Grupa AA czyli Agatka i Antosia... Dwie świnki skinny :P

Tutaj opowiadamy o naszych pupilach.

Moderator: pastuszek

Regulamin forum
Tematy nie odwiedzane dłużej niż 90 dni będą usuwane.
anuleczka

Re: Grupa AA czyli Agatka i Antosia... Dwie świnki skinny :P

Post autor: anuleczka »

jolka :D oczywiście, że tak. Agatka to piękne imie :love: już zawsze będzie mi się kojarzyło z .... moją Agatką :love: :lol: oby żyła jak najdłużej. Na razie jest zdrowa i szczęśliwa . Dziękuje dziewczyny za miłe słowa :D
Casia

Re: Grupa AA czyli Agatka i Antosia... Dwie świnki skinny :P

Post autor: Casia »

Anuleczko, gdzie można taka miske kupic i czy swinki ja przewracja? Bo moje przewróca kazda. Już taka ciezka królicza dałam i cała karma wysypana . A te się dra, ze zarcia nie ma :o .
anuleczka

Re: Grupa AA czyli Agatka i Antosia... Dwie świnki skinny :P

Post autor: anuleczka »

Casia pisze:Anuleczko, gdzie można taka miske kupic i czy swinki ja przewracja? Bo moje przewróca kazda. Już taka ciezka królicza dałam i cała karma wysypana . A te się dra, ze zarcia nie ma :o .
Casia , tę miskę dostałam z Usa hihi. Jest faktycznie idealna, nie do przewrócenia 8-) Trochę wielka ale na szczęście mają 120 cm klatke , więc nie ma żle :102:
anuleczka

Re: Grupa AA czyli Agatka i Antosia... Dwie świnki skinny :P

Post autor: anuleczka »

Dziewczyny :ups: chyba oszalałam. Od jakiegoś czasu bardzo intensywnie myślę nad przyszłością moich dziewczynek. Mam słabość do baldwinków. Może za jakiś czas pojawi się w Naszym życiu emerytka Foxy :love: Okaże się w przyszłości :buzki: To córka mojego Toficzka
Awatar użytkownika
jolka
Wiceprezes ds. adopcyjnych
Posty: 7734
Rejestracja: 27 sie 2014, 20:57
Miejscowość: Warszawa
Lokalizacja: Warszawa-Mokotów
Kontakt:

Re: Grupa AA czyli Agatka i Antosia... Dwie świnki skinny :P

Post autor: jolka »

anuleczka pisze:Dziewczyny :ups: chyba oszalałam. Od jakiegoś czasu bardzo intensywnie myślę nad przyszłością moich dziewczynek. Mam słabość do baldwinków. Może za jakiś czas pojawi się w Naszym życiu emerytka Foxy :love: Okaże się w przyszłości :buzki: To córka mojego Toficzka
i super, bardzo się cieszę i juz nie mogę doczekać :)
Chantal Jaśminka TM /16.11.2014
Kafelek TM 04.06.2018-
Zuzia TM 21.06.2018
Myszka TM 26.12.2018
Grusia TM 15.11.2019
Patryczek TM-21.12.2020
Olala TM-2.04.2021
Agatka TM-8.07.2021
Blusia TM-6.08.2021
anuleczka

Re: Grupa AA czyli Agatka i Antosia... Dwie świnki skinny :P

Post autor: anuleczka »

Ja też nie mogę się doczekać. Nie , żebym była niecierpliwa... ale to w końcu córka mojego Tofika :love: Poczekamy ile trzeba. Mam nadzieje, że zdążą się poznać z moją Agatką . Ehhhh starość tych naszych zwierzaczków to koszmar :levitation: Foxy to bardzo spokojna i pokojowa świnka zupełny klonik tatusia. Mam nadzieje, że dziewczynki przyjmą ją z otwartymi serduszkami. Nigdy nie słyszałam szczękania ząbkami więc myślę, że będzie dobrze.
NECIA1978

Re: Grupa AA czyli Agatka i Antosia... Dwie świnki skinny :P

Post autor: NECIA1978 »

Jakie one są przecudne :love: jak ja bym chciała takiego golaska :love: super, że dołączy trzecia :buzki:
anuleczka

Re: Grupa AA czyli Agatka i Antosia... Dwie świnki skinny :P

Post autor: anuleczka »

NECIA1978 pisze:Jakie one są przecudne :love: jak ja bym chciała takiego golaska :love: super, że dołączy trzecia :buzki:
z tego co wyczytałam , Foxy urodziła się w grudniu 2013 r i nie długo przejdzie na zasłużoną emeryturę. Nie wiem jak wytrzymam te dwa miesiące :ups: Jest wyczekiwana jakby dopiero miała się urodzić :peace:
NECIA1978

Re: Grupa AA czyli Agatka i Antosia... Dwie świnki skinny :P

Post autor: NECIA1978 »

No wcale się nie dziwię, że przebierasz już nogami, też bym przebierała :lol:
anuleczka

Re: Grupa AA czyli Agatka i Antosia... Dwie świnki skinny :P

Post autor: anuleczka »

Smutna wiadomość :roll: Wczoraj Foxy odeszła zostawiając 3 tyg maluszki. Nawet jej nie zobaczyłam. Prawdopodobnie zadławiła się karmą :pray: Nie była mi przeznaczona :pray: Dziewczynki czują się dobrze. Pozdrawiamy grupe
ODPOWIEDZ

Wróć do „Nasze świnki”