sklep w zabrzu

Wątki nieaktywne a godne zachowania

Moderator: porcella

Regulamin forum
1. Do działu archiwum bez zgody admina nie wolno przenosić wątków z wyjątkiem:
a. nieaktywnych/zamkniętych wątków adopcyjnych;
b. wątków związanych z akcjami, imprezami które już miały miejsce.
W innych przypadkach tematy mogą zostać skasowane bez wcześniejszego ostrzeżenia.
Wątki przenoszone do działu "Archiwum" muszą zostać zamknięte.
Zablokowany
fenek

sklep w zabrzu

Post autor: fenek »

Dzwonil przed chwila do mnie facet, ktory adoptowal ode mnie swinki niedawno, ze widzi slaniajaca sie swinke w sklepie
Mowil adres - zabijcie mnie nie pamietam.
sklep w centrum handlowym w zabrzu.
rozmawialam z kierowniczka : nie nie odda za darmo, odda hodowcy on ja bedzie leczyl.
rece opadaja :(
prosilam o zdjecia, filmik, jak dostane na majla - cos bedziemy probowac robic :(
moze sie uda jakas kontrole chociaz... :( tej swinki to sie juz raczej uratowac nie da :(


postscriptum :
Pani wezwala straz miejska!
Straz miejska nakazala by sprzedawczyni TERAZ pojechala ze swinka do weterynarza.
Poniewaz nie miala sprzedawczyni transportu to straz miejska ja zawiezie do weterynarza.
Bedzie nalozony mandat (podchodzi pod znecanie sie)
i zalozona sprawa w sadzie!
prosilam o dokladne namiary na sklep.


Jestem pod wrazeniem. Pani mowila, ze na poczatku sie z nich smieli w sklepie ale jeden ze straznikow potraktowal sprawe serio i dzieki niemu mamy taki obrot sprawy.
moze warto nawiazac kontakt ze straza miejska w zabrzu ?
Ostatnio zmieniony 12 gru 2013, 20:05 przez fenek, łącznie zmieniany 1 raz.
Laraine

Re: sklep w zabrzu

Post autor: Laraine »

Cholerka... ja jestem teraz na Święta u babci w Strzelcach... mogę się w sobotę rano zabrać ze znajomą na Śląsk... dopiero w sobotę :angry: Albo kuzynkę tam mogę jutro wysłać, mogłaby podejść po pracy - zna się na świnkach, sama ma dwie.
odeta89

Re: sklep w zabrzu

Post autor: odeta89 »

fenek pisze: postscriptum :
Pani wezwala straz miejska!
Straz miejska nakazala by sprzedawczyni TERAZ pojechala ze swinka do weterynarza.
Poniewaz nie miala sprzedawczyni transportu to straz miejska ja zawiezie do weterynarza.
Bedzie nalozony mandat (podchodzi pod znecanie sie)
i zalozona sprawa w sadzie!
prosilam o dokladne namiary na sklep.
bardzo dobra akcja Straży, aż jestem w szoku.
Zablokowany

Wróć do „Archiwum”