Klara i Wanda - adoptowane

Świnki, które znalazły swoje domy

Moderator: silje

Awatar użytkownika
Iza
Posty: 4442
Rejestracja: 14 lip 2013, 18:43
Miejscowość: Bydgoszcz
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie
Kontakt:

Re: Klara i Wanda -świnkorodzinka szuka człowieka [BYDGOSZCZ

Post autor: Iza »

Dziewczynki zarezerwowane! :) Proszę o :fingerscrossed: by wszystko poszło dobrze :)

Edit: We wtorek jadą do nowego domu! :jupi: :yahoo: ale..będę tęsknić za nimi ;)
ObrazekObrazek
ObrazekObrazek
Awatar użytkownika
Skiti
Posty: 1132
Rejestracja: 07 lip 2013, 21:14
Miejscowość: Grudziądz
Lokalizacja: Grudziądz (kuj-pom)
Kontakt:

Re: Klara i Wanda -rezerwacja [BYDGOSZCZ]

Post autor: Skiti »

Wiesz, przecież nie jadą tak daleko - zawsze możesz je odwiedzić :D
Będą miały dobrze. Znajoma dała mi nawet wolną rękę i kupimy wszystko czego tylko trzeba do świńskiej sielanki :lol: Ciągle powtarza, że muszą mieć wszystko co najlepiej, by były szczęśliwe i długo żyły. Będziemy robiły wspólne zamówienia na karmę i akcesoria, będę ich doglądała ;) Wczoraj zamówiłyśmy kulę smakulę (paśniczek) do turlania, bo podobno dziewuszki uwielbiają. Pyszna karma i sieczka w gotowości. Mają już własny kocyk i zrobione miejsce na klatkę 120. Bez najmniejszego zastanowienia zgodziła się na taką dużą. Ludzie (mama, tata, syn) pozytywnie zakręceni. Np. niedawno umarła im rybka, która żyła 1,5 roku i zrobili jej "pogrzeb", a nie spuścili do toalety.
Dziś ostatnia rozmowa, ostatnie szlify, ostatnie zakupy przed przyjazdem dziewczyn. Zawsze będę pod telefonem i będę służyła jej radą i pomocą :szczerbaty:
Awatar użytkownika
Iza
Posty: 4442
Rejestracja: 14 lip 2013, 18:43
Miejscowość: Bydgoszcz
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie
Kontakt:

Re: Klara i Wanda -rezerwacja [BYDGOSZCZ]

Post autor: Iza »

Super :) W takim razie jestem już zupełnie spokojna o dziewczynki :) A Wanda właśnie dostała rujkę i biega mi koło nóg taka świnkociuchcia :lol:
ObrazekObrazek
ObrazekObrazek
Awatar użytkownika
Skiti
Posty: 1132
Rejestracja: 07 lip 2013, 21:14
Miejscowość: Grudziądz
Lokalizacja: Grudziądz (kuj-pom)
Kontakt:

Re: Klara i Wanda - w drodze do domu stałego :)

Post autor: Skiti »

Melduję, że Świnki zostały przekazane DS do rąk własnych :D
ODPOWIEDZ

Wróć do „Uratowane”