W ich sytuacji - czego więcej można sobie życzyć?
Niewidomy Szelest i Panna Piętka z parku - Warszawa
Moderator: silje
- porcella
- Moderator globalny
- Posty: 23283
- Rejestracja: 07 lip 2013, 22:39
- Miejscowość: Warszawa
- Lokalizacja: Warszawa-Mokotów
- Kontakt:
Re: Niewidomy Szelest i Panna Piętka z parku - Warszawa
Właśnie upłynął rok, odkąd Szelest usłyszał, że należy zapewnić mu opiekę paliatywną, bo guz na tarczycy, wada serca... hmmm nie młodnieje, wiadomo, ale leki działają niezawodnie i staruszek radzi sobie naprawdę dobrze. Tymczasem Piętka po usunięciu podobnego guza w grudniu czuje się świetnie i zdecydowanie poprawił się jej charakter - złagodniała i już nie gania Szelesta...
W ich sytuacji - czego więcej można sobie życzyć?


W ich sytuacji - czego więcej można sobie życzyć?