Kromkowe stado świnkowe - pożegnanie

Tutaj opowiadamy o naszych pupilach.

Moderator: pastuszek

Regulamin forum
Tematy nie odwiedzane dłużej niż 90 dni będą usuwane.
Awatar użytkownika
porcella
Moderator globalny
Posty: 23102
Rejestracja: 07 lip 2013, 22:39
Miejscowość: Warszawa
Lokalizacja: Warszawa-Mokotów
Kontakt:

Re: Kromkowe stado //Tadeuszek [*]

Post autor: porcella »

Zęby to chyba najgorsza rzecz u gryzonia. Współczuję Wam bardzo, ale zrobiliście wszystko, a nawet więcej. :pocieszacz:
"Człowiek jest odpowiedzialny za to, co oswoił" A. de St Exupery
kontakt tylko porcella7@gmail.com
Awatar użytkownika
bziki2
Posty: 568
Rejestracja: 14 lip 2013, 18:43
Miejscowość: kraków
Kontakt:

Re: Kromkowe stado //Tadeuszek [*]

Post autor: bziki2 »

Dzielnie razem walczyliście. Bardzo nam przykro. Tadeuszku :candle: na drogę za TM.
patic6

Re: Kromkowe stado //Tadeuszek [*]

Post autor: patic6 »

Wspołczuję... A dopiero niedawno rozmawialiśmy gdzieś o tych świnkach z lasu :( Tadziu :candle:
Awatar użytkownika
diefenbaker
Posty: 1786
Rejestracja: 17 lip 2013, 18:15
Miejscowość: Piaseczno
Kontakt:

Re: Kromkowe stado //Tadeuszek [*]

Post autor: diefenbaker »

Nie zaglądałam ostatnio na forum zbyt intensywnie. Teraz weszłam specjalnie, żeby zobaczyć jak Tadeuszek, a tu taka wiadomość... :sadness: Bardzo mi przykro, tym bardziej jak przypominam sobie z jakim zapałem tą cykorię usiłował jeść... bądź szczęśliwy i zdrowy za TM :candle:
Marta_K

Re: Kromkowe stado //Tadeuszek [*]

Post autor: Marta_K »

Dawno nic nie pisałam....
Stado odpukać w niepomniejszonym składzie. Zdrowotnie - różnie...
Antoś miał dwa wielkie kaszaki - wyłyżeczkowane - teraz ma dwie wielkie dziury...
Jerzy - niby nic mu nie jest, ale aż się boję... Moi świnkowi synowie nie mają tendencji do długiego życia niestety... a Juruś mój ma już 5 lat....
Marian - jest po kolejnej korekcji, za 1,5 miesiąca kolejna... Cukier w dalszym ciągu w normie, ale niestety schudł przez te wieczne zębowe problemy.... No i miał jakiegoś "mieszkańca" w futrze więc jest ogolony (wygląda to dość śmiesznie) - zdjęcia porobiłam, postaram się kiedyś wstawić
I ostatni - Havranek - ma sie dobrze ;-) Tłuścioszek <3

Jest jeszcze na pokładzie tymczas Gabryś oczywiście - ten też jest uparty z tym piaskiem albo kamieniami - co już prawie nie ma to znów coś jest... To schudnie, to przytyje i tak w kółko...

I to w sumie tyle... Niby nic.... no ale dawno nie pisałam co u chłopców... A przecież trzeba o sobie przypomniec od czasu do czasu ;-)
Buziaki
katiusha

Re: Kromkowe stado

Post autor: katiusha »

Marto wszystkiego najlepszego! Obrazek Przede wszystkim zdrowia dla Ciebie, rodzinki i całego stada! :buzki:
patic6

Re: Kromkowe stado

Post autor: patic6 »

Stoooo lat, stooo lat! :prezent:
piju

Re: Kromkowe stado

Post autor: piju »

Najlepszego :prezent:
Trzymam kciuki za całą rodzinkę ;)
Tu-Tu

Re: Kromkowe stado

Post autor: Tu-Tu »

Co u Kromek?Może dasz jakieś fotki? :photo:
Marta_K

Re: Kromkowe stado

Post autor: Marta_K »

Już w wątku Gabrysia pisałam... u nas dni sa za krótkie! Aktualnie gościnnie kilka dni jest u nas przejazdem Rudziak- który jedzie dalej jutro z nami do Gorzowa... A my ogólnie wszyscy wracamy do Gorzowa od sierpnia już na stałe... jednak tam będziemy mieszkać, nie w Poznaniu - tak się potoczyło... Oby pomyślnie dla nas wszystkich... Mam nadzieję, niedługo znaleźć więcej czasu znów na forum, bo mam STRASZNE zaległości i wóczas na pewno nadrobimy zdjęcia... Ale myśle, że to już z Gorzowa... ;)
Dziękujemy za pamięć :buzki:
ODPOWIEDZ

Wróć do „Nasze świnki”