16-pak(?) + tymczasy - czyli moje mini zoo..

Tutaj opowiadamy o naszych pupilach.

Moderator: pastuszek

Regulamin forum
Tematy nie odwiedzane dłużej niż 90 dni będą usuwane.
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Aussie.
Posty: 1085
Rejestracja: 20 paź 2015, 17:06
Miejscowość: Olsztynek
Kontakt:

Re: 15-pak(?) + tymczasy - czyli moje mini zoo..

Post autor: Aussie. »

Hahahaha ja raczej powiekszę stado, na pewno nie uszczuple więc nic z tego :D. Także na kawę zapraszam, świnki pomiziać można ale skład zostaje taki sam :D. Ja się nie muszę pilnować, mam 8 bodyguard'ów, nic ani nikt nie umknie ich uwadze :102: .
Już w DS: Salsa, Rumba, Mamba, Samba, Mała Mi, Panna Migotka, Elwirka, Frania, Lazio, Milky, Poziomka, Marysia +41
Za TM: Pestka [*] Płatek [*] Eklerka [*]
Zapraszam do nas:
Obrazek
Chocolate Monster

Re: 15-pak(?) + tymczasy - czyli moje mini zoo..

Post autor: Chocolate Monster »

To daj chociaż jakiejś jej zdjęcie,bo ją uwilbiam! :love:
cavioholiczka

Re: 15-pak(?) + tymczasy - czyli moje mini zoo..

Post autor: cavioholiczka »

Super zdjęcie :buzki: Pogratulować Świętemu Mikołajowi!
Awatar użytkownika
Aussie.
Posty: 1085
Rejestracja: 20 paź 2015, 17:06
Miejscowość: Olsztynek
Kontakt:

Re: 15-pak(?) + tymczasy - czyli moje mini zoo..

Post autor: Aussie. »

Zdjęć nie ma! Gwiazda jest na urlopie, przecież dopiero co skończyły się święta. Bycie taką gwiazdą internetów jest bardzo męczące i wymagające więc co jakiś czas trzeba odpocząć i to właśnie taki czas :D.

Pełno się troszkę u nas zrobiło bo na tydzień przyjechały, na wiejskie wczasy, cztery piękne dziewczęta z Olsztyna. Poruszenie wielkie ponieważ ów dziewczyny znają się doskonale z moją trójką. Spędziły wspólnie całe wakacje i toteż wtedy ostatnio się widziały więc podłoga w pokoju została opanowana przez bardzo kolorowe i różnorodne stadko. W sumie 9 świnek biega sobie, kwiczy i kręci kuperkami :D. Nie od razu wypuściłam z klatki Cynkę i Lilkę ale ponieważ obie gryzły kratki i kwiliły do pozostałych świnek to postanowiłam dać im szansę. SUKCES! Teraz latają sobie wszystkie, dwie z Olsztyńskich świnek są w podobnym wieku więc fruwają sobie razem i popkornigują radośnie :D. Podeszły nawet do mnie razem z innymi świnkami po liście rzymskiej :love: .

PS: Do wielbicieli Cynki & Lilianki, w ich wątku dosłownie za moment pojawią się nowe zdjęcia z wczoraj, nie zabraknie na nich też Wujka Grzebyka :D.
Już w DS: Salsa, Rumba, Mamba, Samba, Mała Mi, Panna Migotka, Elwirka, Frania, Lazio, Milky, Poziomka, Marysia +41
Za TM: Pestka [*] Płatek [*] Eklerka [*]
Zapraszam do nas:
Obrazek
Chocolate Monster

Re: 15-pak(?) + tymczasy - czyli moje mini zoo..

Post autor: Chocolate Monster »

Oj to zabawy a zabawy tam mają :lol:
Awatar użytkownika
Aussie.
Posty: 1085
Rejestracja: 20 paź 2015, 17:06
Miejscowość: Olsztynek
Kontakt:

Re: 15-pak(?) + tymczasy - czyli moje mini zoo..

Post autor: Aussie. »

No dzieje się, to fakt :D.
Już w DS: Salsa, Rumba, Mamba, Samba, Mała Mi, Panna Migotka, Elwirka, Frania, Lazio, Milky, Poziomka, Marysia +41
Za TM: Pestka [*] Płatek [*] Eklerka [*]
Zapraszam do nas:
Obrazek
katiusha

Re: 15-pak(?) + tymczasy - czyli moje mini zoo..

Post autor: katiusha »

Masz tam kororowy zawrót głowy! Obrazek
Awatar użytkownika
Aussie.
Posty: 1085
Rejestracja: 20 paź 2015, 17:06
Miejscowość: Olsztynek
Kontakt:

Re: 15-pak(?) + tymczasy - czyli moje mini zoo..

Post autor: Aussie. »

Aż im chyba dzisiaj foty pocykam bo tak kolorowo to jeszcze nie było, choć osobiście bardzo mi białasków do kompletu brakuje.. są trzy szylkrety ale każda inna, dwa łaciate trikolorki, jedna czarno biała, jedna biała, łysa, jedna brązowa i jedna czarna :D. Rodzajem sierści zdecydowana przewaga dla rozetek :D. Swoją drogą to niezła wróżba jak wchodzę w nowy rok z dziewiatką swinek :lol: .
Już w DS: Salsa, Rumba, Mamba, Samba, Mała Mi, Panna Migotka, Elwirka, Frania, Lazio, Milky, Poziomka, Marysia +41
Za TM: Pestka [*] Płatek [*] Eklerka [*]
Zapraszam do nas:
Obrazek
Chocolate Monster

Re: 15-pak(?) + tymczasy - czyli moje mini zoo..

Post autor: Chocolate Monster »

A skąd Ty tyle masz?
Awatar użytkownika
Aussie.
Posty: 1085
Rejestracja: 20 paź 2015, 17:06
Miejscowość: Olsztynek
Kontakt:

Re: 15-pak(?) + tymczasy - czyli moje mini zoo..

Post autor: Aussie. »

Moje trzy + Lilka i Cynka + cztery panienki na hotel :). Wczoraj pocykałam im foteczki na wybiegu więc dzisiaj po pracy wstawię ;).
Już w DS: Salsa, Rumba, Mamba, Samba, Mała Mi, Panna Migotka, Elwirka, Frania, Lazio, Milky, Poziomka, Marysia +41
Za TM: Pestka [*] Płatek [*] Eklerka [*]
Zapraszam do nas:
Obrazek
ODPOWIEDZ

Wróć do „Nasze świnki”