Filip♥Kofi♥Bianka♥Klementyśka♥Pepa♥Jagoda♥Gloria♥Snowy♥

Tutaj opowiadamy o naszych pupilach.

Moderator: pastuszek

Regulamin forum
Tematy nie odwiedzane dłużej niż 90 dni będą usuwane.
Awatar użytkownika
Natasza
Posty: 1484
Rejestracja: 18 mar 2014, 0:25
Miejscowość: Opolskie
Kontakt:

Re: Skinny:Filipek♡Kofi♥Jagódka♡Klementynka♥Peppa♡Bianka+Glo

Post autor: Natasza »

dziewczyny czy to jest strupek ? mi bardziej wygląda na narośl jest miękkie .. :( jutro idziemy z kofinką na kontrole
Obrazek
Moje łyse szczęście Filip jest ze mną od 15.01.2014, Kofi jest z nami od 6.06.2014, maluszki od 3.09.14 i Glorcia od 24.12.14
Filip&Kofi&Jagódka&Klementynka&Peppa&Bianka&Glorcia+2psy+2gekony
Usunięto reklamę z podpisu. W sprawie wyjaśnienia proszę o kontakt z administratorem.
balbinkowo

Re: Skinny:Filipek♡Kofi♥Jagódka♡Klementynka♥Peppa♡Bianka+Glo

Post autor: balbinkowo »

Bardziej przypomina jakiś pieprzyk czy cos podobnego :think:
masz rację, sprawdźcie to. A co tam u stadka słychać?
Awatar użytkownika
Natasza
Posty: 1484
Rejestracja: 18 mar 2014, 0:25
Miejscowość: Opolskie
Kontakt:

Re: Skinny:Filipek♡Kofi♥Jagódka♡Klementynka♥Peppa♡Bianka+Glo

Post autor: Natasza »

U nas jakoś leci, właśnie się ważymy i tniemy pazurki.

Filip z ząbkami na razie ok , Pan kluska waży 934 ... gdzie jeszcze nie dawno jedną łapką był po drugiej stronie :?
Kofi ma coś na brzuszku, nadal chuda 765 w połowie stycznia wazyła 752 więc waga nie spada, badania krwi nie wykazały żadnych problemów ,,, ani hormonów ani nic
Peppa mi chudnie , w sumie wygląda trochę za chudo ale nie spada z wagi, trzyma ją bardzo chudła mi po wakacjach ale wszytko z ząbkami ok
Klementyna i Bianka kluski 979 ..
Jagoda ok

Jaszczurki tez nie chcą mi tyc.. sprawdzimy kupy może mają roztocza
Tina z kamieniami w pęcherzu już ok
Biały na razie nie cierpi na biegunki, dzisiaj przyszła karma z BRITa oby mu służyła
zając ok :)
Moje łyse szczęście Filip jest ze mną od 15.01.2014, Kofi jest z nami od 6.06.2014, maluszki od 3.09.14 i Glorcia od 24.12.14
Filip&Kofi&Jagódka&Klementynka&Peppa&Bianka&Glorcia+2psy+2gekony
Usunięto reklamę z podpisu. W sprawie wyjaśnienia proszę o kontakt z administratorem.
balbinkowo

Re: Skinny:Filipek♡Kofi♥Jagódka♡Klementynka♥Peppa♡Bianka+Glo

Post autor: balbinkowo »

Samo wymienienie menażerii zajmuje kilkanaście linijek :lol:
Dobrze że suma summarum ok. tylko dziewczyny niech się biorą za jedzonko i będzie już całkiem dobrze :D
Buziaki dla stadka :buzki:
Daj znać co tam wyszło z tą naroślą u Kofi.
NECIA1978

Re: Skinny:Filipek♡Kofi♥Jagódka♡Klementynka♥Peppa♡Bianka+Glo

Post autor: NECIA1978 »

Dopiero dzisiaj do Was trafiłam :D ale masz cuuuudne gołe stadko :love: :love: :love: no są przepiękne :buzki:
Awatar użytkownika
Natasza
Posty: 1484
Rejestracja: 18 mar 2014, 0:25
Miejscowość: Opolskie
Kontakt:

Re: Skinny:Filipek♡Kofi♥Jagódka♡Klementynka♥Peppa♡Bianka+Glo

Post autor: Natasza »

Dzięki Balbinkowo :buzki: na pewno dam znac ale już się martwię jestem przewrażliwiona

Necia witamy i zapraszamy :buzki:
Moje łyse szczęście Filip jest ze mną od 15.01.2014, Kofi jest z nami od 6.06.2014, maluszki od 3.09.14 i Glorcia od 24.12.14
Filip&Kofi&Jagódka&Klementynka&Peppa&Bianka&Glorcia+2psy+2gekony
Usunięto reklamę z podpisu. W sprawie wyjaśnienia proszę o kontakt z administratorem.
NECIA1978

Re: Skinny:Filipek♡Kofi♥Jagódka♡Klementynka♥Peppa♡Bianka+Glo

Post autor: NECIA1978 »

Oczywiście będę zaglądać :D marzy mi się taki golasek do mojego stadka :love:
katiusha

Re: Skinny:Filipek♡Kofi♥Jagódka♡Klementynka♥Peppa♡Bianka+Glo

Post autor: katiusha »

Za "nic poważnego" :fingerscrossed:
Awatar użytkownika
dortezka
Posty: 7493
Rejestracja: 07 lip 2013, 20:28
Miejscowość: Wrocław
Kontakt:

Re: Skinny:Filipek♡Kofi♥Jagódka♡Klementynka♥Peppa♡Bianka+Glo

Post autor: dortezka »

o co powiedział vet na to coś na ciałku? trzymam kciuki aby to nie było nic poważnego :fingerscrossed: :buzki:
Wątek moich Pipulek: :love:
http://www.forum.swinkimorskie.eu/viewt ... f=55&t=658

Halinko, Pigulku, Balbisiu, Fifi&Rifi, Freciu.. tęsknimy :cry: http://www.forum.swinkimorskie.eu/viewt ... =71&t=4215
Awatar użytkownika
Natasza
Posty: 1484
Rejestracja: 18 mar 2014, 0:25
Miejscowość: Opolskie
Kontakt:

Re: Skinny:Filipek♡Kofi♥Jagódka♡Klementynka♥Peppa♡Bianka+Glo

Post autor: Natasza »

:glowawmur: strupek - ale strasznie jasny ale może dlatego że kofi a biały brzuszek :) i to mnie zmyliło :redface:
ja chyba powinnam udac się do psychiatry..mój Rafał mówił że to strupek a ja panika...
Ale wolałam sprawdzić bo Kofi alergiczka ..
Mamy smarować maścią ale obserwować czy coś się z tym nie dzieje, za kilka dni powinien odpaść

zresztą dawno u mojej kochanej wet nie byłam :D
Wczoraj po ważeniu wyszło, że wszyscy wagę trzymają Filip kluska tyje bardzo mnie to cieszy bo nadal mam w głowie jego chorobę i ciągle mam wyrzuty że tyle wycierpiał ale jest z nami okrągły tłuściutki :love:

Kofi troszkę przytyła od ostatniej kontroli u mnie na wadzę też jest na +, przegląd nic nie wykazał niepojącego a na zmianie nie ma nic grzybicznego.

Teraz będę się brała za leczenie gekonów bo Gacek mi schudł , musimy sprawdzić czy to czasem nie są znowu roztocza
Moje łyse szczęście Filip jest ze mną od 15.01.2014, Kofi jest z nami od 6.06.2014, maluszki od 3.09.14 i Glorcia od 24.12.14
Filip&Kofi&Jagódka&Klementynka&Peppa&Bianka&Glorcia+2psy+2gekony
Usunięto reklamę z podpisu. W sprawie wyjaśnienia proszę o kontakt z administratorem.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Nasze świnki”