśli sie nie dogadają to będzie do adopcji solo.
Awatar użytkownika
Cynthia
Moderator globalny
Posty: 12507
Rejestracja: 07 lip 2013, 16:05
Miejscowość: Kęty/Zielonka
Lokalizacja: Kęty/Zielonka
Kontakt:

Re: Jeżynka śliczna dziewczynka :)

Post autor: Cynthia »

Joasior, a może jakiegoś malucha jej od Panny Fiu Fiu przysposobić? Wtedy się połączy i jest pewność że przyszły DS nie będzie miał kłopotów z łączeniem, a ona będzie miała towarzystwo
Awatar użytkownika
Mysz
Posty: 2072
Rejestracja: 07 lip 2013, 21:20
Miejscowość: Mrągowo
Lokalizacja: warmińsko-mazurskie
Kontakt:

Re: Jeżynka śliczna dziewczynka :)

Post autor: Mysz »

Też uważam,że Jeżynka z maluszkiem się dogada,bo ona jest podobna do mojej Tiny.Łączenie Diablicy z dorosłą świnką,to koszmar,ale już trzy razy zaakceptowała malucha,więc może z Jeżynką będzie podobnie.
U mnie Jeżyna siedziała z Maluszkiem i Stefą,Stefę trochę ganiała, Maluszka nie;z moimi dziewczynami też nie było jakiś konfliktów,oczywiście po za Tiną.
joasior

Re: Jeżynka śliczna dziewczynka :)

Post autor: joasior »

No to Cynthia dawaj jakiegoś maluszka :D Tzn pożycz bo jak się jednak nie dogadają to zwrócę ;)
Z Matyldą się nie dogadała, Małą (nazwaną przez mojego synka Zuzią) też goniła, pomimo iż malutka była ale może dlatego, że Mała z Matyldą była razem na wybiegu. Samą Małą z Jeżynką nie puszczałam. A że Mała już nieco urosła (i nie jest już taka mała ;) ) to raczej już nie sprawdzę.
Awatar użytkownika
Cynthia
Moderator globalny
Posty: 12507
Rejestracja: 07 lip 2013, 16:05
Miejscowość: Kęty/Zielonka
Lokalizacja: Kęty/Zielonka
Kontakt:

Re: Jeżynka śliczna dziewczynka :)

Post autor: Cynthia »

Jak się coś wykluje chętnie Ci sprezentuje... Na razie nic na to nie wskazuje, chyba że Kornela jednak chowa w sobie niespodziankę :szczerbaty:
joasior

Re: Jeżynka śliczna dziewczynka :)

Post autor: joasior »

Ja i tak teraz nie miałabym czasu sie tym zająć więc po moim powrocie w listopadzie może juz będzie wiadomo czy jakieś maluszki u Ciebie będą. :D
Awatar użytkownika
Cynthia
Moderator globalny
Posty: 12507
Rejestracja: 07 lip 2013, 16:05
Miejscowość: Kęty/Zielonka
Lokalizacja: Kęty/Zielonka
Kontakt:

Re: Jeżynka śliczna dziewczynka :)

Post autor: Cynthia »

Na pewno będzie wiadomo :ok: Po Twoim powrocie wpadamy z Kornelką na kawę, mam nadzieję że Kornelka to już zostanie. Do tego czasu powinno jej już całe futro odrosnąć :jupi:
ODPOWIEDZ

Wróć do „Uratowane”