Filip♥Kofi♥Bianka♥Klementyśka♥Pepa♥Jagoda♥Gloria♥Snowy♥

Tutaj opowiadamy o naszych pupilach.

Moderator: pastuszek

Regulamin forum
Tematy nie odwiedzane dłużej niż 90 dni będą usuwane.
Awatar użytkownika
Natasza
Posty: 1484
Rejestracja: 18 mar 2014, 0:25
Miejscowość: Opolskie
Kontakt:

Re: Skinny:Filipek♡Kofi♥Jagódka♡Klementynka♥Peppa♡Bianka+Glo

Post autor: Natasza »

no a jaką ma minę jak tacha 20 kg siana na 3 pieterko :102: w tym balocie od p.roberta :roll:
Moje łyse szczęście Filip jest ze mną od 15.01.2014, Kofi jest z nami od 6.06.2014, maluszki od 3.09.14 i Glorcia od 24.12.14
Filip&Kofi&Jagódka&Klementynka&Peppa&Bianka&Glorcia+2psy+2gekony
Usunięto reklamę z podpisu. W sprawie wyjaśnienia proszę o kontakt z administratorem.
katiusha

Re: Skinny:Filipek♡Kofi♥Jagódka♡Klementynka♥Peppa♡Bianka+Glo

Post autor: katiusha »

Oj wiem.. :nie_powiem: Ostatnio zamówiłam 2x70l pelletu. Przyszło w dwóch workach..Pan dwa razy drałował na 4 piętro.. Gdyby spojrzenia mogły zabijać... :ups:
Awatar użytkownika
Natasza
Posty: 1484
Rejestracja: 18 mar 2014, 0:25
Miejscowość: Opolskie
Kontakt:

Re: Skinny:Filipek♡Kofi♥Jagódka♡Klementynka♥Peppa♡Bianka+Glo

Post autor: Natasza »

:lol: ja zawsze mówię, że mam 6 świnek a one biedne takie głodne i to jakoś łagodzi gniew :102:
Filipkowi wypadł siekacz ;/ wrósł nowy ale chyba ostry w środę wet.Już uprzedziłam że będę
z Fi zobaczyc ząbka, póki co apetyt ma sinako wciąga właśnie... z Peppą na kontrolę oczka i z Kofi ;/ waga 710 :cry:
Obrazek

My jesteśmy straszne zmory,
Bardzo groźne z nas upiory,
Jeśli nie chcesz się nas bać,
Musisz nam cukierka dać.

Spokojnego halloween!!!!!!
życzą łyse potworki !
Moje łyse szczęście Filip jest ze mną od 15.01.2014, Kofi jest z nami od 6.06.2014, maluszki od 3.09.14 i Glorcia od 24.12.14
Filip&Kofi&Jagódka&Klementynka&Peppa&Bianka&Glorcia+2psy+2gekony
Usunięto reklamę z podpisu. W sprawie wyjaśnienia proszę o kontakt z administratorem.
Awatar użytkownika
martuś
Posty: 10187
Rejestracja: 08 lip 2013, 12:25
Miejscowość: Złocieniec
Lokalizacja: zachodniopomorskie
Kontakt:

Re: Skinny:Filipek♡Kofi♥Jagódka♡Klementynka♥Peppa♡Bianka+Glo

Post autor: martuś »

A ja na swoich kurierów nie mogę narzekać :102: Ostatnio przyszła paczka z zooplusa (żwirek i saszetki dla kota oraz ciasteczka i zioła dla świnek). Wniósł dużą paczkę (na 1 piętro), zawołałam go do mieszkania bo płaciłam przy odbiorze i poszłam do pokoju po kasę. Akurat wszedł do przedpokoju jak świnki były na wybiegu i od razu do nich zagadał :szczerbaty: Zaczął wypytywać o świnki (jakie mają zwyczaje, czy są grzeczne, czy nie sikają na podłodze i nie gryzą kabli :szczerbaty: ) bo sam miał kiedyś chomiki ;) A jak zobaczył do kompletu jeszcze śpiącego kota i nie zwracającego uwagi na świnki to w ogóle nie mógł się nadziwić :szczerbaty:
Zuzia, Suzinek, Nala, Tola, Nutka
Obrazek
Awatar użytkownika
Natasza
Posty: 1484
Rejestracja: 18 mar 2014, 0:25
Miejscowość: Opolskie
Kontakt:

Re: Skinny:Filipek♡Kofi♥Jagódka♡Klementynka♥Peppa♡Bianka+Glo

Post autor: Natasza »

a to fajnie , no ja rozumiem ,że mogą się wkurzac na wnoszenie lodówki ale na karmę dla naszych świństewek to nie :102:
Moje łyse szczęście Filip jest ze mną od 15.01.2014, Kofi jest z nami od 6.06.2014, maluszki od 3.09.14 i Glorcia od 24.12.14
Filip&Kofi&Jagódka&Klementynka&Peppa&Bianka&Glorcia+2psy+2gekony
Usunięto reklamę z podpisu. W sprawie wyjaśnienia proszę o kontakt z administratorem.
Awatar użytkownika
dortezka
Posty: 7493
Rejestracja: 07 lip 2013, 20:28
Miejscowość: Wrocław
Kontakt:

Re: Skinny:Filipek♡Kofi♥Jagódka♡Klementynka♥Peppa♡Bianka+Glo

Post autor: dortezka »

katiusha pisze:Oj wiem.. :nie_powiem: Ostatnio zamówiłam 2x70l pelletu. Przyszło w dwóch workach..Pan dwa razy drałował na 4 piętro.
ale Pan Ci to wniósł?? mi zawsze jęczą, że to powyżej 30kg i nie wnoszą.. przez to musiałam do pracy brać a wnosił potem mój biedny Małż :szczerbaty:

ale apropo tego żwirku.. używałam długo, schodziło go te duże zamówienie (6 worów) na 2-3 miesiące na same kuwety! aż raz nam zabrakło, kasiory na tyle nie było i wzięłam jeden worek hipiowego.. i wiecie co.. hipciowego worek (mniejszy niż tamten) schodzi mi w miecha i jeszcze ciutkę zostaje! nie sypie się tak od jednego siku. No lepszy jest i przy nim już zostanę. Poza tym czyściutki! a w tamtych worach pełno pyłu było.. tu zero! (ale reklamę zrobiłam :szczerbaty: )
no chyba, że jako, że Małż sprząta to nie "wysikuje" świnek jak ja.. ale obserwuję go i widzę, że też je gania, siury słyszę więc jak nic jest naprawdę wydajniejszy..
Wątek moich Pipulek: :love:
http://www.forum.swinkimorskie.eu/viewt ... f=55&t=658

Halinko, Pigulku, Balbisiu, Fifi&Rifi, Freciu.. tęsknimy :cry: http://www.forum.swinkimorskie.eu/viewt ... =71&t=4215
Awatar użytkownika
Natasza
Posty: 1484
Rejestracja: 18 mar 2014, 0:25
Miejscowość: Opolskie
Kontakt:

Re: Skinny:Filipek♡Kofi♥Jagódka♡Klementynka♥Peppa♡Bianka+Glo

Post autor: Natasza »

Zmieniłam grafik i pojechałam dziś ze smrodkami. I nie jest za fajnie. Fakt oczko pepey juz lepiej ograniczamy genta i już tylko żel do oczka. Filip czekamy ok tydzień i trzeba delikatnie skorygować ząbka bo jest bardzo ostry ale na razie za krótki więc chwilę czekamy. Kofi - zagadka poleciała z wagi. Biochemie ma ok, cukier w normie, ząbki ok ale w piątek będzie usg brzuszka, oglądanie ząbków pod lekką wziewką bo ten szachraj tak się wyrywa że szkoda żeby coś jej uszkodzić.. o mało głowy jej nie urwałam ;) i pobór krwi na badania hormonalne ...moja premia - na ktorą jeszcze czekam własnie została wydana :glowawmur: :D oby Kofi wyzdrowiała
Moje łyse szczęście Filip jest ze mną od 15.01.2014, Kofi jest z nami od 6.06.2014, maluszki od 3.09.14 i Glorcia od 24.12.14
Filip&Kofi&Jagódka&Klementynka&Peppa&Bianka&Glorcia+2psy+2gekony
Usunięto reklamę z podpisu. W sprawie wyjaśnienia proszę o kontakt z administratorem.
Awatar użytkownika
dortezka
Posty: 7493
Rejestracja: 07 lip 2013, 20:28
Miejscowość: Wrocław
Kontakt:

Re: Skinny:Filipek♡Kofi♥Jagódka♡Klementynka♥Peppa♡Bianka+Glo

Post autor: dortezka »

to trzymamy kciuki oby te badania coś wykazały by można było zacząć leczyć i żeby Kofisia szybciutko wróciła do zdrowia i wagi :fingerscrossed: :buzki:
Wątek moich Pipulek: :love:
http://www.forum.swinkimorskie.eu/viewt ... f=55&t=658

Halinko, Pigulku, Balbisiu, Fifi&Rifi, Freciu.. tęsknimy :cry: http://www.forum.swinkimorskie.eu/viewt ... =71&t=4215
balbinkowo

Re: Skinny:Filipek♡Kofi♥Jagódka♡Klementynka♥Peppa♡Bianka+Glo

Post autor: balbinkowo »

No tak, a z taką ilością to zawsze któreś coś... ech :levitation:
U Balbi też lekarz wymacał cysty na jajnikach, prędzej czy później zabieg nas czeka :nie_powiem:
Ojj, ja też trzymam kciuki za znalezienie przyczyny chudnięcia u Kofisi i za ząbki Fisia :fingerscrossed:
A dużo ci schudła?
Buziaki dla stadka :buzki:
Awatar użytkownika
Natasza
Posty: 1484
Rejestracja: 18 mar 2014, 0:25
Miejscowość: Opolskie
Kontakt:

Re: Skinny:Filipek♡Kofi♥Jagódka♡Klementynka♥Peppa♡Bianka+Glo

Post autor: Natasza »

pięknie mi przytyła na wakacje 825 jak na drobną kofi to sporo a tak to wcześniej ważyła 745-775-752 , tydzień temu jeszcze miała 745 . . a wczoraj u mnie 710 a dziś u wet 703 :(
Moje łyse szczęście Filip jest ze mną od 15.01.2014, Kofi jest z nami od 6.06.2014, maluszki od 3.09.14 i Glorcia od 24.12.14
Filip&Kofi&Jagódka&Klementynka&Peppa&Bianka&Glorcia+2psy+2gekony
Usunięto reklamę z podpisu. W sprawie wyjaśnienia proszę o kontakt z administratorem.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Nasze świnki”