Świnka Pigi w bajkowym DS

Świnki, które znalazły swoje domy

Moderator: silje

Libra20

Świnka Pigi w bajkowym DS

Post autor: Libra20 »

Imię świnki: Pigi
Wiek świnki: ok. 2,5 roku
Płeć świnki: Samica
Nr adopcyjny: 1146
Miejscowość, w której przebywa zwierzę, oraz u kogo: Gorzów Wielkopolski, Libra20

Historię zwierzęcia, przebyte choroby: Świnka kupiona w Norwegii i przywieziona do Polski, oddana przez poprzednią właścicielkę z powodu braku czasu.
Świnka po „kompleksowym przeglądzie” u weterynarza :) Sierść i skóra ładna, ząbki, nosek, uszka, łapki i pazurki w porządku :) Osłuchowo bez zastrzeżeń. Świnka ma lekko wydęte boczki, ciąża wykluczona na USG ewentualna możliwość rozwoju cyst ale mierzymy się w pasie jak modelki ;) Pigi ma niestety zapalenie spojówki ale dajemy kropelki (gentamici wzf 0,3%) i powinno być ok. :)

Informacje dot. diety: Jeżeli chodzi o jedzonko to Pigi to wybredna dama :) CN nie tknie :) Wcina za to Vitapol, powolutku próbujemy się przestawić. Poza tym je sianko, suszoną i świeżą pietruszkę, ogórka, sałatę, paprykę oraz liście, włosy i kolbę kukurydzy :) Burka i marchewkę dziubnie od biedy :D Jabłko, seler, zioła suszone, kolby są fuj :D I żeby się nikt nie przestraszył dodam, że prawie wcale nie pije. Przez 4 dni u mnie dwa razy widziałam ją przy poidełku :)

Stan adopcji: wolna po 1 listopada

Wszelkie dodatkowe informacje dot. adopcji zwierzęcia: do wydania do innej świnki

Kontakt do osoby, u której przebywa zwierzę: PW, email: b.placek@wp.pl

Informację o tym, kto wydał zgodę na założenie wątku: Joanna_Gorzów

Pigi jest ogólnie przekochaną świnką :love: Jest bardzo grzeczna i spokojna ale za to ciekawska za dwie :) wszędzie węszy i wtyka nosek :) pięknie leżakuje na legowisku ale i na kolankach cudnie się ropłaszcza :) można miziać do woli i słuchać jak śpiewa z zadowolenia :) co ciekawe jak chce siusiu to zaczyna uciekać żeby broń boże na kolankach nie zrobić :) według poprzedniej właścicielki nauczona korzystać z kuwety. Jestem w stanie w to uwierzyć ponieważ w klatce załatwia się w jednym miejscu. Trochę boi się wyciągania z klatki ale na kolankach od razu się relaksuje :) Pozwala się nawet miziać po brzuszku a na USG to nam zasnęła :love: Wczoraj po kolacji i mizianku zaszczyciła nas pierwszym popcorningiem :) Małpując od moich świnek zaczyna już kwiczeć na przywitanie i jak chce jeść, choć nie jestem pewna czy tak naprawdę wie po co to robi :laugh: No i przede wszystkim ma bardzo piękne umaszczenie :) Przyznam, że jak ją pierwszy raz zobaczyłam to byłam w szoku :) Było by bardzo fajnie gdyby zamieszkała ze świnką o podobnym charakterze ;) wyobraźcie sobie takie dwa śpiące, przytulone do siebie miziaki :love:

A oto dama we własnej osobie :)

Co tam masz? Poka poka :lol:

Obrazek

A kto tu wlazł do mojej wielkiej klatki? :shock:

Obrazek

No patrzaj jakie mam biedne oczko :(

Obrazek

No co Ty chce ode mnie? :idontknow:

Obrazek

Ty wielka, dała być już pospać a nie pstrykasz i pstrykasz :pray:

Obrazek
odeta89

Re: Świnka Pigi szuka bajkowego domku :) (Gorzów Wielkopolsk

Post autor: odeta89 »

Na przedostatnim zdjęciu wygląda jakby była biała, a to beż! Piękna :love:
Libra20

Re: Świnka Pigi szuka bajkowego domku :) (Gorzów Wielkopolsk

Post autor: Libra20 »

No :) Jest piękna, grzeczna i kochana :love: jest u mnie 6 dni a już mi serce pęka jak pomyślę, że mam ją oddać :(
odeta89

Re: Świnka Pigi szuka bajkowego domku :) (Gorzów Wielkopolsk

Post autor: odeta89 »

to nie oddawaj :szczerbaty: Libra - jeden proś w tą, czy w tamtą :szczerbaty:
Awatar użytkownika
jasnoluska
Posty: 514
Rejestracja: 08 lip 2013, 8:38
Miejscowość: Radom
Lokalizacja: Radom
Kontakt:

Re: Świnka Pigi szuka bajkowego domku :) (Gorzów Wielkopolsk

Post autor: jasnoluska »

Piękna :) :fingerscrossed: za dobry domek
"Zarozumiałością oraz bezczelnością człowieka jest mówienie,
że zwierzęta są nieme, tylko dlatego że są nieme dla jego tępej percepcji. "

http://www.forum.swinkimorskie.eu/viewt ... f=55&t=339
Ann

Re: Świnka Pigi szuka bajkowego domku :) (Gorzów Wielkopolsk

Post autor: Ann »

Nie mogę się na nią napatrzeć :love:
Libra20

Re: Świnka Pigi szuka bajkowego domku :) (Gorzów Wielkopolsk

Post autor: Libra20 »

odeta89 pisze:to nie oddawaj :szczerbaty: Libra - jeden proś w tą, czy w tamtą :szczerbaty:
Uzgodniłam z TŻ że jak się przez miesiąc nic nie ruszy to zostanie z nami :) właśnie skończyłyśmy kolankowanie :) jak ona przepięknie się tuli :love: jak tylko spróbowała zejść mi z kolan od razu ją do klatki a ona w swój róg i siusiu :) jest wspaniała i mam nadzieję, że znajdzie równie wspaniały domek :)
odeta89

Re: Świnka Pigi szuka bajkowego domku :) (Gorzów Wielkopolsk

Post autor: odeta89 »

Libra lepiej skróćcie czas oczekiwania do końca weekendu :szczerbaty: , bo z taką świnkopięknością i tak może być to za długo :D
Libra20

Re: Świnka Pigi szuka bajkowego domku :) (Gorzów Wielkopolsk

Post autor: Libra20 »

No trudno, przecież nie mogę przygarnąć każdej świnki która trafi do mnie na DT :D boję się że jak tak zacznę od pierwszej to już tak zostanie :D poza tym poruszyłaś sedno, Pigi jest piękna i ma przez to dużą szansę na szybką adopcję. A nóż kiedyś się trafi jakaś mniej urodziwa (o ile w ogóle jest możliwa mało urodziwa świnka :laugh: ), której nikt nie będzie chciał? :(
odeta89

Re: Świnka Pigi szuka bajkowego domku :) (Gorzów Wielkopolsk

Post autor: odeta89 »

Libra20 pisze:No trudno, przecież nie mogę przygarnąć każdej świnki która trafi do mnie na DT :D boję się że jak tak zacznę od pierwszej to już tak zostanie :D poza tym poruszyłaś sedno, Pigi jest piękna i ma przez to dużą szansę na szybką adopcję. A nóż kiedyś się trafi jakaś mniej urodziwa (o ile w ogóle jest możliwa mało urodziwa świnka :laugh: ), której nikt nie będzie chciał? :(
właśnie!
pragnę też zauważyć, że świnia nauczona kuwetowania to rzadkość.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Uratowane”